Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Coś za coś. Albo lista, albo wysłuchiwanie i odpowiadanie na pytania "to macie, tamto macie?" ;)

 

PS. Ale tego Gunthera to załatwcie, proszę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Europy Wsch. widziałem tylko Tatu u was. Ale przydałoby się puszczać też hity nieanglojęzyczne np: Mylene Farmer "California", Jovanotti, Eros Rammazotti, Toten Hosen, Oli P., Xavier Naidoo itp. No jest jeszcze mnóstwo tzw rąbanki po niemiecku, ale to chyba raczej nie wasz target np. Blumchen :lol2: Mo-Do itp. Był na początku lat 90-tych taki zespół rockowy, który miał klip, w którym cały pokój był rozwalany, chyba jakaś parka się po prostu biła i koleś śpiewał w refrenie nasze cenzuralne słowo na K (całość po hiszpańsku albo portugalsku). Nie pamiętam nazwy zespołu, ale hicior to był, bo na MTV leciało non stop. Rumuńska muzyka to trochę za świeża, czeskiej nie znam:) takie rarytasy u was zobaczyć byłoby bardzo miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Europy Wsch. widziałem tylko Tatu u was. Ale przydałoby się puszczać też hity nieanglojęzyczne np: Mylene Farmer "California", Jovanotti, Eros Rammazotti, Toten Hosen, Oli P., Xavier Naidoo itp. No jest jeszcze mnóstwo tzw rąbanki po niemiecku, ale to chyba raczej nie wasz target np. Blumchen :lol2: Mo-Do itp. Był na początku lat 90-tych taki zespół rockowy, który miał klip, w którym cały pokój był rozwalany, chyba jakaś parka się po prostu biła i koleś śpiewał w refrenie nasze cenzuralne słowo na K (całość po hiszpańsku albo portugalsku). Nie pamiętam nazwy zespołu, ale hicior to był, bo na MTV leciało non stop. Rumuńska muzyka to trochę za świeża, czeskiej nie znam:) takie rarytasy u was zobaczyć byłoby bardzo miło.

Heroes del silencio jak dobrze pamiętam. To był super utwór. Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to było "Entos del stieras". Ale tam rzeczywiście było to słowo na k....:smile: co do pisowni to pewnie nie taka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak ja bym chciał zobaczyć Blümchen... jak byłem nastolatkiem to bardzo mnie kręciła i lubiłem ten jej styl muzyczny :) "kleiner satellit", "nur getraumt" czy "verruckte jungs" fajnie by było u was zobaczyć... da się coś zrobić ? :)

 

Heroes del silencio - entre dos tierras - rewelacyjny kawałek ale pewnie za długi jak na STARS TV ? :)

 

(...)que yo no tengo la CULPA de verte caer (...) niestety to tylko CULPA ale my polacy wszędzie lubimy wpleść naszą polską k... :) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj jak ja bym chciał zobaczyć Blümchen... jak byłem nastolatkiem to bardzo mnie kręciła i lubiłem ten jej styl muzyczny :) "kleiner satellit", "nur getraumt" czy "verruckte jungs" fajnie by było u was zobaczyć... da się coś zrobić ? :)

 

Heroes del silencio - entre dos tierras - rewelacyjny kawałek ale pewnie za długi jak na STARS TV ? :)

Dzięki. Wiem, że pisownię trochę zmieniłam. Ale utwór super. Dlatego go pamiętam pomimo upływu lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie bo Snap był tam z h-blockxem i stworzyli cover, lepiej to się słucha, a sam początek mi się podoba. Stars zapodajcie te muze h-blockx -The Power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... przy niestandardowych (jeśli chodzi o długość...) klipach typu Michael Jackson - Black or white lub Eminem - Stan, teledyski byłyby emitowane w całości czy ucięte? ;> Tego pierwszego chyba nigdy w telewizji nie widziałem w całości, a drugi np. Polonia 1 emitowała ucięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak bawimy się tu w koncert życzeń to ja chętnie bym zobaczył takie clipy o ile artyści wydali wersję video:

 

Eartha Kitt - This Is My Life

Matia Bazar - I feel you (Ti sento)

New Baccara – Fantasy boy – kawałek który nie dał ustać na imprezach w latach 80

Scotch - Delirio Mind

Secret Service - Oh Susie

Silent Circle - Touch In The Night

Billy Idol - Sweet sixteen

Madness - One Step Beyond

Marc Almond - The Desperate Hours

Avalanche - Johnny, Johnny, Come Home

Bonfire - Give It A Try – trochę dobrego rocka lat 80 a właściwie ballady

Clouseau -- Close Encounters

Down Low - H.I.V

Ice Mc & Alexia - It's A Rainy Day

Maggie Reilly - Tears In The Rain

Masterboy - Show me colours

OMD - Pandora's Box

R'N'G - Here comes the Sun

49ers - Touch me

Sonic Dream Collective - Oh, Baby All

Daddy K. - Voulez-Vous Coucher Avec Moi

Depeche Mode - A Cuestion Of Time

Mirage - No more No War

Iggy Pop - Real Wild Child

Ivana Spagna - I Wanna Be Your Wife

Martika - I Feel The Earth Move

Savage - I'm losing you

Talk Talk - Life's What You Make It

Sandra - Heaven Can Wait

Traveling Wilburys - End Of The Line

Yello – Desire

 

Może niektóre numery już lecą na tym kanale. Ale ja jeszcze nic nie zauważyłem z tej mojej skromnej play listy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol: akurat "Black or white" mamy w wersji przyciętej. Ale wiele innych klipów MJ gramy w całości, po 7 czy 9 minut. Gramy też Schody do nieba 11 minut, Deep Purple Child in time 9 minut.. więc generalnie długich klipów się nie boimy :)

 

@JANEKA: pasma z hip hopem nie planujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...