Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę tutaj kilka swoich propozycji, zapomniałem na bank o tym notowaniu :P I wreszcie widzę Frozen Madonny :)

 

Ja też właśnie całkowicie zapomniałem. Nastrajałem się od jakiegoś czasu na ten TOP, ale jak przyszedł na niego czas to zjechała się rodzina, było dużo imprez i o TOP-ie przypomniałem sobie wczoraj późnym wieczorem. Szkoda, ale mam nadzieję, że już niedługo STARS zrobi kolejny TOP.

 

 

Już od dawna MUZO powinno się zwinąć z rynku, nic ciekawego na tej stacji nie ma.

 

Nie zgodzę się do końca. Wprawdzie nie mam tej stacji, ale kiedyś widziałem na imprezie u kumpla i kilka razy w barze i muszę przyznać, że to całkiem dobry kanał. Tyle tylko, że grają często muzykę niekomercyjną, a jak wiadomo z takim repertuarem niestety dużej oglądalności mieć nie mogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny top to będzie TOP 100 PARTY HITS OF THE 90's i odbędzie się w piątek 26 czerwca w związku z początkiem wakacji :)

 

Dzięki za informację. Jeszcze dużo czasu, by cokolwiek planować, ale postaram się tym razem nie zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djclassic, od odkrywania nowych rzeczy, to w tym kraju chyba jest muzo.tv. Gra najrozmaiciej ze wszystkich. :smile:

Ja nie mówię od odkrywaniu nowych rzeczy, tylko o sprawdzonych hitach z przed lat nie oklepanych. Dla przykładu. Można zagrać np. Vaya Con Dios - "What's A Woman" oklepany lub "Puerto Rico" nie oklepany, ale też przebój. Trochę rozwinąć horyzonty, a nie ograniczać się do jednego hitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What's A Woman - świetnie oglądamy, Puerto Rico - zmieniamy kanał bo nie znamy, bo to nie hit

Ja zmieniam kanał kiedy w Best Party widzę kawałki pop z lat 80' albo inne podchodzące pod rock.. w tym paśmie gracie chyba wszystko co się nawinie + 20 % dance i disco, trochę jednak nazwa nie pasuje do zawartości albo to jest party dla 50+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany! Ale co mnie obchodzi na ilu to się płytach sprzedało, na ilu listach i których miejscach było?? Rynek polski, Polacy, tylko to mnie interesuje. Widziałem kiedyś wyniki tego numeru w badaniach muzycznych dla jednej z największych stacji radiowych w Polsce. Widzę nawet teraz, znajomość numeru 8 osób na 100. Więc z czym do ludzi? :) Trzeba trochę wyczucia... co w tym pięknym dziwnym kraju ma większe lub mniejsze szanse skłonić do sięgnięcia po pilota. Moim zdaniem Puerto Rico ma ogromnie większe szanse skłonić do zmiany stacji niż What's A Woman :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rany! Ale co mnie obchodzi na ilu to się płytach sprzedało, na ilu listach i których miejscach było?? Rynek polski, Polacy, tylko to mnie interesuje

No jak co cię to obchodzi. :D Przecież grasz przeboje. Na polskim rynku numer był również popularny pod koniec lat 80-tych jeśli już tak do tego podchodzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...