Skocz do zawartości

HbbTV na kanałach TVP


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

satkurier podał info ze chyba 15 marca na TVP w HBBTV będzię kopia tego co jest na vod.tv.pl czyli że co że odpalamy usługę HBBTV i będzie można sobie seriale oglądać tak jak na SMARTV? tak jak aplikacja tvp.pl na andki?

 

jeśli tak to ciekawe czy tą samą drogą poszli by inni np TVN czy nie wiem Polsat bo zawartość strumienia jest szyfrowana przecież .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san - TVN (w osobie Markusa T.) wypowiadał się nawet negatywnie o HbbTV (czyt. w najbliższym czasie nie ma co liczyć na HbbTV), a Polsat się faktycznie nie wypowiadał na ten temat. Z innych nadawców (poza TVP) telewizję hybrydową ma Eska TV, a na pewno będą miały Fokus TV i Stopklatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do posiadaczy telewizorów marki Panasonic.Działa u Was Telewizja Regionalna w aplikacji Hbb ?U mnie tylko czarny ekran.Podobnie było z kanałami z Soczi.Krótkie aplikacje video działają a strumień nie chce.Mam plazmę 42ST50.Sprawdzana na dwóch egzemplarzach z różnymi dostawcami internetu.Ten sam objaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam, przy okazji faktu że od stycznia kanały TVP będą dostępne z HB 13.0E dobrze by było gdyby na tychże kanałach pojawiła się wreszcie hbbtv - mam tu na myśli np. tvp1 i2. Odbiorników jest coraz więcej, oprócz telewizorów z wbudowanym tunerem sat są także odbiorniki Technisata i ostatnio Openboxa które wspierają tą technologię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zwrócić uwagę na dużą niedogodność w HbbTv telewizji publicznej.

Zarówno przy TVP VOD i streamach kanałów regionalnych sporą część ekranu zajmuje pasek, którego nie da się wyłączyć i przeszkadza on w oglądaniu. Być może ktoś z TVP natknie się na ten wątek i pomyśli nad zmianą wyświetlania belki.

 

Dlaczego miałbym oglądać seriale TVP przy pomocy HbbTV z przeszkadzającą belką, skoro mogę wybrać Iplę z "czystym" ekranem?

 

58s3q5g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

od wczoraj mam możliwość użytkowania TV z hbbTV - co ciekawe wczoraj na kanałach DVB-T na TVP miałem aplikację hbbTV i późnym wieczorem niestety nie. (Na ESKA TV, POLO TV, FOKUS TV - jest?)

TV podłączyłem poprzez LAN lub WI-FI

 

Nie wiem czym to jest spowodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...