Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok
Owszem, dość drogo, ale nikt nie zauważa że TYLKO dla internautów.

Dlaczego ma być dla internautów drogo?? Skoro TV Republika miała mieć z każdego abonenta 2,50 zł ,bo połowę miała otrzymywać platforma czy kablówka to dlaczego internauta ma płacić 11,50 zł za miesiąc żeby oglądać kanał w gorszej jakości i w gorszych warunkach,bo przynajmniej ja wolę TV oglądać za pomocą telewizora,a nie komputera. I to płacenie za rok z góry?? Chciałbym poznać kanał, móc ocenić czy mi się opłaca go wykupywać dalej,bo na razie emisja jest testowa i chyba większość programów z tego co widzę co mają być w ramówce kanału nie wystartowała . Najpierw trzeba widza przekonać,uzależnić od kanału,a dopiero potem ściągać duże pieniądze. Waszym głównym źródłem dochodu powinny być reklamy,a nie widz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert, nie, zwykły szary człowieczek :) , razi mnie tylko niski poziom tego wątku, same obelgi, przekłamania i złorzeczenia. W kółko te same osoby robiące mówiąc dosadnie chlew, czyżby innych głosów tu nie dopuszczano? :>

PS. A może ten login to niedopuszczalna kryptoreklama? Widziałem tu loginy i awatary z nazwami kanałów, platform, portali itp. więc myślałem że można.

 

Kolego wisłok, nie do mnie te żale, też uważam, że drogo jak napisałem. Uważam jednakże, że stacja powinna szybko poszerzać zasięg satelitarno-kablowy i tak też robi, a internet to taki dodatek do kożucha, dla koneserów, ewentualnie dla zagranicy. Ja np. nie cierpię oglądać telewizji na monitorze przy kompie, nawet za friko. Jak już mam internet to nie muszę oglądać Republiki, wystarczy że poczytam to czy tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

PS. Odnośnie ilości odbiorców, niejaki Wiking pisał że pakiet Familijny MaxHD liczy...kilkadziesiąt tysięcy abonentów. I nie spotkało się to z żadną rekcją. Czy taki ma być poziom tutejszego forum?

Co jest niby nieprawdziwego w tym stwierdzeniu? Pakiet ten jest oferowany dopiero od kilku miesięcy więc jakiegoś gigantycznego zasięgu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie tv republika ja mam emeryturę i to nie 500 zlotych jak sugerujesz!!! Z przemysłu wydobywczego!! I jeszcze coś gdzieś dorabiam mnie stac na płacenie nawet 1000 z a tv!! ba a nawet deczko więcej!!Ale do techniki się odnoszę.... To że jakąś stacja jest dołączona dla milionów to nie oznacza , że miliony ją che oglądać... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iko, chodzi o pakiet CO NAJMNIEJ Familijny MaxHD.

To oczywiste znając konstrukcję pakietów w CP, tyle że to niewiele zmienia w ilości abonentów. W starej pakietyzacji nie ma kanałów dołączanych do nowych pakietów. Trzeba podpisać nową umowę lub aneks. Także w starym premium kanału nie zobaczymy, chyba, że jeszcze coś się zmieni i CP postanowi udostępnić kanał dla wszystkich abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iko, cytat z Satkuriera:

Od 6 maja będzie to możliwe poprzez platformę Cyfrowego Polsatu, w pakiecie Familijnym Max HD. Dostęp do pakietu mają już ponad dwa miliony abonentów w całej Polsce. Będziemy dostępni także w kilkudziesięciu sieciach kablowych - w Łodzi, Grudziądzu, Poznaniu itd. Nadal prowadzimy negocjacje z UPC i Vectrą. Wydaje nam się, że także z nimi dojdziemy do porozumienia. Można zatem powiedzieć, że startujemy z prawie czterech mln gniazd, czyli gospodarstw domowych, a kolejny milion lub może nawet dwa osiągniemy w kolejnym miesiącu - powiedział w rozmowie z tygodnikiem „Gazeta Polska” Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy TV Republika.

Kilkadziesiąt tysięcy a ponad 2 mln to spora róznica.

SatExpert, 2 Mbit w mpeg4 jak na gadające głowy to całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwa miliony (2,7) ma co najmniej pakiet Familijny lub Familijny HD, ale na pewno nie Familijny Max HD. To jest nierealne, bo musiałoby zmigrować ponad 70 procent abonentów. Jedyne wytłumaczenie tego stwierdzenia prezesa (jeśli założymy, że się nie pomylił) jest takie, że Republika będzie oferowana promocyjnie także dla abonentów starych pakietów, a gwarantowana umownie będzie dopiero od Familijnego Max HD. Podobnie wygląda dostęp do TVP Rozrywki w Cyfrowym Polsacie.

