Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

STARS, mnie tam wsio ryba, czy grasz "Why", czy nie (mając w kablu VH-1 Classic, nie jestem uzależniony od pięciu Twoich telemetrów ;)) - ale odrobinę konsekwencji w argumentacji, plizzz.

Idąc Twoją logiką, taka przykładowo "Cornflake Girl" Tori Amos też nie jest hitem. Gdybyś miał wątpliwości, zacytuję: "wyjdź z magnetofonem na ulicę i puść ten numer 100 przypadkowym osobom". O ile jednak w przypadku Annie oczekiwałbym reakcji w stylu: "znam... to jest... ten tego... no... eee... nie wiem", to tu wytrzeszcz oczu ujrzałbyś jak na grupowym zdjęciu z przedszkola. :) Chciałem jednak zauważyć, że ten numer Tori jednak grasz (zresztą, chwała Ci za to - przynajmniej raz na jakiś czas dostaję powód, by się zatrzymać na Twoim kanale).

Zgodnie z Twoją definicją, hitami nie są tym bardziej różne polskie wynalazki, które namiętnie przypominasz swym widzom, a które dziś pamiętają może najwytrwalsi fani "Clipola" w TVP 2 (młodzieży wyjaśniam: wczesne lata 90, codzienne pasmo z ówczesnymi nowościami polskiego popu i rocka). A poza nimi, rzecz jasna, byli DJ'e Radia WAWA Classic Rock ("pamiętam, jak w 1992 słuchaczka Zosia z Targówka zamawiała ten b-side pięć razy dziennie - jaki to musiał być hit!" :P).

Po prostu napisz prosto i jasno, że układając playlistę, kierujesz się w 56% swoją DJ'ską intuicją, w 23% własnym gustem, w 12% - sentymentami z czasów WAWY, a w 9% - czysto obiektywnymi przesłankami (miejsca na listach przebojów, sprzedaż krążka itd.) - procenty możesz skorygować wedle uznania. ;) Postaw sprawę jasno - a nikt już nie będzie Ci miał niczego za złe.   :)

Sprowokować mnie do odezwania się tutaj - zdolny jesteś, STARS. :)
 

Edytowane przez wot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wot, nie wiem kim jesteś, nie znam Cię ale wiesz co? Masz rację. Ta dyskusja od samego początku powinna wyglądać tak: o tym co jest hitem w STARS.TV decyduję ja. Amen :)

Bóg zapłać. Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ fascynacja dyskusja na temat tego czy grać jeden teledysk czy nie. :D Sprawdziłem sobie aż co to za numer bo tytuł niewiele mi mówił i oczywiście znam, ale faktem jest że jakoś nie jest zbyt często grany w polskich mediach. Ja bym na miejscu dyrektora uległ. Skoro widzowie tak chcą to zagrać raz na tydzień można. Na YT całkiem dobra wersja. Oglądałem na 42 calowym TV i źle nie jest. ;) No, ale tutaj dyrektor decyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest grany. Jak dla mnie, to mógłby lecieć częściej.


W STARS.TV tylko hity, masz rację. na dworze masakra,też masz rację :)

 

Taz, oczywiście, że to gram bo to faktycznie hit :)

 No to już tak na sam koniec i bardzo poważnie. Muszę pochwalić wczorajsze wieczorne pasmo Best '80, które było w dechę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To nie ma żadnego uzasadnienia u mnie, ja generalnie gram mało polskiej muzyki w dzień a tu nagle pasmo disco polo? Nic wielkiego na tym nie zyskam a stracę w oczach swoich widzów. Więc trzeba walczyć z tym co jest i czekać aż klientela zakończy wakacje i powróci do domów. Jak się ludzie nie włóczą po wakacjach to jestem w stanie się obronić z obecną ofertą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...