Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam deja vu. Zdaje się, że podobne głosy już słyszałem 10 lat temu, też w kontekście nowopowstałej konserwatywnej stacji telewizyjnej ;).

 

A z innej beczki - na pasku TV Republiki można przeczytać m.in., że rywalką Radwańskiej będzie "Niemka Lisicki". Nie jest to oczywiście kłamstwo, ale każdy, kto choć trochę zajmuje się tenisem wie, że zarówno Sabina Lisicka, jak i Angelika Kerber, czy Karolina Woźniacka, mimo iż nie reprezentują Polski to uważają się za Polki, mają polską rodzinę, mówią po polsku. Nawet komentator w Eurosporcie, jak dowiedziałem się od znajomego podał, że Radwańska zmierzy się z Polką Sabiną Lisicką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dogodzisz ludziom, do TV Trwam pretensje,że nadają na niszowej Astrze,a nie Hotbird. Do TV republika,że nadają na Hotbirdzie:D

Co do Lisckiej to ona uważa się i za Niemkę i za Polkę Pavl6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście TV Republika nie popełniła tutaj błędu. Sabina Lisicki reprezentuje Niemcy, nawet kiedy uważa się za Polkę.

 

No to ja nie piszę, że nie reprezentuje Niemiec, tylko, że jest Polką. Np. o Polakach z Wileńszczyzny nie mówi się "Litwini polskiego pochodzenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kolejne ulepszenia już będą włączać mniej problemowo, bo z tym paskiem i zegarem to się mocno męczyli, wczoraj przez dłuższy czas w ogóle nie było loga na ekranie. Mogliby też jakoś oddzielać kolejne informacje na pasku, bo teraz jest tak, że informacja kończy się kropką, a po niej, bez żadnego odstępu, czy czegokolwiek idzie kolejna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i to jest zgroza,że wiadomo,że kanał ma zarabiać na siebie i jakoś nikt nie ma pretensji,że Solorz chce zarabiać,że NC+ chce zarabiać,a mediom prawicy nie wolno, Solorz może ofrować dekodery DVB-T ,a Rydzykowi już nie wolno ,bo chce ten zły Rydzyk zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj !!!! Solorz zarabia na pakiecie i nie kasuje za jeden kanał 5 złotych za miesiąc, podobnie jak nc+ Co innego kanały typu canal czy HBO No i dobrze PIS przejmie władze to i tv republika bura [beep] za darmo nie obejrzy skoro publiczna tv zafunduje nam 3 razy Tv Trwam i 3 razy Tv Republika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj !!!! Solorz zarabia na pakiecie i nie kasuje za jeden kanał 5 złotych za miesiąc, podobnie jak nc+ Co innego kanały typu canal czy HBO No i dobrze PIS przejmie władze to i tv republika bura [beep] za darmo nie obejrzy skoro publiczna tv zafunduje nam 3 razy Tv Trwam i 3 razy Tv Republika

Wolałbym dać te 5 zł za to co chcę oglądać,a nie płacić 30-40 zł i to za 99% kanałów, które w ogóle nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...