 

Najlepiej poczekać kilka dni, gdy kanał pojawi się w ofercie będzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
PS. Odnośnie ilości odbiorców, niejaki Wiking pisał że pakiet Familijny MaxHD liczy...kilkadziesiąt tysięcy abonentów. I nie spotkało się to z żadną rekcją. Czy taki ma być poziom tutejszego forum?

Pakiet Familijny Max HD oferowany jest przez 5 miesięcy i 11 dni. W 2012 roku Cyfrowy Polsat pozyskał 14473 abonentów. Średnio na miesiąc wychodzi 1206 abonentów, więc można założyć, że przez ostatnie 5 miesięcy CP pozyskał 6030 abonentów. Ale co ważne, w tych 6 tysiącach nowopozyskanych abonentów są także posiadacze pakietów niższych od Familijnego Max HD, więc szacuję (zakładam, że 30% nabyło pakiet Familijny HD i niższy, ale obawiam się, że powinienem założyć jeszcze wyższy procent), że przez ostatnie sześć miesięcy pakiet Familijny Max HD nabyło około 4000 abonentów, nowych abonentów, którzy do tej pory nie mieli umowy. :) Do tego należy jeszcze doliczyć dotychczasowych abonentów, którzy przeszli ze starych na nowe pakiety, w tym na pakiet Familijny Max HD. Ile ich może być? Stawiam, że maksimum 20000-30000, bo głównie są to osoby, którym w ostatnim czasie kończyły się umowy z CP, a tych jest niewielu, gdyż abonenci z CP powiązani są wieloletnimi umowami.

Natomiast jeśli chodzi o ponad 2 mln, o których wspomniał Barełkowski, to są to miliony, które obejmują posiadaczy pakietu Familijnego i wyższych, a nie sam Familijny Max HD..

Nie ma szans na to, aby w ciągu 5 miesięcy ponad 2 mln abonentów przeszło na pakiet Familijny Max HD. Chyba, że miałaby miejsce jakaś zmasowana akcja przechodzenia na pakiet Familijny Max HD, ale o niczym takim nie słyszałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Nie wiem dlaczego kolega wyżej się tak śmieje z tych emerytur 1000 złotowych, pewnie jeszcze nie wie, że sam dostanie 500 jak dobrze pójdzie.

Internet nie jest chyba głównym sposobem odbioru jakiejkolwiek telewizji przez staruszków, czyż nie?

Jego (lub rodziców) stać na Platynę za 100/mies. to może i emeryta na 100zł/rok?

Owszem, dość drogo, ale nikt nie zauważa że TYLKO dla internautów. Na satelicie i w kablówkach miało być 5 zł a jest free dla podstawowych lub średnich pakietów. Chyba te ładne kilka milionów odbiorców na dzień dobry to niezły wynik, lepsze to niż czekać kto łaskawie kupi za 5 zł...

PS. Odnośnie ilości odbiorców, niejaki Wiking pisał że pakiet Familijny MaxHD liczy...kilkadziesiąt tysięcy abonentów. I nie spotkało się to z żadną rekcją. Czy taki ma być poziom tutejszego forum?

Edit: jeszcze dopiszę, nc+ pewnie nie dołączy Republiki do listy kanałów, nawet na czas FTA... Po co, żeby ludzie później pytali co z tym kanałem i żądali na stałe?

 

1. To internauci mają być gorsi? Dlaczego? Dlaczego TVP INFO można oglądać w internecie za darmo, Polsat News i Superstację za 5 zł/mias w pakiecie z jeszcze kilkoma stacjami, a TV Republikę nie można oglądać za te 5 zł za miesiąc w internecie?

2. Za free na satelicie? W podstawowych i średnich pakietach? W CP jest za prawie 50 zł miesięcznie. Już wolałbym te 5 zł, wtedy bym się skusił na wykupienie pakietu z TV Republika na satelicie. Nawet jakby już te 19,90 za pakiet podstawowy w CP, ale z TV Republiką to by nie była zła opcja. Teraz jest i na satelicie źle i przez internet niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavl6, ja mam nc+ i też bym chciał. I co mam zrobić? ;) Pewnych rzeczy nie przeskoczy jak nie ma dobrej woli obu stron. Na początek muszą mieć PEWNE i STABILNE źródło zasilania, później się zobaczy, oni na pewno chcą być najszerzej jak to możliwe oglądani, co do tego nie mam wątpliwości.

Jest ramówka stacji

http://niezalezna.pl/40959-pelna-ramowk ... -od-6-maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym miałem pisać - mam nadzieje że z czasem zwiększycie ramy nadawania premierowych programów do czasu pomiędzy 5:55 do 0:00 albo i nawet dalej.

