Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I słusznie, skoro jest tak dobrze szkoda kombinować z tp. Myślę jednak że lepsza jakość obrazu mogła by to jeszcze poprawić, a poprawa dźwięku na DD też ma wpływ na aktualne słupki. Proszę się nie poddawać i męczyć CP wiadomościami w tej sprawia, upór może zdziałać swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk ma większe znaczenie niż obraz. Dla wielu ludzi jesteśmy tłem. Wchodzą do domu, włączają tv i idą do kuchni gotować obiad. Mało kto się gapi non stop w tv. No a dźwięk mamy przyzwoity :)

W przypadku TV muzycznej to nie podlega dyskusji: Dźwięk to priorytet! Ale z drugiej jednak strony idąc tym myśleniem po co wogóle stacja TV? Radio spełnia te same standardy pomijające obraz.

 

Choć jak się okazuje również stacje radiowe uruchamiałą stację TV i to w jakości HD - przykład niedawno uruchomionej włoskiej stacji "Radio Freccia TV HD".

 

Ale z takim pasywnym podejściem Dyrektorze obawiam się że w tym temacie nie wiele i nie szybko się zmieni. 

 

@SatExpert Proszę o zabranie głosu w sprawie jakości obrazu, może Twój głos będzie miał większą siłę przebicia (tak jak miało to miejsce z dźwiękiem) :curious:

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert Proszę o zabranie głosu w sprawie jakości obrazu, może Twój głos będzie miał większą siłę przebicia (tak jak miało to miejsce z dźwiękiem) :curious:

Ale co ja mogę mówić w kwestii przejścia na HD, jak pan Mariusz już się okreslił w tej sprawie, chociaż... Radio Freccia TV HD nadaje swoje HD w jakości 2,9 Mb/s i tu pytanie do wszystkich: jak to wygląda? Dobrze, czy źle? (ja tego nie ocenię, bo mam TV CRT). Jeśli jakość na RF TV HD jest dobra, to może Admin by o tym pomyślał? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie przed chwilą Starsa, a tam niespodzianka i kablówka włączyła w końcu przekaz w HD. Ile się człowiek nawalczył i jest! Ogląda się dużo przyjemniej niż w SD mimo, że u was głównie stare klipy, ale oprawa i grafila ekranowa jakie ostre. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to może być test, ale na razie nic nie rwie. Pisałem ostatnio z wlascielem mojej kablówki i tłumaczył mi, że nowe modulatory będą montować w styczniu i Starsa na pewno wtedy włączą w HD. Oby to była ta chwila. :) W każdym razie korzystam póki jest. Nawet skoki dziś olewam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja mogę mówić w kwestii przejścia na HD, jak pan Mariusz już się okreslił w tej sprawie, chociaż... Radio Freccia TV HD nadaje swoje HD w jakości 2,9 Mb/s i tu pytanie do wszystkich: jak to wygląda? Dobrze, czy źle? (ja tego nie ocenię, bo mam TV CRT). Jeśli jakość na RF TV HD jest dobra, to może Admin by o tym pomyślał? :)

 

Na TV 32" nie wygląda to źle.Większego tv nie mam możliwości podłączenia (tv z wbudowanym tunerem). Jest jeszcze możliwość nadawania w zmniejszonej rozdzielczości (1280 na 1080) jak swego czasu nadawał TVR HD.Ale te 4 Mbit to raczej minimum jakie musiałoby być.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że Stars ma/miał wykupione 2 Mb, to kupno kolejnych 2 na HaDe oznacza podwójne koszta wg mnie niewspółmierne do przychodów. Satelita to nie (niestety) kablówka.

 

Jak to mawia POwerTV : nie ma uzasadnienia biznesowego ;)

Edytowane przez myster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...