Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Mówił też, że plany nadawania przez miesiąc FTA dotyczyły sytuacji, w której kanał byłby sprzedawany po tym okresie za 5 zł miesięcznie, a nie tak jak się stało, dołączył do pakietu.

A co to za różnica? :) No i co się stało, że to już nie wina CP tylko sposobu dystrybucji? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cokolwiek by nie wymyślać, to istotne w sumie jest tylko jedno, a mianowicie to, że Panowie Soros, Solorz i Naczelny Redaktor TV Republika, czyli Bronek, dobrze się znają i krzywdy sobie raczej nie dadzą zrobić, więc nie musimy im zaglądać do portfeli.

 

Zapewniam Was, że sobie poradzą i bez naszej troski.

 

A po co ta TV Republika?

 

Coś tam próbują ugrać, ale co, to już za cienkie mamy rozumki żeby to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynajęcie satelity to nie sa znów jakieś straszne koszta. Polsat za tp 112 płaci 1.358.000 pln miesięcznie za 61.3 Mbps. Są tam obecnie 34 kanały aktywne i 10 wolnych opisanych jako test. Wychodzi max 40 tys za kanał.

 

Skąd wiadomo, że wynajęcie całego transpondera kosztuje 1.358.000,00zł / miesięcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny widzę nawiedzony. Stek insynuacji i półprawd. Bo prawdą jest,że Solorz ma udziały w Superstacji,ale nieprawdą jest,że ma i TVRepublikę. Na tej samej zasadzie mogę twierdzić ,że każdy kanał należący do oferty CP jest Solorza i wpływa on na jego treść i zawartość. Ciągle czytam o jakiś relacjach Berełkowskiego i Solorza,ale jakoś żaden z tych Panów nie przedstawił na czym owa zażyłość ma polegać. To,że sprzedał mu TV Biznes?? To rozumiem,że Solorz robi interesy tylko z przyjaciółmi?? Produkował jakieś programy?? Owszem jak wiele innych firm produkuje dla Polsatu. Wiem kto tworzy tą telewizję : Wildstein,Ziemkiewicz, Sakiewicz i widzę zawartość i sam mogę ocenić jaka to telewizja. A redaktorów pracujących dawniej dla Rzeczpospolitej, później Uważam Rze ,a obecnie Do rzeczy czytam od wielu lat i wiem,że są niezależni,a jak ktoś chce wpłynąć na ich niezależność jak Hajdarowicz to się kończy współpraca.

Pavl6 chciałeś powiedzieć,że to TV stworzona dla PiS-owców. Uważam,że to by było samobójstwo dla telewizji,która nie chce być telewizją niszową i widzę po doborze gości,że jest różnorodnie. Dwa : Przeczytałbym wypowiedzi np. Ziemkiewicza o Prezesie i jeszcze raz przemyślał czy to telewizja jednej partii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytoryczna odpowiedź. TV republikę można słuchać bez ograniczeń na ichh stronie internetowej. Jest jedynie zasłaniający napis,że dostęp dla posiadaczy karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że YT wyświetla opcję 720p to nigdzie tu HD nie widzę, co najwyżej jakość lepszego telefonu komórkowego, dźwięk ala Dolby Surround - słychać wszystko dookoła, szkoda tylko, że nie rozmówców... a i jeszcze kostka z odklejającym się logo TV Republika :lol: Najlepiej widać w 6:23. Kupujcie pakiet za 5zł, to może na nowe naklejki będą mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym mikrofonem to rzeczywiście lipa. Ale wg mnie superstację przykryją czapkami w rok. Wokół TV Republika jest duży szum od samego początku. A wiadomo, że nie ważne jak, ważne że mówią. Superstacja jest bez wyrazu z minimalną widownią. Trudno też orzec, że jest opiniotwórcza, bo nikt tego nie ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że YT wyświetla opcję 720p to nigdzie tu HD nie widzę, co najwyżej jakość lepszego telefonu komórkowego, dźwięk ala Dolby Surround - słychać wszystko dookoła, szkoda tylko, że nie rozmówców... a i jeszcze kostka z odklejającym się logo TV Republika :lol: Najlepiej widać w 6:23. Kupujcie pakiet za 5zł, to może na nowe naklejki będą mieli.

 

A no właśnie - jest już w ipli taki pakiet, czy na razie tylko w kablówkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy cieszą się, że danego kanału nie ma w ofercie. No, ale jak niektórzy mogą to i ja: pełen szacun dla TVN, że zakodowała TVN 24, a w internecie jest dostępny za dużą dopłatą (piszę tak, bo odbieram tylko FTA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że YT wyświetla opcję 720p to nigdzie tu HD nie widzę, co najwyżej jakość lepszego telefonu komórkowego, dźwięk ala Dolby Surround - słychać wszystko dookoła, szkoda tylko, że nie rozmówców... a i jeszcze kostka z odklejającym się logo TV Republika :lol: Najlepiej widać w 6:23. Kupujcie pakiet za 5zł, to może na nowe naklejki będą mieli.

 

O jesteś a ten dalej hejtuje ten kanał...Dlaczego tak się czepiasz kwestii technicznych tej stacji skoro jej nie oglądasz i nie darzysz sympatią?

Nie oglądasz, nie sympatyzujesz więc powiedz po co ci to? Tak cię ta stacja w oczy kole?

Ja nie muszę go "kupować" za 5PLN. bo mam go w pakiecie, wiesz doskonale że dzięki temu że CP dystrybuuje go w taki właśnie sposób zyska wiele widzów. Kablówki to inna kwestia(choć oczywiście nie do zignorowania).

Zamiast hejtować ten wątek podeślij kilka dobrych rad do Superstacji bo lecą w oglądalności na łeb na szyję. Nie zdziwiłbym się gdyby za niedługo ukazał się news o tym iż Pan Solorz pozbywa się całości udziałów w tej telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcą robić konkurencji TVN 24 ;).

Ale jest coś takiego, jak pluralizm w mediach. Polacy zasługują na swoją Fox News, która w USA jest strasznie popularna.

Tak z ciekawości zapytam: czy na TV Republika jest pasek z informacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...