Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam, i nadal nic tam nie widzę nt. wysokiego bitrate na satelicie. "Bardzo HD" i "full HD" nie są technicznymi określeniami. ;) W tym poście z 14.08.2014 nie sprecyzowano, czy chodzi o satelitę (w kolejnych podanych przez ciebie datach - także). A, to nie jest oczywiste. I nie muszę być wnikliwy, bo to ty masz mi udowodnić swoją tezę. Nie będę tracił czasu na szukanie czegoś, co według mnie nie miało miejsca. Skoro tych wywiadów było tak wiele, to nie powinieneś mieć kłopotów z podlinkowaniem jakiegoś.

 

W kwestii przyrównania do Discovery, dodałem przecież "dla mnie". Mam prawo do własnej opinii. Mnie "Adventure HD" podoba się bardziej od głównego kanału Discovery Channel HD. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie widziałem, nic nie słyszałem ale udowodnij mi to. Ha, ha! :) Nie patrz na moje posty, tylko na posty i PR nadawcy kanału, jego wywiady oraz co wszystkim widzom obiecywał. Na pewno zrobiło się mu miło, gdy przeczytał w Twoim poście "kanał ciekawszy od choćby Discovery". I dobrze, że w ostatnim swoim poście napisałeś "dla mnie" bo niektórzy pomyśleliby, że tak jest faktycznie. Dla niektórych Polonia 1 czy umierająca CBS Drama też jest ciekawa (chociaż ta ostatnia nadaje w DD a Adventure nie). Myślę, że wyniki oglądalności Adventure nie cieszą już go tak bardzo, jak Twoje ciepłe słowa o jego kanale premium. Szkoda, że Power TV nie podaje wyników oglądalności, a są bardzo ciekawe i są liczone nie w tysiącach a w setkach oglądających. Taki jest właśnie ciekawy Adventure dla większości widzów, gdzie nowości jest zawsze cztery na krzyż a powtórka powtórki goni poprzednią powtórkę. Kto regularnie zagląda do kanału, ten zna już jego pełną ofertę programową na pamięć. A przecież, według zapowiedzi nadawcy, z każdym kolejnym miesiącem miało być coraz więcej nowych programów. No i wracając już do słów nadawcy, które Twoim zdaniem nie są technicznymi określeniami (pokrętnie jak w Wiadomościach ;)) "u nas płacicie za jakość HD", "bardzo HD", "full HD", "wszystkie programy są w native HD", "jesteśmy gotowi na 4K" to tylko należy Ci pozazdrościć jakości HD i wysokiego bitrate kanału premium Adventure HD w Twojej Multimedii (oczywiście nie wszędzie w Multimedii), a za żart uznać jakość techniczną płatnego kanału na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vitaminum C

Co do jakosci technicznej to rzeczywiscie nie powala, mogla by być lepsza z sat, jesli chodzi o zawartosc to przynajmniej dla mnie jest ciekawa i warta swoich 2 zl, inna niz Discovery gdzie tez ciagle trafiam na te same remontowane samochody itd.

 

Nie uwazam zeby to byl kanal premium, tak samo jak H czy H2 tez dodatkowo platne, czesc kanalow jest w pakietach, czesc dodatkowo platna dla zainteresowanych a premium to HBO, C+ a nawet Cinemax gdzie trafiam duzo ciekawych filmow...

Edytowane przez Vitaminum C
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że nie jest to kanał premium. Wspomniałem o tym dlatego, że to nadawca kanału tak go sklasyfikował - zresztą w bardzo niefortunny sposób. Natomiast pisząc o jakości technicznej kanału nie chodziło mi o to, aby dowalić nadawcy, tylko odpowiedzieć koledze @Mr.Chiquita. Nie stać ich jeszcze na lepszą jakość na satelicie, ok, ja to rozumiem. Tylko po co się chwalić niemożliwym? Mr.Chiquita napisał, że w swoich postach nadawca kanału nie sprecyzował, czy chodzi o satelitę. Ale nadawca też nie sprecyzował, że chodzi mu o kabel. Przecież Sat Kurier i niniejsze forum odwiedzają najczęściej osoby, które w przytłaczającej większości korzystają z satelity a nie z kabla. Uważam więc, że jeśli chodzi o jakość techniczną i zawartość programową kanału Adventure HD, to Power TV źle lub nieprecyzyjnie go rozreklamował i stąd te nieporozumienia. Można to było zrobić lepiej i bez niedomówień  :wink:

 

No i żeby nie było, że jestem na nie. Życzę im oczywiście wszystkiego najlepszego. Niech się rozwijają i stają się coraz lepszą stacją tv :)

Edytowane przez bastekal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy widzowie po co te kłótnie :) W telewizji jest tak, że nie ważne jak mówią, ważne by nie przekręcili nazwy :) Także cieszy nas ogromne zainteresowanie kanałem Adventure HD.

