Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy krótszym przedłużeniu na 12 lub 15 miesięcy można przejść na wyższy abonament za 120zł, który zawiera Polsat Sport Premium? Czy te kanały tylko dają dla dłuższych przedłużeń?

 

Ostatnio przedłużałem umowę z pakietem za 100zł i nie byłem zainteresowany tym Premium, ale coś konsultant wspominał o tym, że to dla dłuższych umów czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze mi się obiło o uszy. :)

 

Czy to dotyczy tylko pierwszego przejścia na pakiet z PSP? A co będzie przy kolejnym przedłużeniu umowy... w razie posiadania PSP za każdym razem trzeba będzie odnawiać na 24m i nie będzie już możliwości na 12 czy 15m?

 

P.S. Za 80zł to rozumiem, że bez HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry.

Mam pytanie do forumowiczów.

20 lipca kończy mi się okres podstawowy umowy .Płacę 59.90 za  :

Pakiet Familijny Max HD 
 

Pakiet HBO HD HBO GO 
Opcja ON THE GO 
Pakiet Film HD 
Pakiet Cinemax HD 
Pakiet Sport HD 
Usługa Multiroom HD (2 dekodery) 
Pakiet Eleven Sports HD 
Katalog treści online .

 

Jest to opłata 50% za smart dom.

Przy przedłużeniu całego pakietu ,proponują mi 85zł na 29 m-cy.

Jeśli będzie się przedłużało samo co miesiąc to ponoć nie mam gwarancji ceny,mimo że mam dwa abonamenty w plusie jeszcze rok.

Czy ktoś wypowie się może co robić ? Przedłużać czy czekać....?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie doradzał jeden konsultant,żeby czekać niech się przedłuża co miesiąc  i ceny nie powinni podnieść .

Natomiast inny twierdzi, że CP nie ma już w ofercie 50% i nalegał na podpisanie przedłużenia bo  to maks co mogą dać dla stałych klientów 

w ''smarcie''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kwestia była poruszona stronę wcześniej ale nie do końca jestem pewien czy dobrze zrozumiałem. Mam 6mc do końca według ICOK czyli chyba 5 jeśli dobrze rozumiem. Chcę złożyć wypowiedzenie i skasować miesiące przedłużając umowę. Pojawiły się 2 pytania

 

1. Czy jeśli poczekam jeszcze 1 msc aż w systemie będzie pisało 5 msc to mogę próbować obniżyć abonament? Teraz mam ten najwyższy.

 

2. Czy tak powinna wyglądać treść takiego wypowiedzenia:

 

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej  pomiędzy mną a Cyfrowym Polsatem S.A. dla numeru karty dekodującej XXXXXXXXXXXX z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy określonego w umowie.

 

Dobrze to napisane ? Coś dodać, coś ująć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Złożyłem dziś wypowiedzenie poprzez icok o treści podanej kilka postów wcześniej. Dostałem taką odpowiedź:

 

Cytat

 

 

Uprzejmie informujemy, że oświadczenie o wypowiedzeniu Umowy zostało skutecznie złożone. Przypominamy w tym miejscu, że zgodnie z warunkami Umowy obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia skuteczny na koniec okresu rozliczeniowego. 

 

 

 

Tak powinno to wyglądać? Teraz pozostaje czekać na ewentualny kontakt z DUK, zgadza się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w przyszłym miesiącu planuję drobne zmiany przedłużeniowe w umowie CP. Od roku umowa jest na czas nieokreślony. Pakiet PremimMax z multiroom za 59,99zł (SmartDom3). Chcę jednak zrobić taki myk. Tylko zastanawia mnie jak to wyjdzie w praktyce. Produkt uprawniający do zniżki obniżyć przy przedłużeniu z 49,99zł do 40 zł a telewizję przedłużyć na pakiet z tych najwyższych z PSP z 2x multiroom za 130 zł. I czy tu zadziała rabat SmartDom4 dla stałych abo -25zł? Czyli abonament będzie wynosił 105zł? No i czy normalnie się ugra 24 miesiące?

I drugie pytanie. Jakie kombinacje dekoderów teraz obowiązują? Główny*multiroom*multiroom
Wiem że Evobox PVR*Lite*Lite
A czy PVR*EvoboxHD*HD albo jeszcze PVR*HD*Lite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę o informację. Co prawda jeszcz emam 10msc za pakiet canal plus z nc+ ale to dramat. Dekoder tragiczny, wolny, wieszajqcy się. Z canal oglądam tylko Grand prix na żużlu i Wiśle Kraków w ekstraklasie. Ale to i też coraz mniej czasu... Moi drodzy jak wygląda sytuacja z rodzinnym HD. Na dzień dzisiejszy jest tam Polsat sport i extra. Za 20zl. Jak wygląda sytuacja z TVP sport? Bo niema go nigdzie w opisach a zarówno u teścia jak i i innych osób które mają niskie pakiety kanał ten świeci.... To w koncu jest on czy nie? Zależy mi na nim. Wiem że jeszcz emam trochę czasu ale już się zastanawiam czy jak bd mnie nekac konsultanci to odmówić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewności nie ma, jednak od czasu wejścia TVP Sport do MUX VIII mamy dostęp i raczej tak zostanie, w NC+ też jest w każdym pakiecie, tyle że oficjalnie. Dopóki TVP Sport jest w ramach DVB-T możemy być spokojni o dostęp inaczej abonenci szukaliby odbioru naziemnego, aby nie podnosić pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...