Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7-8 dni od daty wpłynięcia. Już w którymś temacie pisałem o tym.

 

Dzwonisz 8 dnia od daty wpłynięcia do CP pisma, pytasz się czy już masz to włączone jeśli nie do żądasz, żeby Ci to włączyli. Nawet jak jesteś przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego. Należy Ci się tzw. nadanie testowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Na aktywację karty czeka się kilka godzin, tak gdzieś do pięciu godzin. Zostaw dekoder włączony na kanale 21 i cierpliwie czekaj.

 

Hmm, u mnie działało godzinę po podpisaniu umowy i nie trzeba było czekać. (plug and play)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę wskazać punt w regulaminie lub umowie stanowiący o zasadności takiego żądania. To co wypisujesz jest śmieszne i co najgorsze - nieprawdziwe.

 

W regulaminie nie masz też, że czekasz do 48 godzin na aktywację dekodera.

 

Czemu twierdzisz, że nie mam racji ? Nie pamiętam w którym poście tak napisałem (jakiś koleś podpisał umowę na wyższy pakiet, zadzwonił po tych 8 dniach i miał włączone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz musiał nawet iść do dystrybutora. W korespondencji wysłanej do CP zaznacz, że chciałbyś jako nowy właściciel otrzymać umowę na ........ . Wtedy razem z potwierdzeniem otrzymasz umowę na wybrany pakiet.

 

Ile to trwa? Jeżeli wszystkie papiery są OK to ze 2-3 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZOK! Wypowiedziałem umowę CP nawet nie 3 miesiące wcześniej a 5 miesięcy. Sygnał mam nadal (już nie - bo wyłączyłem tuner) więc dzwonię do BOK a oni na to: że umowa nie została rozwiązana bo ktoś do mnie dzwonił, a ja nie odebrałem telefonu! Nawet jak bym chciał oddzwonić to do kogo jak nr był zastrzeżony! Konsultant powiedział że mam wysłać jeszcze jedno pismo "dlaczego nie rozwiązali mojej umowy podstawowej"! A co najlepsza miał to pismo przed sobą i nawet mi czytał dokładnie co tam napisałem! Mają mi jutro oddzwonić! Nie zapłacę już im ani 1zł! Co oni tam robią i jak traktują ludzi! CO JA MAM TERAZ SAM ROBIĆ? HELP!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.W. Czekać na telefon. Zaproponują Ci jakąś promocje. Jeżeli się zgodzisz, to ok. Jeżeli nie, to zgodnie z pismem umowa zostanie rozwiązana. Jeżeli z jakiś powodów to się przedłuży, to za kolejny okres rozliczeniowy nie płacisz (umowa zostaje rozwiązana zgodnie z pismem), a możesz oglądać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak to zwykle w PL bywa - nie zadzwonili z PC :/ Więc znowu musiałem ponieść koszty i do nich zadzwonić :( Od razu się spytałem czy rozmowa jest nagrywana i żeby Pani jeszcze raz mi się przedstawiła. Wszystko ładnie wytłumaczyłem o co chodzi i dlaczego nie zadzwonili jak mieli , dlaczego przez 5 m-cy nie przeczytali mojego pisma? A tu Pani: wszystko OK, nic nie muszę płacić i rozmowa rozwiązana. Na koniec poprosiłem o pisemne potwierdzenie tej rozmowy(tzn. odpowiedź na moje pismo). Podobno wyślą....ZOBACZYMY :!: ( wrzody nieuniknione :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obowiązują jakieś promocje przy zamówieniu internetowym?

Patrzyłem sobie to zamówienie i w podsumowaniu pisze jaką promocję dostaniesz - i w obecnej chwili jak patrzyłem sobie tak przykładowo, to było coś w stylu: 1 miesiąc pakietu Familijnego oraz Super Film + 2 miesiące pakietu Familijnego.

 

Jak wezme dekoder hd(chciałbym w lipcu),czy w póżniejszym czasie będe mógł wymienić na pvr.?

Ciężko będzie, a może się zdarzyć, że bez drugiej umowy się nie obejdzie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...