Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kacper, czego Was w tej szkole uczą? No niewątpliwie myślenia to nie uczą! :( Rzucasz tekst - ten numer grają w stacjach radiowych. OK, sprawdzam. I widzę, że nie grają, podaję Ci nawet stronę żebyś sam sobie sprawdził. Wchodzisz tam i widzisz na stronie głównej 3 stacje tv do wyboru i tyle? Ale już kilkudziesięciu stacji radiowych w tym wszystkich istotnych nie widzisz? No litości...! Więc napiszę specjalnie dla Ciebie - ostatni raz ten numer był grany w Planeta FM Konin 29 września 2011 roku o godzinie 11:56 :)

 

Ronnie - tak dokładnie, ja w lipcu zdjąłem z rotacji jakieś 700 mniej hitowych lub za bardzo ambitnych numerów żeby ratować wynik... Szczęśliwie trochę się zaczynam odbijać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper, czego Was w tej szkole uczą? No niewątpliwie myślenia to nie uczą! :( Rzucasz tekst - ten numer grają w stacjach radiowych. Ok, sprawdzam. I widzę, że nie grają, podaję Ci nawet stronę żebyś sam sobie sprawdził. Wchodzisz tam i widzisz na stronie głównej 3 stacje tv do wyboru i tyle? Ale już kilkudziesięciu stacji radiowych w tym wszystkich istotnych nie widzisz? No litości...! Więc napiszę specjalnie dla Ciebie - ostatni raz ten numer był grany w Planeta FM Konin 29 września 2011 roku o godzinie 11:56 :)

I tu dyrektor zle wpisał nazwę wykonawcy. Bo pewnie nazwisko napisał przez jedno "n".

 

Proszę spojrzeć tutaj: https://www.odsluchane.eu/utwor/3906/annie_lennox_-_why

 

Nie zabłysnąłeś tym razem Dyrektorze :P

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pełna zgoda Ronnie84, czasy nastały straszne. Widać dużą zmianę nawet na tak krótkim odcinku czasu jak działalność STARS.TV czyli niecałe 4 lata. Przepaść... disco polo i inne umcy umcy rządzi a ja się modlę żeby trafić ze dwa telemetry które podczas właśnie granego Obywatela G.C nie zmienią stacji... tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnie 2-3 strony i śmiać mi się chcę. Oczywiście jeśli chodzi o Annie Lennox to hit bez dwóch zdań, ale nie o tym chciałem pisać.

 

W 1992 roku kiedy ten numer się pojawił, to powstawały w naszym kraju również jak grzyby po deszczu stacje radiowe. I pamiętam, że chyba nie było radia, które by nie grało tego numeru do bólu. Po jakimś czasie nie szło już tego słuchać, a dziś patrząc na numery które są grane w radiu, człowiek takich numerów potrzebuje jak powietrza. :-8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że kiedyś zlikwidują ten [beep] system telemetryczny, a w zamian będzie jakiś normalny pomiar oglądalności, bo jak widzę jak taki dobry (nawet najlepszy) kanał muzyczny jak Stars TV musi się bić o oglądalność, a jakieś Polo TV na którym nie ma muzyki jest na prowadzeniu w klasyfikacji kanałów muzycznych, to normalnie krew mnie zalewa! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy ale o wiele większych hitach,które miały na koncie Oscary,1 miejsca na Billboardzie, jedne z najlepiej sprzedających się piosenek na świecie,piosenki z czołówek list przebojów oraz także z listy przebojów programu trzeciego (za komuny nie było innego radia niż publiczne) a także piosenki grane w ogólnopolskich radiach takich jak Zetka,Zetka Gold,Riadio Złote Przeboje itd. STARS pi9sał że to nie przeboje :)

Edytowane przez pechowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobrym odzwierciedleniem tego co było hitem w Polsce w latach 80-tych jest choćby lista przebojów Trójki (nie było w latach komuny innego radia niż publiczne) :) a ponadto sugerujesz,że takie radia jak Zet,Zet Gold czy Złote Przeboje puszczają piosenki nieznane w Polsce wcześniej i nie będące przebojami w Polsce ? Odważna teza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu pełna zgoda Ronnie84, czasy nastały straszne. Widać dużą zmianę nawet na tak krótkim odcinku czasu jak działalność STARS.TV czyli niecałe 4 lata. Przepaść... disco polo i inne umcy umcy rządzi a ja się modlę żeby trafić ze dwa telemetry które podczas właśnie granego Obywatela G.C nie zmienią stacji... tak to wygląda.

A co niby zmieniło się w preferencjach Polaków na przestrzeni ostatnich 4 lat? Polo TV już wtedy było wysoko, nierzadko pierwsze. Pozostali nadawcy również wyorzystali ten trend, w skutek czego ci co nie grają DP spadli na dalszą pozycję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie aż musiałem wyszukać ten "hit" na YT bo nie bardzo kojarzyłem o jaki utwór chodzi a na LP3 praktycznie się wychowałem ;).Przyznaję rację @Stars TV.Utwór dla fanów.Sweet Dreams to był hit.

 

@SatExpert obawiam się że po zmianach może być jeszcze gorzej.Statystyka zawsze odstaje od rzeczywistości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...