Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, telewizyjna stacja muzyczna na polskiej koncesji musi grać 33% rodzimej produkcji w ciągu doby.

i to jest chore... przez ten glupi zapis natworzylo sie u nas tylu pseudowykonawcow, co w zadnym normalnym kraju. Baa u nas sie maja calkiem dobrze

zasada powinna byc... stworz cos dobrego to cie zagramy, a nie... zrob byle g**no a i tak cie zagraja, bo musza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powolutku, krok po kroku, od czegoś trzeba zacząć :) Wkraczamy nieśmiało do kablówek.

 

Echostar

Trzcianecki Towarzystwo użytkowników Kablowej Sieci Telewizyjnej

Volta Communications

TELPOL PPMUE

Wektor Sp. z o.o.

Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Tele- Piast"

Stowarzyszenie Telewizji Kablowej TV-SAT 364

Global Media

Osiedle Różanka

Domel Media Sp. z o.o.

WALDEX s.c

WALDEX Sp. z o.o.

Euronet s.c.

Telewizja Kablowa Hajnówka Sp. j.

PPHU "A&K" Chamerliński Sp. j.

Stow. Sieci TK "Boruta"

 

To zestawienie daje nam około 30.000 gniazdek.

Rozmowy z większymi i wielkimi trwają i co najważniejsze idą w dobrą stronę, ale procedury! to jeszcze potrwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie proszę... Tylko nie gadające głowy, jak w innych programach "muzycznych". Naprawdę dobrze grają, program może iść całą dobę na moim TV, widać i czuć rozwój, a do tego mają kontakt z widzami, słuchają uwag i starają się poprawić co trzeba. Już większość klipów jest z przestrzennym stereo i przede wszystkim dobra muza - tego nie zmieniać. Przy takiej nawet kilka reklam z radością posłucham :jupi:

Jak dla mnie zmienić to opis ramówki - wsunąć bardziej w narożnik, a kropki długości nazwy pasma. Ponownie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cisza? :)

 

Grafikę świąteczną w tym roku odpuściliśmy. Szczerze mówiąc, mamy kilka bardziej pilnych spraw na głowie, np. takich aby do sylwestra każdy teledysk miał prawdziwe stereo. Aby jeszcze w grudniu ruszyła strona www i stream online. To dla nas w tej chwili najważniejsze. Więc musimy się obejść bez Mikołaja na ekranie, choinek i padającego śniegu :)

 

No i dobrze. Profesjonalne stacje powinny się zajmować polepszaniem swojej oferty, a poza tym jeżeli te mikołaje na ekranie miałyby być te w stylu tych czerwonych skrzatów, obrażających wizerunek prawdziwego katolickiego świętego, to na dobre wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie, stanowcze nie gadaniu. Przykład Eska TV. Tam nie można pooglądać i posłuchać nic normalnie, bo co drugi teledysk wyskoczy jakiś Kris albo Kaśka z zapowiedziami czegoś. Zdecydowanie lepiej pod tym względem się prezentuje Polo TV, gdzie tego gadania nie ma zbyt dużo a jak jest to co jakiś czas, jedynie reklamy przerywają muzykę co jakieś 4 teledyski. Dlatego przede wszystkim wolę Polo od Eski, gdzie więcej jest gadania niż grania. Ale to pewnie dlatego, że mają tak mało klipów i tym gadaniem zapełniają czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli polska muzyka to tylko nagrania z lat 60-tych,70-tych,80-tych,90-tych (Czerwone Gitary,Krzysztof Krawczyk,Anna Jantar,Budka Suflera,Skaldowie,Varius Manx itp.),bo większości współczesnych utworów nie da się słuchać moim zdaniem.

 

Byłoby super, gdyby taką, lub podobna playlistę można było obejrzeć w tv. Póki co pozostaje Youtube, trochę polskich piosenek jest też na WiMP, który na razie jest darmowy, mam nadzieję, ze chociaż z kilka miesięcy będzie.

 

 

PS: Ja sobie do swojej Ariviy podłączyłem głosniki od kompa i słucham Stars TV jak radia. Przyjemnie się słucha. Dziękuję wszystkim za to odpowiedzialnym :brawo: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego gadania nie ma w planach. Dyrektor się już przez lata całe nagadał w radiu i teraz zarządził tylko granie.

 

Klipów z prawdziwym stereo przybywa z każdym dniem ale czekamy aktualnie na przesyłkę 800 sztuk które podmienimy za te z MixMasha. Będą lepiej wyglądały i dobrze grały :) Tak więc większości klipów ze znaczkiem MixMash nie ruszamy do czasu aż przyjdzie podmianka. Ale ma przyjść w ciągu tygodnia więc damy rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, stanowcze nie gadaniu. Przykład Eska TV.

 

Ja akurat jestem za "gadaniem", ale z sensem, bo na reszcie kanałów to gadają byle gadać. Jestem po prostu przyzwyczajony do Vjów z dawnego jednego MTV i tam przeważnie wszystko było na żywo i Vje byli po prostu fajni, u nas sama sztuczność.

 

Uderzcie jeszcze do kablówki Jarsat w Trójmieście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym na stronie koncertu wymienione jeszcze kanały TVN i AXN...

Co ciekawe AXN w komunikatach strasznie kręci, ale to świadczy tylko o tym jaki mają świetny PR. Na fb piszą, że relacja w AXN Player, na własnej stronie w tytule newsa piszą o internecie, a w samym tekście już o AXN. Na stronie koncertu też podani są jako nadawca telewizyjny, a nie serwis internetowy :] A jak będzie okaże się za 45 minut. Jak na nich, to pewnie jakość będzie żyleta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam pytanie czy wasz kanał zawita do sieci kablowej Vectra chciałbym od siebie dodać jeszcze że na facebooku Vectry jest o was dużo głosów pozytywnych na temat dołączenia waszego kanału do oferty Vectry?

Dla Vectry to się nie liczy. Na razie nie ma w planach dodania tego kanału. Tak mi odpowiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...