Jump to content
Mr. Orbita

SAT-DIGI-TV 2012, 19-21 września, Warszawa

Recommended Posts

Jak wiadomo, w tym roku nastąpiła zmiana koncepcji wystawy SAT Krak. Opuszczamy Kraków i wystawa odbędzie się w Warszawie, pod nową nazwą - SAT-DIGI-TV 2012. Kraków był lokalizacją dla nas wygodną, ale niósł szereg ograniczeń od braku hali wystawowej spełniającej nasze rosnące wymagania po utrudnienia dla wystawców i odwiedzających, zwłaszcza z północy kraju. Organizacja wystawy bardziej w centrum kraju wydaje się dla nas rozsądnym etapem rozwoju i przy okazji zwiększa szanse na zaproszenie bardziej znamienitych gości (bo co innego jest tłuc się do Krakowa kilka godzin, a co innego wsiąść w TAXI i pojawić się choćby na moment - spójrzmy prawdzie w oczy - w Warszawie jest centrum wszelakich wydarzeń, siedziby mają wszystkie polskie platformy oraz tu działają najważniejsi urzędnicy i politycy).

 

Rzecz jasna coś za coś, więc odwiedzający z południa kraju, zwłaszcza z samego Krakowa, mają teraz dla odmiany gorzej, ale uważamy, że dalsze trzymanie się usilnie Krakowa ogranicza możliwości rozwoju wystawy.

 

Wystawa odbędzie się w tym roku wcześniej, bo już między 19, a 21 września (środa - piątek) w Warszawie na terenie Centrum EXPO XXI (Hala nr 4, Prądzyńskiego 12/14).

 

Aktualną sytuację co do zajętości hali można podglądać w planie: https://satkurier.pl/uploads/14308.pdf (plan jest już kompletny).

 

Godziny otwarcia wystawy to 10-18 w środę i czwartek, 10-16 w piątek. Bilety wejściowe są po 10 zł. Prenumeratorzy dostaną darmowe zaproszenia - po okazaniu powinni zostać wpuszczeni. W tym roku pojawią się wszystkie platformy: CYFRA+, Cyfrowy Polsat i n, pojawi się także TVP z wieloma ciekawostkami (w planach jest pokaz HbbTV). Do tego oczywiście szeroka reprezentacja największych firm z branży z Polski i zza granicy.

 

Gorąco zapraszam wszystkich zainteresowanych ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Nie wiem czy można w tym temacie cokolwiek pisać, ale skoro jest otwarty to napiszę. :)

Czy można spodziewać się jakiś relacji wideo z SAT-DIGI-TV 2012? Chodzi mi o rozmowy z wystawcami oraz konferencje, które miały miejsce na wystawie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że materiały są rejestrowane, niestety wygląda na to, że nie udało się puścić emisji na żywo w tym roku. Za jakiś czas wszystko powinno pojawić się na satkurier.tv, przy czym dopiero po obróbce - nie wiem w tej chwili jak szybko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszym Teleexpressie była migawka z uroczystości wręczania nagród. Pan Janusz Sulisz gratulował przedstawicielowi TVP Kultura. :brawo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam i ja jeszcze, w Wiadomościach było trochę więcej, pan Sulisz się wypowiedział.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anonymous

Ja nagrałem te Wiadomości, oglądnąłem i skasowałem. Wszystko można oglądać w necie, więc nie widzę większego sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i wszyscy główni operatorzy dostali nagrody (CP, n, C+, TVP). Ta impreza to jak spotkanie na święta u babci gdzie wszyscy raz do roku dobrze sobie życzą i rozdają sobie prezenty ;)

 

PS a kiedy złote maliny ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odświeżę temat targowy. Czy w planach jest zorganizowanie takiej imprezy w Poznaniu na MTP? Kilka razy byłem na MEDIA EXPO ale te w tym roku mnie zaciekawiły brakiem typowego dla tego typu targów nagłośnienia, a co za tym idzie klientów/widzów. W tym roku targi odbyły się w tak dużej hali że zajęta była jedynie połowa. Do tego żadnych konkretnych nadawców (TVP i PR), oraz kilka firm ze sprzętem do odbioru. (FERGUSON, MANTA, TECHNISAAT, COMSAT).

Niestety w tym roku zawiodłem się poziomem targów. Dobrze że w tym czasie odbywały się targi motoryzacyjne - trochę zrekompensowały mi MEDIA EXPO.

 

Fajnie by było gdyby organizatorem takich targów byłby SAT KURIER. Może wtedy mogli by się pojawić inni nadawcy (lokalni jak i inni), czy producenci sprzętu (jest przecież więcej producentów), ale i takie instytucje jak UKE, EMITEL, czy sieci kablowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...