Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie mam CP, a jako, że jeszcze nie ma w ipli tej stacji to po prostu po 5 minutach wersji demo odświeżam stronę i demo od początku ;). A co do rozmowy - czasem oglądam program T. Lisa i jakoś jestem przyzwyczajony do takiego stylu prowadzenia programu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
A no dużo, bo przedstawiany jest jako grzeczny kibic, który chodzi na stadion pośpiewać i poklaskać, a przecież wielu wie, że taki grzeczny to on nie jest. ;)

Jan Pospieszalski,którego tak nie lubisz w rozmowie ze Staruchem poruszył niewygodne dla niego tematy także. Widać dziennikarze TV Republika muszą się jeszcze troszkę nauczyć :) A tak całkiem serio, to jakoś tendencyjne rozmowy Lisa,napaści,brak obiektywizmu dziennikarzy TVN24 tak niektórym nie przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się oprawa(wirtualne studio), pasowałoby nieco je wyostrzyć bo widać obecnie zbyt duże kontury osób pojawiających się na jego tle, ale ogólnie jestem zachwycony samym tłem.

Co do samej stacji to również po drugim dniu oglądania jestem zadowolony. Mnóstwo gości i poruszanych niszowych tematów(niszowych dla innych stacji).

Od strony technicznej widać od razu że stacja dopiero zaczyna, ale poza tym jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emirates,ja po prostu słucham naukowców a nie politykow, a że mam umysł ścisły to mnie one przekonują. Bardziej niż portrety psychologiczne pilotów.

 

Twoja sprawa kogo słuchasz. Ja nie mam problemu z tym, czy ktoś jest naukowcem czy politykiem. Jak potrafi w racjonalny sposób uargumentować swoją opinię to jest to dla mnie jakaś wskazówka, którą mogę wziąć pod uwagę przy wyrabianiu swojej opinii na dany temat. A moim zdaniem w kwestii wybuchów jeszcze żadnego nawet prawdopodobnego scenariusza nikt nie przedstawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika miała być przez pierwszy miesiąc FTA teraz zwalają winę na CP że to ich sprawa :shock: ,winnego trzeba wskazać . No cóż jaka telewizja i taki przekaz ,moim prywatnym zdaniem nawet lepiej że nie jest FTA :brawo:

 

Myslę, że ich błędem było, że wcześniej to obiecali, bo mogli się wcześniej dowiedzieć co i jak, przecież TVP też ma z tym problemy i dlatego np. TVP Historia jest na HB kodowana. No, a tak to nie dotrzymali słowa i nie tylko ja mam do nich za to żal. Jeżeli już coś zapowiedzieli to powinni o to walczyć jak lew ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem o Staruchu, znakomity długi program. Staruch pokazany w zupełnie innym świetle niż pokazują to inne media. Tak 3 mac :)

 

No cóż każdy ma swojego bohatera. Dla większości to zwykły kibol (bo jak inaczej nazwać osobę, która ponosi rękę na inna osobą), a dla niektórych idol... :D:D:D:D

Oczywiście do aresztu trafiił przez przypadek, aniołek :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika jest śmieszna... dlaczego z góry zapowiada z kim negocjuje? Najpierw podkręcą i ucieszą żądnych prawdy potencjalnych widzów, a potem złamią co niektórym serca, tak jak obecnością w drogim pakiecie CP ;) To jest trochę samolubne podejście, ponieważ wpierw wypromują jakąś informację, a potem Vectra, która ostatnio informowała, iż nie planuje włączyć TV Republika do oferty, ostatecznie będzie do tego zmuszona pod gradobiciem próśb abonentów, którzy zarzucą jej albo sprzyjanie kłamliwym mediom albo próbę cenzury :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...