Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no w „Best Party” Enigma – Sadness part.1 :lol: Jeszcze nie widziałem żeby ktoś się bawił przy muzyce catedral-pop :) . Jak już układacie te pasma (które zresztą dużo się od siebie nie różnią) to jakoś z sensem. Z całym szacunkiem ale jakiś podział muzyczny powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytam to nieco inaczej :)

Tzn. jak? Bo mnie nauczyli, że dance czy party to ma być przede wszystkim tanecznie :wink: No wiadomo, spokojnie też może być ale z odpowiednim repertuarem. Stary, jak ja bym na imprezie zagrał np. Depeche Mode - I Feel You to by mi wszyscy po uciekali :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV to nie jest impreza, to jest telewizja :)

No to zmieniamy nazwy pasm na np. Best hits, Best hit mix czy Best pop-dance i gra muzyka i nikt do niczego się nie doczepia. A nie bawimy się w bloki typowo podziałowe gdzie powinien być dance a leci REM :lol2: Dobra, już nie będę cię męczył bo w końcu i tak to jest najlepsza stacja muzyczna jak na razie w Polsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"My Heart Will Go On" Celine Dion na pewno pochodzi z 1998 roku? Sam singiel wyszedł 8 grudnia 1997 (źródło http://en.wikipedia.org/wiki/My_Heart_Will_Go_On ) więc pod koniec roku. Czekano z premierą teledysku prawie miesiąc? Premiera filmu "Titanic" 19 grudnia. Jakoś mi się nie wydaje aby teledysk wyszedł po premierze samego filmu. Niestety nigdzie nie mogę znaleźć informacji na temat daty premiery klipu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, zawsze tak wszystko na tacy i natychmiast to teraz w kawałkach :)

 

Zmiany od najbliższego poniedziałku a jedną z najważniejszych zmian będzie zniknięcie pasma BEST DECISION w sobotę od 16 do 19 i jego pojawienie się w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki w godzinach 20 - 22 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
BD bardzo dobrze radzi sobie pomiędzy 19 a 20 natomiast po 20 lipa straszna. Wydaje się, że dyrektor przestrzelił i poszedł zbyt imprezowo w prime time - bywa, nie myli się ten kto nic nie robi. Dlatego będzie korekta.

Wydaje mi się, że po 20:00, jako kanał muzyczny, nie macie szans z kanałami, które w tych godzinach oferują filmy, seriale i inne talent showy. :) Czego byście nie dali to i tak po 20:00 będziecie mieli słabsze wyniki. :(

 

To może zróbcie dwie ramówki. W godzinach największej oglądalności na telemetrowców, a w nocy dla m.in. użytkowników forum SK? :D

 

A nie prościej zrobić zrzutkę i wykupić godzinę-dwie na pasmo dla użytkowników SK? :D

Raczej nie, bo STARS.TV ma być kanałem bezpłatnym. ;) Choć w przyszłości STARS.TV mogłoby rozważyć dwie formy dystrybucji kanału - płatną bez reklam i bezpłatną z reklamami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiking, oczywiście masz rację. Taki projekt jak STARS.TV nigdy nie wygra z serialem, filmem czy innym sportem. Ale... jednak nigdy 100% ludzi nie skupi się na serialu, filmie czy innym sporcie, zawsze pozostaje jakiś mały kawałek tortu do zagospodarowania. I teraz tak: jeśli zagram w tym czasie dobrze to będę miał kawałek tortu a jeśli słabo to tylko jednego gryza z kawałka tortu. I tylko o to i aż o to idzie walka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best Decision w prime time? :o Kiedyś mówiłem żeby było codziennie to dyrektor powiedział, ze szybko się znudzi. No zobaczymy. Uważam jednak, że trzeba jakoś jaśniej przedstawić, że mogą zamawiać piosenki w tym paśmie. Nie każdy który ogląda pewnie wie. :) Ja niestety pracując zmianowo nie będę mógł już oglądać pasma codziennie. :( A co zobaczymy w sobotę zamiast BD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się znudzi to się zmieni na coś innego :) Obecny kształt BD miał mało sensu, jeśli mogliśmy zagrać 36 zamówionych piosenek w tygodniu a zamówień przychodziło kilkanaście razy więcej to znaczy, że podaż nie pasowała do popytu. Teraz też wszystkich nie zagramy ale więcej niż do tej pory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...