Tak przy okazji zgadzam się ze zdaniami przedmówców dotyczącymi Cyfrowego Polsatu. Moim zdaniem aby ten kanał uzyskał sukces musi być dostępny w tym samym stopniu co konkurencja a więc maksymalnie od pakietu Familijny HD (za 39,90 zł za miesiąc) a nie pakiecie Familijny Max HD który to zresztą nie jest opłacany przez wszystkich a tylko przez garstkę abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie chciałem się na ten temat wypowiadać, ale jako, że w moim kablu ma się pojawić to cudo to coś napiszę. Nigdy od kiedy sięga moja pamięć, nie spotkałem się z tak nastawioną na kasę stacją telewizyjną. 5 zł za dostęp PPV, opłata za dostęp do gniazdka, kasa za dostęp w necie( to już wogóle kosmos). Żadna stacja informacyjna nie startowała z takimi wymaganiami. Nikt nigdy ( oprócz TV Trwam) nie prosił o wspomaganie. Czyżby biedacy założyli tą telewizję? Moja kablówka wprowadza nowy kanał w jakości SD, kanał z żadnym doświadczeniem, Z programami typu Kulisy Manipulacji!! A ja mam za to pośrednio płacić. I ja się pytam kto tu kim próbuje manipulować? To ma być obiektywność? To czysty biznes z najbardziej kuriozalnym startem w historii. Tu nawet nikt nie z niczym nie kryje, że chodzi o kasę. Najlepsze w tym jest to jaką "propagandę" ( nie lubie tego słowa, ale do tego przykladu pasuje idealnie) daję nam pan szef który mówi o 4 mln gniazdek:D:D Jak to brzmi prawda? Ale co tam, że ludzie mają przeważnie niższe pakiety. O tym sie juz nie mówi. Ja osobiście do tej inicjatywy nie chciałbym dołożyć nawet 0,01 złotych ale mój kabel nie dał mi wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie chciałem się na ten temat wypowiadać, ale jako, że w moim kablu ma się pojawić to cudo to coś napiszę. Nigdy od kiedy sięga moja pamięć, nie spotkałem się z tak nastawioną na kasę stacją telewizyjną. 5 zł za dostęp PPV, opłata za dostęp do gniazdka, kasa za dostęp w necie( to już wogóle kosmos). Żadna stacja informacyjna nie startowała z takimi wymaganiami. Nikt nigdy ( oprócz TV Trwam) nie prosił o wspomaganie. Czyżby biedacy założyli tą telewizję? Moja kablówka wprowadza nowy kanał w jakości SD, kanał z żadnym doświadczeniem, Z programami typu Kulisy Manipulacji!! A ja mam za to pośrednio płacić. I ja się pytam kto tu kim próbuje manipulować? To ma być obiektywność? To czysty biznes z najbardziej kuriozalnym startem w historii. Tu nawet nikt nie z niczym nie kryje, że chodzi o kasę. Najlepsze w tym jest to jaką "propagandę" ( nie lubie tego słowa, ale do tego przykladu pasuje idealnie) daję nam pan szef który mówi o 4 mln gniazdek:D:D Jak to brzmi prawda? Ale co tam, że ludzie mają przeważnie niższe pakiety. O tym sie juz nie mówi. Ja osobiście do tej inicjatywy nie chciałbym dołożyć nawet 0,01 złotych ale mój kabel nie dał mi wyboru.
A w której tv nie chodzi o kasę? Tylko, że inne tv manipulują mówiąc, że wszystko z troski o widza ;). A co do nastawienia na kasę - to najwidoczniej musiałeś mieć do czynienia z małą ilością stacji telewizyjnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wszystkie inne media mną manipulują, tylko jedna jedyna TV Republika z dobroci serca i za "jedyne" 5 zł miesięcznie nie . Musimy też oddzielić media premium, za które się płaci większą stawkę ale otrzymuję się też za to odpowiednio dobry kontent w dobrej jakości. No jak dla mnie to Sakiewicz i Wildstein nie są dziennikarzami premium. Oczywiście rozumiem, ze każda stacja chce coś zarabiać, ale jak się nie ma kasy na start to się nie startuję proste. A nie tu od początku cegiełki i prośby. Przecież te media są niesamowicie( wg ich) poczytne, więc i pewnie kasę mają. Ale przecież można od tych ludzi wziąć jeszcze więcej. A co tam. Wg mnie ten program Kulisy Manipulacji powinien być nadawany w innej stacji i wyjaśniać jak fani TV Republika są robieni w konia.

@bogdan Każdej grupie medialnej zależy na zarabianiu, jak już napisałem hipokryzją byłoby mówienie, że jest inaczej. Dlatego tez nikt mi nie wmówi, ze w przypadku TV Republika jest inaczej, że chodzi tylko o obiektywność i dobro widza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż @Pavl - czy TVN24 robił akcje na antenie TVN-u pt. "potrzebna cegiełka na działanie stacji"?

 

Gdyby Sakiewicz tworząc TV Republika był już właścicielem ogólnopolskiej telewizji, tak jak ITI to by nie musiał zbierać cegiełek ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...