Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jackie :I Mówimy o tym, o czym Ty myślisz. Ostatnio jest to modne wśród stacji muzycznych (ciekawe, co o tym myślą wytwórnie muzyczne, wykonawcy danego utworu i właściciele praw danej piosenki). Niedawno oglądałem na VH1 w takiej wersji teledysk Maroon 5. Było to na chwilę przed pełną godziną i pomyślałem sobie, że chcą się zmieścić w czasie i nadać najważniejszą część bloku muzycznego, czyli reklamy. Jednak następnego dnia wspomniany teledysk został ponownie wyemitowany w tej samej zmasakrowanej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co wam tak te uptempo +0.3 przeszkadza? :roll: Kiedyś telewizji taśma się szybciej przy materiale przewinęła i nikt na to nie zwracał zbyt obszernej uwagi, a teraz "O zgrozo, piosenka leci minimalnie szybciej, trzeba to zwalczyć, bo głośniki zaraz wybuchnął w drobny mak!"... ... :/ Jak dla mnie taki +0.3 dodaje niektórym piosenkom skoczności, i bardzo dobrze, że takie MTV puszcza "Hold My Hand" Jacksona w takiej wersji. I dla mnie czepianie się o takie drobności jest trochę głupie. Co innego, jeśli jakość piosenki jest kiepska... ale uptępo nic temu nie robi. Powiedziałbym raczej, że niektórym piosenkom dodaje to nawet jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że kariera Michaela Jacksona zaczęła się na dobre po wypuszczeniu trwającego prawie 15 minut teledysku "Thriller" w reż. Johna Landisa. Pewnie jakby to były tylko tańce przez 3 minuty to MJ poszedłby w niepamięć jak Bobby Brown czy inny MC Hammer. Czy teraz już żadna stacja muzyczna tego nie zagra w całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak gram tyle długich numerów jak chyba nikt w Polsce. Wiesz co proponujesz.. ja zagram 15minutowy kawałek MJ po czym usłyszę: STARS się stacza, zagrali reklamy, jeden teledysk i znowu reklamy.. tak długie teledyski można śmiało grać w stacji kodowanej, płatnej w której nie ma reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://media2.pl/media/107878-Stars.TV- ... zdami.html

No proszę, Lista Wszech Czasów i kampania reklamowa w radio.

Do tego niezłe nazwiska wystąpią w tych reklamach.

 

Tak w ogóle to wg mnie błąd że Stars nie puszcza Thrillera. Szkoda że nie puszczacie go przynajmniej raz w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguluje prawo i większość stacji je łamie stosując nieprawidłowe oznaczenia.

Na przykład to:

Czerwony kwadrat z białym kluczem w środku. Znak powinien być stosowany w kolorze określonym:

1) w RGB: R:213, G:78, B:77;

2) w CMYK: C:12, M:84, Y:70, K:1;

3) w PANTONE: 7418 C.

 

A co na ekranie mają stacje? Na pewno nie oznaczenie z rozporządzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No być może ale jeśli tak to sami to spowolnimy aby doprowadzić do stanu odpowiedniego :)

Tylko taka moja proźba: piosenkę pobierzcie gdzieś w lepszej jakości, a potem tylko część wizualną spowolnijcie. Tak się ograniczy straty na jakości teledysku. Tylko jeszcze kwestia synchronizacji... ale odpowiedni ludzie powinni się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży może więcej :P

No i można na nim nakleić efektywną (i efektowną) reklamę.

No i stacja gra "szeroko", to i pojazd szeroki.

No i droższy (niestety; goły ok. 900 000 PLN), ale też jest możliwość bogatego wyposażenia... można tak wymyślać w nieskończoność. A mały Mercedes się zgubi w tłumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Citaro? Dziękuję, postoję

To już chyba lepiej Turismo albo jeszcze lepiej Actrosa (może się przydać do transportu gotówki czy innego złota)

 

Hummer nie jest już chyba od 6 lat produkowany.

Reklamy w radio teraz, później reklamy w TV? Pewnie podczas jakiegoś masterszefa albo innych mam voice poland talent tylko muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...