Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, sprawa zgłoszona do działu techniki, pytanie tylko czy naszego działu czy Cyfrowego Polsatu..

Raczej do Polsatu. W ogóle w nocy, podczas przerwy technicznej kanałów Polsatu, to działy się "cuda". Nie wiem co oni chcieli zrobić, ale napinanie bitratu do granic możliwości nie rozepcha transpondera na większy ... ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest pomysł. Jak już na YT jest wersja HD to lepiej stamtąd pobrać. :) Marzy mi się wersja HD w mojej kablówce. Musze się zmobilizować i naciskać by ją udostępnili. Skoro jest TVR HD i Edusat HD to dlaczego STARSA ma nie być? Wiem, że teledysków w HD jak na lekarstwo, ale jak widzę to rozmazane logo, a wiem ze może być lepiej to mnie to wkurza. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby mieć dostęp do ftp Universal Music z klipami trzeba mieć z nimi podpisaną odpowiednią umowę. Oczywiście, że jeśli widzę, że lepszy jakościowo jest wstawiony materiał na YT niż to co dostałem od wytwórni to biorę z YT :) Generalnie dla wielu mniejszych wytwórni YT staje się centrum dystrybucji, nie zakładają swoich serwerów tylko przysyłają link do video na YT - pobierzcie sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyło mnie, że stacja pobiera teledyski z YT, ale skoro ma licencję, a materiał jest lepszy jakościowo to czemu nie ;-) Szkoda, że stare dobre klipy w kwestii jakości pozostawiają wiele do życzenia, to jednak kwestia czasu i użytej ówcześnie technologii. A czy nie da rady tego przeskoczyć i dokonać jakiegoś cudownego remasteringu, odmłodzenia starych przebojów? Wiem że remastering filmów jest ostatnio w modzie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digitek, wiesz o czym mowa? Ja wiem bo sprawdziłem to bardzo dokładnie... naszymi klipami bardzo chętnie by się zajęła np WFDiF. Procedura dla klipu trwającego 4 minuty: maszyna za wielkie pieniądze zajmuje się tym kilkadziesiąt godzin. Później siada do tego człowiek i poprawia ręcznie klatka po klatce po maszynie. Jedna sekunda to 25 klatek. Generalnie w ciągu roboczego tygodnia można ogarnąć około 2 teledysków. Tyle w kwestii czasu, nie pytaj o koszt tej zabawy.

 

Kunkore, nic. Polsat musiał wejść w umowy zawarte wcześniej przez Eutelsat więc przez najbliższe 2 lata nic się dla nas nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mam w domu nowy internet (VDSL 20 Mb) i przy okazji zamówiłem sobie TV przez IPTV, przez przypadek odkryłem właśnie Stars TV na kanale 214. HD ładnie wygląda, nie ma takiej pikselozy jak na sat, bo właśnie na sat jest tragedia.

Gdy mam dostęp do wersji HD to myślę że jeszcze częściej będę zaglądał co się dzieje na antenie stars.tv.

 

A tak w ogóle to już się wyjaśniło po co ta Polska koncesja, czy może dalej dyrektor trzyma wszystko w tajemnicy?

 

Odnośnie jeszcze odświeżonej formuły starsa, reklamy co chwilę są straszne, prawie jak na eska tv, szkoda że nie ma licznika czasu reklam - no wiadomo gdy reklamy miały trwać aż 5 minut to odstraszał widzów

dobry patent mają kanały Comedy Central, odliczają tylko ostatnie 3 minuty reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...