Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To przenoszę pytanie z wątku TV Disco. Wszyscy na rynku się teraz "jednoczą" bo kryzys Polsat kupuje TV4 I TV6 n połączone z cyfrą+ mamy nc+ UPC kupuje mniejsze sieci itd ...

Stars chciałem wam zadać takie pytanie e - 4Fun media to prężnie rozwijająca się spółka chętna na nowe wyznania "kąski"(artykuł był gdzieś na necie o tym) byście się "sprzedali" takiej spółce albo chociaż 50% na 50% na rzecz rozwoju technicznego itd ??? 4fun media można mówić wszystko ale stacje muzyczne są nadal muzycznymi.Oczywiście sytuacja czysto hipotetyczna.Ale stacja będąca pod skrzydłami koncernu wiadomo lepiej się rozwija np pod względem technicznego zasięgu

Kto pyta nie błądzi po to jest forum więc hejtów w stylu "Viva się sprzedała i co ..." się nie obawiam (choć to bardzo zła decyzja ale zależała ona od okoliczności rynku MTV stał się w pewnym momencie monopolista w Niemczech i Polsce co nie jest zdrowe dla rynku )

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, czyli uważasz, ze Stars obecnie marnie się rozwija?? Mam inne zdanie. Nie po to założyliśmy telewizję aby po 6 miesiącach ją sprzedawać. A 4Fun Media nie potrafi ogarnąć stacji które już posiada, z całym szacunkiem ale nie zauważyłem aby Stars był dzisiaj niedorozwinięty technicznie w porównaniu z kanałami 4Fun media :) Gorzej nas widać? No raczej nie :)

 

Tym bardziej, że projekt chwycił, oglądalność rośnie, zainteresowanie reklamodawców jest spore. Przy dzisiejszej oglądalności wychodzimy na zero, przy trochę większej będziemy zarabiać. Zauważ także, że Starsa obecnie nie ma w 4 z 5 największych sieci kablowych. Ale będzie :) Tak więc potencjał do wzrostu jest jeszcze bardzo duży. Robimy więc swoje a ludzie niech głosują pilotami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy szybko piszecie :).

 

Co do poprzedniego waszego wpisu - @STARS.TV - ja bym poprawił na "ludzie niech głosują telemetrami" bo piloty to wam w niczym nie pomogą, bo ci co mają tv z pilotem, ale bez telemetru oglądają de facto na darmo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówmy o sprzedaży STARSA jeśli na razie takich planów nie ma. Takie przejmowanie przez większe spółki zawsze niszczy tego typu projekty. Pewnie jak już najdziecie się we wszystkich większych kablówkach, oglądalność podskoczy znacząco to zaczną się zgłaszać, kusić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając i słuchając StarsTv w coraz większym stopniu jestem spokojny o przyszłość stacji. Jest faktem że więcej chciałbym dobrych staroci, ale to moja opinia. Największym zdumieniem i konsternacją napawa mnie natomiast stacja diskotefał. Czytałem zapowiedzi przed startem tego kanału, a wyszło jak widać. Proszę mi wybaczyć ale zawartość do nazwy tak pasuje jak do świni siodło. :D Nie piszmy tu o konsolidacji tego segmentu bo na to jeszcze za wcześnie. Jeszcze raz napiszę, o los i oglądalność stacji z takimi oprawcami muzycznymi jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przenoszę pytanie z wątku TV Disco. Wszyscy na rynku się teraz "jednoczą" bo kryzys Polsat kupuje TV4 I TV6 n połączone z cyfrą+ mamy nc+ UPC kupuje mniejsze sieci itd ...

To się nazywa konsolidacja i jest to normalne zachowanie rynku na świecie. Akurat kupna Polskich Mediów nie traktowałbym jako jakiś ewenement, bo tak naprawdę nie zmieniły one właściciela. W Niemczech już dawno temu RTL Group przejęło VOX, SAT.1 przejęło ProSieben i tak sobie mogę dalej wymieniać. Nie zmienia to faktu, że mali nadawcy dalej prosperują - Ci więksi z kolei zagwarantowali sobie pewną pozycję na rynku.

 

Stars chciałem wam zadać takie pytanie e - 4Fun media to prężnie rozwijająca się spółka chętna na nowe wyznania "kąski"(artykuł był gdzieś na necie o tym) byście się "sprzedali" takiej spółce albo chociaż 50% na 50% na rzecz rozwoju technicznego itd ??? 4fun media można mówić wszystko ale stacje muzyczne są nadal muzycznymi.Oczywiście sytuacja czysto hipotetyczna.Ale stacja będąca pod skrzydłami koncernu wiadomo lepiej się rozwija np pod względem technicznego zasięgu

