Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz p[beep]dałeś dyrektorowi, że niby taki niewyrobiony muzycznie?? :lol2:

To zawsze będzie subiektywne, dla Ciebie płyta jest świetna a dla mnie jedynie średnia :)

 

Jak dla mnie oni są mistrzami tego typu elektroniki (poza bardzo słabym sondtrackiem do Tronu), a to , że o nich tutaj rozmawiamy to tylko dlatego, że po 20 latach kariery mają pierwszy mainstreamowy hit (może jeszcze poza one more time ). Pisząc wyrobiony miałem na myśli gustujący w tego typu muzyce. Twoja średnia ocena płytki wynika zapewne z tego, a nie z jakichś merytorycznych przesłanek (bez urazy;)). Nawet słynny, mega krytyczny Pitchfork dał płycie 8.8/10. Wrócili w dobrym stylu po latach, co ważne w swoim własnym niepowtarzalnym stylu. Nie wiem czy mieli polecieć z prądem i nagrać jakieś dubstepy (to dopiero byłaby hańba dal francuzów nagrywać w brytyjskim stylu :) ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zdecydowanie bardziej banalne niż tłumaczysz :) Zawsze tak było, jest i będzie, że piosenka/płyta nie zadowoli 100% ludzi. Grając w Starsie mogę jedynie szukać większości, nigdy wszystkich w tej samej chwili. Bo odbiór muzyki jest subiektywny. Więc czy piosenka/płyta jest dobra decyduje większość. I jeśli większość bije brawo to ja to szanuje :) Ale nie muszę mówić, że to świetna płyta bo tak mówi większość. Mogę uważać, że jest jedynie średnia? :) Mogę. I tak uważam :) A moje gusta i horyzonty są dość szerokie co pokazuje w Starsie więc nie w tym rzecz, że nie gustuję akurat w takim graniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest jedyna słuszna argumentacja. Mój mózg twierdzi, że nie jest to ten zestaw dźwięków które można uznać za fantastyczne :) No albo się coś komuś podoba albo nie. Dla jasności, nie twierdzę, że grać nie potrafią, że teksty są beznadziejne itp. Po prostu, lubię lub nie. Kupuję lub nie. A czemu jeden jeździ całe życie tylko Mercedesem a drugi tylko BMW? Bo to subiektywne wybory. Takich przykładów są tysiące. Dlaczego jakaś piosenka z płyty staje się hitem jak Get Lucky i ma 94 miliony wyświetleń na YT a inna piosenka z tej płyty będzie miała milion?? Nie ma na to prostego wytłumaczenia.

 

Krótko mówiąc na zakończenie tej debaty: Ty możesz uważać, że to fantastyczna płyta i ok, szanuje to. A ja mogę uważać, że nie jest to fantastyczna płyta. I każdy zostanie przy swoim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV Mam pomysł : zakodujcie STARSA na tp 10910 V , a na innym transponderze np. 10873 V 27500 puście wersję FTA - wtedy CP doda was z tp 10910 V ;)
ooo to może być dobry pomysł,ja też mam myślę że ciekawy.Jak wiadomo Starstv często emituje reklamy CP. Za taką reklamę z pewnością Cp musi coś płacic.No więc mozna by ponegcjować np. w zamian za umieszczenie na liście cp to 2 tygodnie gratis,co ja mówię tydzień emisji reklam.Jak myślicie dobry pomysł?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że się da :P

Patrz Astra 19,2E i transponder TVP (10.862 H) w DVB-S:

- TVP1, TVP2, TVP Sport, TVP Seriale, TVP Rozrywka i TVP HD idą w MPEG-4,

- TVP Info, TV Polonia, TVP Historia i TVP Kultura idą w MPEG-2

 

Inny przykład to MTV Live HD z 11.075 V na Hot Birdzie. Podobnie jakiś czas temu TVN HD, gdy 11.508 V działał jeszcze w DVB-S.

Tylko ogólnie mija się to z celem, bo i tak żaden konwencjonalny odbiornik DVB-S tego nie odbierze (będzie tylko dźwięk), a w takim wypadku od razu lepiej stawiać na DVB-S2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...