Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Poland już podlinkował ten artykuł w temacie o MUX8, ale ja chciałbym odnieść się do innego wątku.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv-republika-wpolsce24-koncesja-krrit-mux-8-kanal-lcn-naziemna-telewizja-cyfrowa-jak-ogladac

 

Cytat

Z naszych informacji wynika, że koncesja satelitarna TV Republika może zostać wykorzystana przez nowy kanał.

 

Myślę że to bardzo ciekawe informacje zwłaszcza dla sceptyków obecności Republiki nawet na multipleksie, a tu plany emisji kolejnego kanału!

W dalszej części artykułu pojawiają się sugestie - aczkolwiek należy je traktować w kategorii plotek i domysłów - że może chodzić o kanał o tematyce... sportowej.

 

Cytat

Niedawno Presserwis informował, że jeden z kanałów, który rozważa stacja, może mieć profil sportowy. Stacja pokazała bowiem transmisje z gali Strife 9 MMA. – Na razie nie mogę nic więcej powiedzieć. W trakcie negocjacji nie możemy ujawniać szczegółów rozmów – odpowiada Olechowski pytany o ewentualny kanał sportowy.

 

Pojawiają się też informacje że Republika może wystartować na multipleksie w trybie ekspresowym, w sumie to nawet na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny były reporter „Wiadomości” w TV Republika
 

Cytat

Marcin Szewczak, który jeszcze kilka miesięcy temu przygotowywał materiały do „Wiadomości” TVP1 dołączył do TV Republika. Jego materiały można oglądać w programie „Dzisiaj”, którego prowadzącą najczęściej jest Danuta Holecka, także znana z Telewizji Polskiej.

Źródło: Wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tv-republika-siedziba-redakcja-studia-adres-newsroom-inwestycje-przeprowadzka-mux-8-jaroslaw-olechowski

 

Cytat

Do końca roku będziemy nadawać z nowego miejsca. Siedziba będzie godna naszej obecnej pozycji rynkowej. Można ją będzie liczyć w tysiącach metrów kwadratowych. Będą tam realne studia. Nie tylko green box’y.

[...]

W sumie będą trzy studia. Będą dwa studia pełnoskalowe z rzeczywistą scenografią. Będzie jedno studio green box’owe i jeszcze jedno mniejsze do łączeń, nagrań podcastowych i tego typu rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno z rzeczywistego studia ma być realizowany program „Dzisiaj" co już zresztą potwierdzono w artykule. Poza tym coś mi się nie zgadza w powyżej wypowiedzi bo na jen początku mówiono w niej o trzech studiach lecz potem po wyliczeniach wyszły cztery. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym to nazwał tak: 3 studia i jeden pokój :D 

 

Dlaczego nazwał bym to pokojem a nie studiem?

a no gdyż ono ma pełnić funkcje takiej małej przestrzeni na pierdoły(Podcasty, łączenia itp. tak jak z resztą napisali)

np. w Faktach TVN jak jest robiony reportaż to czasami dziennikarz realizujący reportaż rozmawia poprzez połączenie online z takiego specjalnego pokoju (z tego co zauważyłem to jest pokój do montażu materiałów wideo/reportaży)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakimś dziwnym trafem te "sympatyczne życzenia" powstały po nagonce prawicowych mediów. 

Patrząc na paski w tej stacji, formę prezentowanych materiałów, a teraz na te maile, mogę z ulgą powiedzieć dobrze że to już nie jest widownia TVP Info. 

 

Na marginesie czy TV Republika pokazała, podała informację z komentarzem urzędniczki dotyczącym FS "szajsik na duży hajsik" na jednym z wniosków? 

https://wyborcza.pl/7,75398,31106806,szajsik-na-duzy-chajsik-co-znajduje-sie-we-wniosku-o-uchylenie.html

Nie wyobrażam sobie aby nie było zgodnie z hasłem reklamowym #włączprawdę

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, viaplayfan napisał(a):

Takie coś każdy może (nawet z Rosji) napisać.

Tak jak Sakiewicz sobie przypisywał "sukces" przy bojkocie IKEA, bo ileś tam osób straciło pracę, tak teraz tego typu wiadomości będą szły na jego konto, nawet jeśli te konkretne maile to efekt inwencji twórczej kogoś, kto nie został przez jego nagonkę namówiony do jego napisania. Tak to działa i Sakiewicz doskonale sobie z tego zdaje sprawę. 

Swoją drogą to piękny pokaz hipokryzji, dopiero co sobie "wycierali mordy" żołnierzami, organizowali akcję "murem za polskim mundurem", no to jest jak rozumiem dalsza część tej akcji? Za kilka dni znudzi im się ten temat i o księdzu znowu zrobi się cicho ale smród ich działań będzie się za nimi ciągnął jeszcze długi czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cidik napisał(a):

jak ktoś ma skrzywioną logikę to wszędzie widzi wroga

Tak, jest taka partia, jest taka stacja telewizyjna która wszędzie widzi wrogów Polski. Albo Rosja ,albo Niemcy. Ba nawet Czesi byli naszymi wrogami przy okazji Turowa. Francuzi to wiadomo, powinni siedzieć cicho bo uczyliśmy ich jeść widelcami. Pani Pawłowicz  przypomniała sobie o szwedzkim potopie i żądała zwrotów. Litwini likwidują polskie szkoły i zakazują polskich nazw. Przy okazji koncesji kanałów TVN to nawet Amerykanie podchodzili prawie pod wrogów. Tak, są tacy ludzie w Polsce którzy wszędzie widzą wrogów i na tym opierają swój program wyborczy czy tematykę telewizyjną.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...