Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barti, nic się nie martw, psucie telewizorów przez moją nazwę pasma to jak najbardziej w temacie :)

 

Chłopaki, no to który odważny i wystąpi na moich urodzinach w telewizorze??? Może Orbitę Admina trzeba namówić, podpiszemy go ładnie redakcja Satkurier i bajer będzie. Bo konkurencja będzie występowała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że logotyp został obniżony. Idealnie był jak wcześniej, przy krawędzi. A gdyby był jeszcze przy prawej krawędzi, to byłoby idealnie i wszystkie inne kanały tak powinny mieć swoje logotypy, a nie prawie na środku, jak na Nat Geo People, czy Cartoon Network.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że przy korzystaniu z wbudowanego tunera w Samsungu i LG nie da się go wyłączyć na kanałach SD.

Następnym razem nie kupuj tych marek. Kolejny raz się potwierdza się, że z prostą rzeczą mają problem. Wszyscy je biorą, bo tanie, ale jednak "coś za coś".

 

No cóż, skoro logo nie może być przy krawędzi, to może chociaż mogłoby być odrobinę mniejsze? Tak z 10%, bo na wersji HD wydaje się duże.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że dyrektorowi również ucina obraz, gdy źródło jest jakości SD.

Także chciałbym, żeby elementy grafiki wszystkich stacji były z jak najmniejszymi marginesami, ale to prędko się nie zmieni, skoro czołowi producenci zatrzymali się na etapie CRT i upierają się przy ucinaniu krawędzi. Dobra, z mojej strony koniec off topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrócę do tematu nowej oprawy graficznej, bo w weekend nie miałem jak jej dokładnie przejrzeć: przesuwający się z lewej do prawej pasek z wykonawcą to jest według mnie świetny pomysł! Nie dość, że jest dość mały (aż tak bardzo się nie rzuca w oczy jak poprzednia grafika z wykonawcą), to napisy na nim wreszcie nie zlewają się z tłem piosenki, dzięki temu w odróżnieniu do poprzedniej grafiki widać dokładnie co tam jest napisane. :) A pozostała część nowej oprawy, czyli dzingle (czy jak to się tam pisze), również są fajne. Co ciekawe trochę kojarzą mi się z dzinglem z programu "Pamięć absolutna" z TVN 24, ale to raczej jest czysty zbieg okoliczności, a nie zamierzone działanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę :smile: Jeszcze żeby inni nadawcy tak reagowali na sugestie i prośby abonentów jak wujek Mariusz ze STARS.TV, to byłoby dobrze. Przy okazji puszczam oczko do p. Rafała z KPM, który cały czas wyświetla świecące napisy z nazwą aktualnego programu - może w końcu zareaguje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...