Hipotetycznie gdyby 4fun.tv chciało rozszerzyć swoje portfolio kanałów, to uruchomiłoby własny projekt, a przejmowało kanał, który (nie oszukujmy się) jeśli chodzi o dystrybucję jeszcze raczkuje, więc nazwijmy go raczej miejscem na transponderze i w kilku sieciach kablowych, a nie telewizją - bo tak byłby traktowany przez większego gracza na rynku. Drugą sprawą jest fakt, że telewizja muzyczna typu Stars.tv to tylko i aż playlista muzyczna (oczywiście odpowiednio dobierana, tak by się podobała lub nie) opatrzona logo, więc co niby 4fun.tv mogłoby przejąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hipotetycznie gdyby 4fun.tv chciało rozszerzyć swoje portfolio kanałów, to uruchomiłoby własny projekt, a przejmowało kanał, który (nie oszukujmy się) jeśli chodzi o dystrybucję jeszcze raczkuje, więc nazwijmy go raczej miejscem na transponderze i w kilku sieciach kablowych, a nie telewizją - bo tak byłby traktowany przez większego gracza na rynku. Drugą sprawą jest fakt, że telewizja muzyczna typu Stars.tv to tylko i aż playlista muzyczna (oczywiście odpowiednio dobierana, tak by się podobała lub nie) opatrzona logo, więc co niby 4fun.tv mogłoby przejąć?

 

Dokładnie, szczerze mówiąc nie zdziwię się, jeśli 4fun uruchomi konkurencyjny kanał ze złotymi przebojami dla Stars TV.

 

TV Disco to kopia Polo TV, więc jeśli kanał z muzyką retro odnosi sukces finansowy, to 4fun albo inna Eska/Polo-ZPR mając swoje zaplecze może go szybko skopiować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, czyli uważasz, ze Stars obecnie marnie się rozwija?? Mam inne zdanie. Nie po to założyliśmy telewizję aby po 6 miesiącach ją sprzedawać. A 4Fun Media nie potrafi ogarnąć stacji które już posiada, z całym szacunkiem ale nie zauważyłem aby Stars był dzisiaj niedorozwinięty technicznie w porównaniu z kanałami 4Fun media :) Gorzej nas widać? No raczej nie :)

 

Tym bardziej, że projekt chwycił, oglądalność rośnie, zainteresowanie reklamodawców jest spore. Przy dzisiejszej oglądalności wychodzimy na zero, przy trochę większej będziemy zarabiać. Zauważ także, że Starsa obecnie nie ma w 4 z 5 największych sieci kablowych. Ale będzie :) Tak więc potencjał do wzrostu jest jeszcze bardzo duży. Robimy więc swoje a ludzie niech głosują pilotami :)

 

Nie nie uważam wręcz przeciwnie życzę wam wszystkiego najlepszego i rozwijacie się przed wszystkim z zasięgiem technicznym :) Tylko ostatnio na rynku jest widoczna tendencja do konsolidacji więc tak pytanie się nasunęło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol... i czemu znowu muszę się z Tobą nie zgodzić?? :)

Zdecydowanie uprościłeś sprawę, śmiem twierdzić, że Stars dzisiaj to już nie tylko miejsce na sat. Gdy odpalasz dziś kanał FTA na HB w mpeg4 to zasięg techniczny kanału zostanie wyliczony na 2%. Stars ma już 15% tak więc jakaś praca została wykonana. Rozpoznawalność marki jest mała, to fakt ale niewątpliwie większa niż w dniu startu.

 

Na serio myślisz, że odpalenie tv ( nawet dla koncernu który posiada już kilka kanałów ) to takie pstryk?? Nie, to nadal realne koszty które trzeba ponieść. Mniejsze niż zaczynając od zera ale jednak. Jak myślisz, czemu WAWA TV i VOX TV jest tylko w necie? Może kiedyś będą na sat ale to potrwa. A 4Fun ma 3 kanały z czego z jednym z nich problem bo nie wie co tam grać :)

 

podsumowanie:

pofantazjowaliśmy sobie a fakty są takie: STARS.TV nie jest na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugą sprawą jest fakt, że telewizja muzyczna typu Stars.tv to tylko i aż playlista muzyczna (oczywiście odpowiednio dobierana, tak by się podobała lub nie) opatrzona logo, więc co niby 4fun.tv mogłoby przejąć?
Karolu czy to, bynajmniej są te "artefakty" ? :D Tak poważnie to w twej "wnikliwej" analizie zabrakło drobnego szczegółu jakim jest wyraźna linia programowa STARSTV do tego konsekwentnie i profesjonalnie prowadzona. :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba musimy coś zrobić z naszym playerem online bo jak tak dalej pójdzie to będziemy płacić więcej niż Eutelsatowi :lol2:

 

Okres 2013-05-01

Wysłane 626,26 GB

Requesty 3290095

 

Trzeba ciachnąć jakość - jak ktoś chce lepsza to niech właczy satkę, albo męczy kablówkę, żeby dodała kanał do oferty ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...