Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bloo411, niestety nie masz racji. Jedynie niewielka część abonentów jest świadoma, że może sobie wyszukać darmowe kanały i dodać je własnoręcznie. Ogromna większość ogląda tylko to co operator wystawił jej na oficjalną listę kanałów. Tak więc brak Starsa na oficjalnej liście kanałów CP to oczywiście problem.

 

A nie możecie w ramach bloków autopromocyjnych emitować filmików instruktażowych pod hasłem: "zrób to sam, czyli ręczne wyszukiwanie Stars.Tv na dekoderze Cyfrowego Polsatu" :D???

 

Moglibyście zrobić te filmiki np. na wzór "spotów" na temat cyfrowej telewizji naziemnej, albo programów Adama Słodowego i zrobić po jednym filmiku dla każdego typu dekodera "CP", gdzie można samodzielnie wyszukiwać kanały i emitować je naprzemiennie, a żeby obniżyć koszty w filmikach mogliby występić Wasi pracownicy (przy okazji widzowie mogliby poznać bliżej ekipę tworzącą "Stars.Tv :D ) :D .

 

Co Wy na to (wiem, że pomysł może trochę szalony, ale może być według mnie skuteczny :D ) :D???

 

P. S. Te filmiki moglibyście też wrzucić oczywiście na "Youtube", "Facebooka" i Waszą stronę :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, ale pomysł zwyczajnie bez sensu. Bo skoro ktoś będzie widział taki filmik to znaczy że odbiera STARS.TV więc po kiego grzyba mu ten instruktaż skoro juz sobie poradził i ma tą stację?

Równie dobrze można wpaść na pomysł-

"Przedstawiamy kanał nadający 24/7 filmy instruktażowe jak samodzielnie podłączyć i ustawić zestaw telewizji satelitarnej i skierować go na najatrakcyjniejszego względem zawartości satelitę telekomunikacyjnego czyli HotBird 13East.

Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć jak samemu ustawić antenę i podłączyć cały zestaw do swojego telewizora to wystarczy dodać nasz kanał do listy na państwa dekoderze, parametry odbióru: ble, ble, ble, satelita Hot Bird, 13 stopni wschód."

 

Chyba że takie filmiki będą na fanpage stacji i na jej stronie internetowej, choć myślę że i tak niewiele będzie z tego pożytku.

Najlepiej było by po prostu wynegocjować z CP dodanie Was do oficjalnej listy kanałów, wiem to kasa, kasa, kasa. To jedyny pewny sposób na realne zwiększenie zasięgu/widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chętnie zobaczył jak wyglądają ludzie tworzący "Stars.Tv" (to chyba odwieczne marzenie widzów, żeby zobaczyć jak wygląda np. lektor czytający filmy, albo reklamy :D ) :D . Byłoby wiadomo kogo zaczepić na ulicy, żeby wręczyć mu kwiaty, albo butelkę jakiegoś dobrego napoju, za to, że robi tak świetny kanał, a poza tym w imię edukacji Narodu i zwiększenia przez to oglądalności Waszego kanału chyba warto się poświęcić i pokazać :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chętnie zobaczył jak wyglądają ludzie tworzący "Stars.Tv" (to chyba odwieczne marzenie widzów, żeby zobaczyć jak wygląda np. lektor czytający filmy, albo reklamy :D ) :D . Byłoby wiadomo kogo zaczepić na ulicy, żeby wręczyć mu kwiaty, albo butelkę jakiegoś dobrego napoju, za to, że robi tak świetny kanał, a poza tym w imię edukacji Narodu i zwiększenia przez to oglądalności Waszego kanału chyba warto się poświęcić i pokazać :D???

A ja wiem jak wygląda boss Stars.tv - widziałem jego zdjęcie na jego profilu na FB :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć ile macie klipów w swojej bazie? Mówię o tych które pojawiają się aktualnie na antenie. Ktoś to już kiedyś pisał i ja zauważam podobną rzecz, że oglądając Was bardzo często coraz częściej trafia się na te same klipy. Oczywiście nie wszystko już widziałem, ale bardzo często łapię się, że coś już widziałem u Was kilka razy. :) Nie mówię o pasmach BEST OLDIES ani o BEST ROCK bo pierwsze oglądam sporadycznie, a drugie w ogóle nie oglądam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiem, że jest jakaś tam pula teledysków które gracie. Chciałem stwierdzić tylko czy jest ona mała czy też nie. :P Nie jest tak, że wszystko widzę bardzo często. Są takie wybrane klipy które gracie chyba częściej bo nie chce mi się wierzyć, że mam takie szczęście do nich. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadmierna wiara w badania też bywa zgubna co pokazuje przykład "Tv Disco", bo oni przecież na początku byli bardzo podobni do "Stars.Tv", ale potem jakieś tajemnicze badania (do tej pory nie chcą ujawnić skąd je uzyskali) im pokazały, że lepiej jest grać "disco polo"...

 

W tym miejscu wypada mi tylko zaapelować: Redakcjo "Stars.Tv"! Nie idźcie tą drogą ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja wiem jak wygląda boss Stars.tv - widziałem jego zdjęcie na jego profilu na FB :mrgreen:

Warto też zajrzeć na prywatną stronę internetową ojca dyrektora. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że stacja nr.1 w Polsce dokładnie tym się kieruje i jest to RMF FM. Fajnie grają czy nie? Nie wnikamy, są numerem jeden, kropka :)

Może i są ale nie dla mnie. Lubie radio ale słucham wybiórczo jak czas pozwala. W Trójce fajnie słucha się Niedźwiedzkiego, Kaczkowskiego ale nie koniecznie Manna, w rozumieniu muzykę jaką prezentują. Najzabawniejsze że fajniej słucha się muzyki z niemieckich stacji radiowych niż a polskich, pewnie dla tego że przeważa w nich, tych germańskich, koncepcja StarsTv. Większość naszych rodzimych rozgłośni radiowych preferuje umcyk, umcyk i nie silą się nawet na zdefiniowanie słuchacza dla którego chcą grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...