Jakoś na satelitarny bitrate takich stacji, jak Hustler HD, Redlight HD czy Sportklub nie narzekacie aż tak mocno, a one też są opcjami dodatkowymi w nc+.

 

Kanał Adventure HD jest obecnie częścią pakietu Man Pack w nc+. Opcja dodatkowa za 1,99zł jest czymś dodatkowy dla tych, którzy są naszymi super fanami i chcą mieć Adventure HD choćby dla programów dla myśliwych czy wędkarzy. Nikogo nie zmuszamy do kupowania. Ale sporo ludzi kupuje nasz kanał i są zadowoleni, bo z każdym miesiącem tych abonentów na platformie satelitarnej mamy coraz więcej i są to liczby naprawdę wielocyfrowe (nie możemy ich zdradzić z racji na tajemnicę handlową MWE i nc+).

 

Jakość na satelicie jest jakąś tam wypadkową decyzji podejmowanych przez operatora satelitarnego. Zostanie ona poprawiona w ciągu 2 najbliższych tygodni, kiedy nowy transponder HD zostanie przełączony na VBR.

Pamiętajcie, że to nie my dyktujemy warunki, tylko operator. Uwierzcie nam, że wybraliśmy najlepszą możliwą formę dystrybucji Adventure HD na satelicie w tamtym czasie i jesteśmy z niej jako nadawca bardzo zadowoleni.

Kanały History czy H2 HD są też w Cyfrowym Polsacie, więc mają znacznie większe budżety ze źródeł satelitarnych.

 

My jako nadawca możemy i robimy lepszą jakość w kablu, bo tam nadajemy światłowodem prawie 10Mbit. I taką jakość mają wszystkie 5 największych kablówek: UPC, Vectra, Multimedia, Toya i Inea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakość kanałów +18 to akurat jest mało ważna. To tak jakby porównać Canal+ do Mango. To porównanie akurat Power TV nie wyszło.

2. To dlaczego nie uruchomicie swoich innych kanałów na podobnej zasadzie? Ktoś zawsze by wykupił.

3. Po ostatnich zmianach na tp. Adventure HD nie da się oglądać. Strasznie momentami rozmywa obraz (widać słabe birate i to strasznie)

4. Nikt wam nie bronił dogadać się z CP, nie robić z tego kanału "premium" i miec większy budżet.

5. Multimedia? No proszę was nie róbcie pośmiewiska. Sam mam Multimedia i was nie odbieram. W tej sieci to wy jesteście extra premium dostępni tylko dla nielicznej liczby osób.

6. Skoro SAT daje tak dobre wyniki dla Adventure HD i Power TV to na co czekacie z Nuta.TV i TopKids?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wskazaliśmy inne kanały będące częścią ManPacka. Są tam kanały niszowe, dla pewnej grupy osób. Im coś jest bardziej niszowe, tym ma mniejszy budżet niestety.

2. My bardzo chętnie. Szkoda, że operator nie jest tym zainteresowany w jakikolwiek sposób.

3. Mamy tego świadomość i interweniujemy w tej sprawie do operatora satelitarnego.

4. Oferta nc+ za wyłączność była dla nas w 2014 roku naprawdę bardzo dobra i jest taka nadal.

5. Multimedia cyfryzuje kolejne miejscowości. To nie nasza wina, że mają taką, a nie inną infrastrukturę.

6. Czekamy na zainteresowanie operatorów satelitarnych. Nie będziemy przecież nadawać sami dla siebie. Trzeba być na liście EPG przynajmniej w 1 platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No akurat że kanały +18 mają mały budżet to z tym bym się nie zgodził.
2. Nawet nc+?
3. Podziękował.
4. Czyli z nc+ Adventure HD jeszcze długo nie zniknie?
5. Wy chyba sami w to nie wierzycie, oni robią to już nie powiem jak długo i wolno.
6. Może zbyt duże warunki stawiacie? Trzeba pamiętać o tym że mniejsi od was dostali się do nc+ i to nie jeden raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No to czemu nadają HD z bitrate poniżej 2Mbit?

