Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A od kiedy to 192kbps to się nazywa "kiepska jakość" ??? Kiedyś to było ultra HQ (bo HQ to było 160kbps a normalna jakość wiadomo 128kbps czyli to co każdy na codzień słucha w swoich mp3-kach, wrzutach, youtubach i w radiu).

 

Acha no i do super-popularnego tematu kropek muszę swoje trzy kropki dorzucić i zapytać czy nie dało by się zmieścić loga oraz id wewnątrz obszaru 4:3 w którym jest większość teledysków ? Czyli poza obszarem "witraży".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha no i do super-popularnego tematu kropek muszę swoje trzy kropki dorzucić i zapytać czy nie dało by się zmieścić loga oraz id wewnątrz obszaru 4:3 w którym jest większość teledysków ? Czyli poza obszarem "witraży".

A po co "cofać się do tyłu"? Ja nawet bym logotyp lekko przesunął w prawą stronę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano dlatego że jak się przeskaluje żeby nie doświadczać rozdwojonej wizji pijaka (mówię o tych witrażach po bokach) to grafika ekranowa na górze się przecina na pół. Przykładowo na MTV Live HD który mam obok na liście przy tym samym skalowaniu wszystko się mieści na ekranie (a chyba nie uważasz że ten kanał jest jakiś "wsteczny" ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie zdanie, że wszelkie śmieci (logotyp, oznaczenia wiekowe, itp.) na ekranie powinny być (jeżeli już muszą być) położone jak najbliżej skraju ekranu, aby nie przeszkadzały w oglądaniu. :)

PS. Niczego nie skaluję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobry zestaw (po obu stronach głowy). Obecnie (New Order) stereo. Zaraz potem roxette - mono. Inna - stereo. Gorillaz - mono.

 

Bronski Beat "Smalltown Boy" - mono.

Bananarama "Na Na Hey Hey" - mono

Britney Spears "Oops ! I did it again" - mono a w dodatku jak z beczki (nie brzmi jak remaster :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, znaczy się jutro pasy łowickie i szukamy dziury w całym :)

 

Niekoniecznie ale jesteś chyba jedyną osobą która się tak komunikuje z forumowiczami jako osoba związana z daną stacją i coś może zrobić lub przekazać technikom, oraz poinformować NAS :brawo:

 

Szkoda że inne tv nie biorą przykładu ze @STARS.TV - jak powinien wyglądać kontakt z widzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na konkurencyjnym portalu Polsat-owcy mają rację, że nadajecie z połówki Eutelsatu. Trwa tam właśnie dyskusja jak ten tp. jest podzielony. Ale ciekawostka, przy STARS.TV provider jest Cyfrowy Polsat S.A. Widocznie oni tam teraz rządzą :D To tak z innej beczki było.

 

Najważniejsze że stacja STARS.TV działa i bardzo dobrze się prezentuje :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...