Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a czy jest możliwość podpisania umowy o abonament z CP z zakupem na własność modułu CAM w chwili obecnej???? Jeszcze jedno pytanie: powiedzmy że dzisiaj podpiszę umowę z modułem CAM. Co z pakietem??? Chodzi mi o najtańszy na który mógłbym podpisać umowę z modułem CAM. Chodzi mi tylko o oferty na dzisiaj. Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tego co wiem to dekodery HD są tylko udostępniane, a moduły są tak samo traktowane jak dekodery HD, więc moduły powinny być dostępne przy najniższym pakiecie czyli Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podpisywaniu umowy modulu na wlasnosc nie dostaniesz (jest tylko w uzyczeniu). Wczesniej byly ogolnodostepne moduly pre paid na wlasnosc za 199 PLN i w tym ok 4 miesiecy darmowego (czytaj wliczonego w zakup modulu) odpowiedniego pakietu - teraz modulow pre paid jest juz bardzo malo i ciezko jest je upolowac - albo jak juz gdzies sa to w kosmicznie wysokich cenach - w przypadku zakupu na wlasnosc modulu pre paid po skonczeniu darmowego okresu przedplaconego mozna podpisac na ten modul umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama podpisała 2-3 lata temu umowę z CP. Po skonczonym okresie abonenckim (chyba 1 rok) nadal płaciła aby oglądać TV. Umowa już jako taka między nami nie obowiązuje (chyba).

1. Czy teraz jeśli chce zrezygnować z CP trzeba pisać rezygancję czy sami wyłączą jeśli się nie będzie płacić?

2. Mamy już niepłacone 2 miesiące ale nadal odbieramy CP - czy będziemy musieli zapłacić zaległe płatności w przypadku pkt 1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
w przypadku zakupu na wlasnosc modulu pre paid po skonczeniu darmowego okresu przedplaconego mozna podpisac na ten modul umowe.

A czy opcje umów są takie same dla wszystkich (zakładam, że tak)? Jeśli tak to czy wiesz coś na temat tego, jak się prezentują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa to opcje takie same jak dla wszystkich dekoderow posiadajacych status FTA - bo kazdy dekoder posiadajacy ten status tez funkcjonuje jako pre paid. Konkretnej opcji ci nie podam w tym momencie ale jest ich kilka. Nawet pare osob tu na forum posiadajacych dekodery FTA pisalo jakie mieli dostapne opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama podpisała 2-3 lata temu umowę z CP. Po skonczonym okresie abonenckim (chyba 1 rok) nadal płaciła aby oglądać TV. Umowa już jako taka między nami nie obowiązuje (chyba).

1. Czy teraz jeśli chce zrezygnować z CP trzeba pisać rezygancję czy sami wyłączą jeśli się nie będzie płacić?

2. Mamy już niepłacone 2 miesiące ale nadal odbieramy CP - czy będziemy musieli zapłacić zaległe płatności w przypadku pkt 1 ?

 

Umowa Twojej mamy jest na czas nieokreślony (po okresie abonenckim).Obowiązuje 3-mies.okres wypowiedzenia (chyba że w umowie jest inaczej).

Zaległe płatności koniecznie trzeba uregulować,bo zablokują dekoder,a i tak nic nie podarują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adell1877 a jaki masz pakiet? ja familijny to możewsz wypowiedzieć w związku ze znknięciem kanałów BBC z oferty CP i wtedy masz wypoiwedzenie do końca okresu rozliczeniowego, tylko to musisz zrboic szybko do końca lutego. Co do płacenia to i tak będzie trzeba zapłacić jakbyście chcieli dalej używać dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w związku z tym że mam problem z dodzwonieniem się na infolinie CP, chciałbym się was zapytać, czy wiecie w jaki sposób można zmienić pakiet Familijny HD na Mini HD ? Mam umowę na Familijny HD ze zmianą na Mini HD. Czy ta operacja coś kosztuje ? i czy mozna wrócić w każdej chwili do Familijnego HD bez dodatkowych kosztów ? czy można taką zmianę zainicjować przez ICOK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...