2. Przede wszystkim, a nie nawet.

4. Adventure HD w nc+ jest bardzo dobrze. Kanał się rozwija, zarabia dla obu stron, wszyscy zadowoleni.

5. Pretensje do MM. My wierzymy, bo znamy ich plany. Cierpliwie czekajcie.

6. Warunki są wręcz świetne, ale platformy chronią własne kanały dziecięce przed konkurencją. A kanałów muzycznych jest już po prostu za dużo. Takie są odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie widziałem, nic nie słyszałem ale udowodnij mi to. Ha, ha! :)

Co w tym zabawnego? To na wysnuwającym tezę spoczywa ciężar jej udowodnienia. Ty jeszcze tego nie zrobiłeś. Ubzdurałeś coś sobie na podstawie dość ogólnych wypowiedzi @Powera. Przedstaw niepodważalne dowody, że nadawca obiecywał wysoki bitrate na satelicie, albo kończymy tę dyskusję.

 

Na pewno zrobiło się mu miło, gdy przeczytał w Twoim poście "kanał ciekawszy od choćby Discovery". I dobrze, że w ostatnim swoim poście napisałeś "dla mnie" bo niektórzy pomyśleliby, że tak jest faktycznie.

Najpierw napisałem ogólnikowo, a później doprecyzowałem swoją wypowiedź. Przeczuwałem, że możesz się czepić. Dla mnie jest tak, nie inaczej. Mogą być inni, którzy myślą podobnie. Może być ich więcej, i nie muszą wiedzieć o istnieniu tego forum. Dlatego nie możesz jednoznacznie określić, że "Adventure HD nie dorasta Discovery do pięt.". To kolejna twoja teza. Wystarczyło dodać "według mnie".

 

Szkoda, że Power TV nie podaje wyników oglądalności, a są bardzo ciekawe i są liczone nie w tysiącach a w setkach oglądających.

Tu masz wynik oglądalności: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/najchetniej-ogladane-kanaly-telewizyjne-w-polsce. We wrześniu udział w rynku wyniósł 0,02%.

 

No i wracając już do słów nadawcy, które Twoim zdaniem nie są technicznymi określeniami (pokrętnie jak w Wiadomościach ;)) "u nas płacicie za jakość HD", "bardzo HD", "full HD", "wszystkie programy są w native HD", "jesteśmy gotowi na 4K" to tylko należy Ci pozazdrościć jakości HD i wysokiego bitrate kanału premium Adventure HD w Twojej Multimedii (oczywiście nie wszędzie w Multimedii), a za żart uznać jakość techniczną płatnego kanału na satelicie.

Bo nie są, to marketing. Czyli, może oznaczać wszystko i nic. ;) Sytuacja kanału w Multimedii, to akurat nie jest wina @Power. Taką mają infrastrukturę. Mają plany żeby to zmienić. A tymczasem, klienci niebędący w zasięgu mogą oglądać kanał w Multimedia GO (za darmo do końca tego roku).

 

Natomiast jeśli chodzi o 4K, "gotowość" startu kanału w tej technologii. Nie oznacza, że tak się stanie. Po prostu @Power czeka, aż na rynku pojawią się takie możliwości dystrybucyjne. Na razie ich nie ma. Nieliczni operatorzy w chwili obecnej są zainteresowani takimi kanałami.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Zobaczymy co da się zrobić. Będziemy się niedługo widzieć na spotkaniu Eutelsatu z działem techniki nc+.

 

@PowerTV - powiedz nam, czy już może przestałeś nieustająco permanentnie olewać klienta? - minęło ponad rok a EPG chyba nie ma - a pieniądze są brane i kanał jest cudownie zachwalany.

Czyżby kolejna ściema? Nawet PR tu nic nie pomoże, jeżeli faktów nie ma. Przemilczeniem tematu też nic nie wskórasz.

Co jakiś czas ktoś może wszystkim przypomnieć, że masz klientów w czterech literach zaczynając od D. - parafrazując mam na to twarde dowody - brak EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też działa Adventure HD w pakiecie Comfort ?

Ja też mam Comfort+ tylko, że w Orange i nigdy nie mogłem oglądać tego kanału, nawet promocyjnie.

 

Ja wiem, że to jest trochę inna sytucja, ale telewizję mam od nc+ i czy pewne promocje nie mogą też u mnie obowiązywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SatExpert, dnia 04 Lut 2017 - 00:39, napisał:

No przecież nc+ nadaje EPG dla "Adwenczer HaDe", więc po co TVN ma puszczać swoje własne EPG dla tego kanału? :P

No jak tak jak nie nadaje, skoro tuner w TV (nie dedykowany) nie odbiera - jakby odbierał to bym nie protestował, a inne odbiera ot zagwozdka - może jakiś sabotaż mają, może konkurencja nieuczciwa, bez względu na jakim transponderze był Adventure - nigdy nie nadawał - od taka machanizacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...