Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do meritum - stacja testuje wydłużone wydania swojego głównego dziennika. https://www.press.pl/tresc/82722,telewizja-republika-testuje-dluzsze-emisje-serwisu-informacyjnego---w-wybrane-dni-naklada-sie-na-_19_30_-w-tvp-1

 

W poniedziałek do programu po przerwie z powodu śmierci syna wróciła Danuta Holecka, co oznacza że Sobala już nie będzie tak często tego prowadzić i zamieniać dziennika w założeniu informacyjnego w autorskie show publicystyczne.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, viaplayfan napisał(a):

Tak postępuje cenzura. 

Chyba zapomniałeś, że każda tv w Polsce podlega ustawie, która zobowiązuje stacje tv do przestrzegania prawa i emitowania odpowiednich treści. Przerwanie tego telefonu powinno być obowiązkiem prowadzącego. 

 

Edytowane przez Kirk
Usunięto fragment odnoszący się do usuniętego posta.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, viaplayfan napisał(a):

Tak postępuje cenzura. W Konstytucji RP jest mowa o wolności słowa. Niech poniesie ta pani Krystyna konsekwencje i tyle.

Konsekwencje wobec Pani Krystyny to jedno, telewizja nie może dawać takim ludziom platformy do wygłaszania takich opinii. Po prostu. To nie jest cenzura, jakby ktoś teraz na forum przyszedł i zaczął pisać, że użytkownika takiego i takiego to powinno się zabić a moderator by takiego posta usunął to też byś o cenzurze pisał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k05 napisał(a):

Chyba zapomniałeś, że każda tv w Polsce podlega ustawie, która zobowiązuje stacje tv do przestrzegania prawa i emitowania odpowiednich treści.

Mogła być tu np. logika, że rząd to zdrajcy stanu. A w dyskursie politycznym nie raz było o karze śmierci dla zdrajców stanu. Przykład idzie z góry.

 

To nic nowego, że w telewizji na żywo pojawiają się tego typu treści. Choćby na TVN24 po odpadnięciu Polski z EURO, kibic powiedział "Szczęsna ty szmato pier...". Też powinno się ukarać te (obie) telewizje dla przykładu (TVN 24 w sumie było pierwsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką oto informację zobaczyłem w sieci:

 

I mam tu mieszane uczucie. Bo z jednej strony rozumiem, trzeba czymś przyciągnąć widzów, a tego typu treści się sprzedają, bo takie są realia rynku. Ale z drugiej to jednak trochę mi to zgrzyta przy stacji, która kreuje się na silnego gracza na rynku informacyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kirk napisał(a):

Taką oto informację zobaczyłem w sieci:

 

I mam tu mieszane uczucie. Bo z jednej strony rozumiem, trzeba czymś przyciągnąć widzów, a tego typu treści się sprzedają, bo takie są realia rynku. Ale z drugiej to jednak trochę mi to zgrzyta przy stacji, która kreuje się na silnego gracza na rynku informacyjnym.

Ten program to trochę taka zapchajdziura w środku dnia, nikt jednak nie daje do prime-time takiej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...