Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie może być, Atmedia sprzedaje czas reklamowy pomiędzy 6 rano a 2 w nocy, nie mam na to wpływu.

 

Czy to znaczy, że między 2 w nocy, a 6 rano nie ma reklam i teledyski idą jeden za drugim?

 

Dokładnie tak jest. :smile: Niestety ja mało kiedy jestem w stanie dotrwać do tej 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem przy teledysku Under Pressure nie powinien być rok 1982 a nie jak jest 1981? Album Hot Space pojawił się właśnie w 82r... No chyba że liczy się rok wydania singla, ale uważam że powinien być rok wydania albumu :smile:

 

Moje typy po 22 ;-) I Was Born To Love You, One Vision, The Show Must Go On, Innuendo, Tie Your Mother Down, Breakthru, These Are The Days Of Our Lives, Princes Of The Universe, Another One Bites The Dust, Headlong, I'm Going Slightly Mad...

 

GODZINA 17:

-Living On My Own (1993 Remix)

-A Kind Of Magic

-We Are The Champions

-Friends Will Be Friends

-Bohemian Rhapsody

-Somebody To Love

-I Want It All

-Under Pressure

-Heaven For Everyone

-A Winter's Tale

-Radio Ga Ga

 

GODZINA 22:

-I Want To Break Free

-Another One Bites The Dust

-Who Wants To Live Forever

-We Will Rock You

-Don't Stop Me Now

-Innuendo

-The Show Must Go On

-The Invisible Man

-You Don't Fool Me - Premiera ;-)

-Bicycle Race

-Breakthru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością będzie I want to break free, może Who wants to live forever. Choć przydałby się jakiś koncercik Queen. Uwielbiam ich od 20 lat.

 

A powinniście dać NO ONE BUT YOU....specjalnie nadaje sie na tą rocznicę.

 

No i trafiłem dwie pozycje. Ale przerywanie takiego bloku muzycznego reklamami i to jeszcze tak długimi to jest skandal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem przy teledysku Under Pressure nie powinien być rok 1982 a nie jak jest 1981? Album Hot Space pojawił się właśnie w 82r... No chyba że liczy się rok wydania singla, ale uważam że powinien być rok wydania albumu :smile:

 

Moje typy po 22 ;-) I Was Born To Love You, One Vision, The Show Must Go On, Innuendo, Tie Your Mother Down, Breakthru, These Are The Days Of Our Lives, Princes Of The Universe, Another One Bites The Dust, Headlong, I'm Going Slightly Mad...

 

GODZINA 17:

-Living On My Own (1993 Remix)

-A Kind Of Magic

-We Are The Champions

-Friends Will Be Friends

-Bohemian Rhapsody

-Somebody To Love

-I Want It All

-Under Pressure

-Heaven For Everyone

-A Winter's Tale

-Radio Ga Ga

 

GODZINA 22:

-I Want To Break Free

-Another One Bites The Dust

-Who Wants To Live Forever

-We Will Rock You

-Don't Stop Me Now

-Innuendo

-The Show Must Go On

-The Invisible Man

-You Don't Fool Me - Premiera ;-)

-Bicycle Race

-Breakthru

 

Co najmniej 3 typy po 22 trafiłeś. Miło było pooglądać najlepsze utwory Freddiego, oddaliście jemu i zespołowi Queen wspaniały hołd, dzięki Stars ;-) Oby częściej takie akcje, kilka legend się znajdzie, mogą być żywe :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...