Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"BEST CLASSIC ROCK" - 10.05.2015 [sTARS.TV]

PINK FLOYD - ANOTHER BRICK IN THE WALL (1979)

DAVID BOWIE & MICK JAGGER - DANCING IN THE STREET (1985)

DIRE STRAITS - YOUR LATEST TRICK (1986)

JIMI HENDRIX EXPERIENCE - CROSSTOWN TRAFFIC (1968)

RAGE AGAINST THE MACHINE - KILLING IN THE NAME (1993)

IRON MAIDEN - FEAR OF THE DARK (LIVE) (1992)

NIRVANA - LITHIUM (1992)

PETER GABRIEL - SLEDGEHAMMER (1986)

SANTANA - BLACK MAGIC WOMAN (1970)

DEF LEPPARD - POUR SOME SUGAR ON ME (1987)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pozostając przy party 90s, to na YouTube funkcjonuje kanał I Love The 90s :arrow:https://www.youtube.com/channel/UC5BE6h ... c3GagF91DA, gdzie prawie codziennie dodawane są taneczne hity i nie tylko z lat 90. Jest on popularny w serwisie, gdzyż ma ponad 20 tys. subskrybentów. I takie pytanie: Ile kawałków z tego profilu ogólnie wpuszczacie do obiegu w BEST PARTY 90s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety
Zanim pójdę nie ma klipu w dobrej jakości. Rozmawiałem z zespołem, nie mają nic lepszego niż to co jest na YT a tego nie da się grać :(

Żadnych szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za emisję teledysku "Jam & Spoon - Right in the Night (feat. Plavka)",

 

a nie macie oryginalnej wersji tego teledysku z MTV Europe? takiej jak pod tym linkiem:

http://uploadsociety.com/video_v67491

 

tak ten teledysk zapamiętałem i taką mam wersję na vhs, trochę się dziwnie ogląda w innej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV nie emituje pozostałych klipów Worlds Apart, gdyż je ciężko zdobyć. Klipy "Clean" tego boysband'u są praktycznie nieosiągalne, natomiast w sieci można wyłapać jakieś VOB'y/MPEG-2 z ich repertuaru, ale trzeba by wiele edycji, aby usunąć banery i wszelkie napisy, poza tym ów klipy mają średnią bądź kiepską jakość obrazu.

Jako ciekawostkę dodam, że mam w swoim archiwum klip "Baby Come Back" - był on wcześniej w wersji "Clean", ale że nałożyłem na niego kultowy baner z dawnego MTV, to już czystej wersji nie mam, a edytowaną. :wink:

 

c93cfa6e241a21730765b98f80bf0e7a.png

 

a076501693ce44bf154ed8f4d7a6e023.png

 

ec9abddc0617ecc89a635c3dc9088f54.png

 

W posiadaniu mam jeszcze ich klip z 1993 roku - "Could It Be I'm Falling In Love" - również wcześniej miałem teledysk ten w czystej wersji. Dodałem baner MTV jak zresztą na większość klipów. :wink:

 

e574de6babcf7e3770359bfa79b74754.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...