Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Forum nie służy wazeliniarstwu, tylko udzielaniu się i komentowaniu. Dlatego w przyszłości tak niskiego poziomu uwagami wobec mojej osoby nie mam zamiaru zawracać sobie gitary :) Pan Mariusz nie widzi problemu w negatywnych komentarzach, bo jako człowiek tworzący telewizję przyjmuje zarówno pochwały, jak i krytykę - życie. Jeśli mojej matce coś we mnie nie odpowiada, to jej słowa przyjmuje z szacunkiem, a nie każę się nie odzywać albo nie pytam po jakiego [beep]a się udziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, relax :) Forum jest od wyrażania opinii. Jednemu się podoba, innemu nie. Tak było, jest i zawsze będzie. I dobrze, bo gdyby wszystkim się tylko podobało to strasznie nudna by ta moja robota była. A tak zawsze możemy sobie trochę z Karolem popolemizować i coś się dzieje :)

 

p.s.

Karol, ale w tym plebiscycie to jednak pojechałeś, HOT TV lepsze od nas? Przestań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol: Reklama to nie wszystko :) Pooglądaj.. zobaczysz czaty na 3/4 ekranu i ten sam teledysk co 2 godziny :)

 

Paweł: każdy kij ma dwa końce! Ty byś wolał bloki a ktoś inny woli mix. Sprawdzimy proporcje, kto głosuje i za czym. W wynikach oglądalności. Ponieważ wszyscy robią bloki tematyczne to my idziemy pod prąd.

 

p.s.

Za dobór klipów zdecydowanie odpowiada człowiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład: Ty lubisz numery z lat 70tych. Robimy taką godzinkę - jesteś zadowolony. Ale ktoś inny woli znacznie bardziej klipy z lat 90tych. I w tym czasie gdy Ty jesteś zadowolony on zmienia kanał. I odwrotnie. A mix ma to do siebie, że daje szanse na nakłonienie większej liczby ludzi ( oczywiście nie wszystkich )do nie zmieniania kanału przez dłuższy czas... I wydaje się, że właśnie to pokazują badania którymi już dysponujemy ale których nie możemy jeszcze publikować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład: Ty lubisz numery z lat 70tych. Robimy taką godzinkę - jesteś zadowolony. Ale ktoś inny woli znacznie bardziej klipy z lat 90tych. I w tym czasie gdy Ty jesteś zadowolony on zmienia kanał. I odwrotnie. A mix ma to do siebie, że daje szanse na nakłonienie większej liczby ludzi ( oczywiście nie wszystkich )do nie zmieniania kanału przez dłuższy czas... I wydaje się, że właśnie to pokazują badania którymi już dysponujemy ale których nie możemy jeszcze publikować :)

 

Ciężko mi wypowiadać się na temat badania bo nie byłem badany i nie wiem o co pytano ;) ale mnie osobiście taki mix właśnie zniechęca a nie nakłania do dłuższego oglądania bo w ten sposób grają wszystkie stacje tylko rodzaj muzy inny.W Esce rąbanka a w Polo Disco Polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Pan Mariusz nie widzi problemu w negatywnych komentarzach

W sumie to nigdy nie skrytykowałeś w tym temacie STARS.TV. Jedynie użytkowników, których skrytykowałeś za to, że pokochali STARS.TV jeszcze przed startem. :) Dalsze Twoje posty, to także była krytyka, ale nie STARS.TV, tylko użytkowników forum. Była nawet jedna pochwała dla STARS.TV. :brawo:

Możesz zdradzić jakie przesłanki spowodowały, że okrzyknąłeś STARS.TV najgorszym kanałem jaki pojawił się na polskim rynku w 2012 roku? Pytam z czystej ciekawości. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie nie urzekli, a ktoś musiał otrzymać to miano - nie chcę się w tym temacie zbytnio zagłębiać. Moja negatywna opinia to żadna ujma, może coś się z czasem zmieni. Jeśli ktoś napisze, że przecież VIVA jest gorsza, czy Hot TV to odpowiadam - na pierwszym mimo wszystko zawieszałem oko, bo niektóre seriale nawet mi podchodzą, a do Hot TV (tak jak już pisałem Mariuszowi) nie mam dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziękuję za odpowiedź. Ale i tak dziwi mnie fakt, że wyżej oceniasz ATM Rozrywkę. ;)

 

Wracając do STARS.TV. Wczorajsze granie bardzo mi się podobało. Były spore ilości kawałków z ostatniej dekady XX i pierwszej dekady XXI wieku. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć, że oczekujecie niemożliwego. Nigdzie nie znajdziecie stacji, która będzie zadowalać każdego. Co więcej, jeżeli takiej szukacie stwórzcie ją sami :brawo: , życzę powodzenia.

Tak jak napisał stars, żadnych bloków tematycznych, wiekowych itp. Moim zdaniem ta stacja wyróżnia się tym, że zawsze i o każdej porze mogę ją włączyć i cieszyć się dobrą muzyką.

A tak na marginesie, niestety to, że wsłu[beep]ą się w wasze głosy powoduje, że coraz więcej jest gorszej muzyki. Niestety... bo byłem przekonany, że osoba, która steruje repertuarem ma mój gust, tak było na początku.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki za STARSów!!! A jeżeli możecie coś zrobić, to kropki bloku dajcie nad a nie pod i bardziej w róg ekranu i przede wszystkim grajcie tak, jak zakładaliście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre sobie, @Karol uznał Stars.tv za najgorszy kanał muzyczny, bo go ogladał, a HOT TV nie, bo go nie oglądał. Panowie ze Stars.tv, to może zakodujcie stację, dajcie do najdroższych pakietów i w internecie stream niech będzie za 10 zł dziennie, to wtedy wasz kanał będzie super, bo nikt nie będzie miał do niego dostępu, żeby sprawdzić, czy przypadkiem nie jest badziewem. ;) Może się zrzucimy na antenę sat i dekoder dla Karola, żeby uzyskał dostęp do HOT TV? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...