Skocz do zawartości

Jakie macie nagrania telewizyjne na kasetach VHS?


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@studiolitek

z jakich lat są te nagrania ?

możesz wstawić na chomika albo YT ? :)

Kiler - 1999

Kilerów 2óch - 2001

Gulczas, a jak myślisz ? - 2001

 

Na chomika nie wrzucam, postaram się wrzucić za nie długo na YouTube.

 

Nie jestem z natury nieużyty i chętnie się dzielę swoimi nagraniami. To, co widzisz na górze w postaci zdjęć, możesz dostać w całości. Zapewniam Cię, że będziesz miał frajdę nie z tej ziemi! Ale czy Ty możesz mi pomóc w dotarciu do materiałów z MTV Europe, nagrywanych w latach 1987-1996 (w Polsce pewnie 91-96)?

Ja niestety takich nagrań w swoim archiwum nie posiadam, spróbuje coś wygrzebać w :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slawus79

Czy masz może nagrane m.in archiwalne wydania ''DTV'', ''Teleexpressu'' i ''Panoramy dnia'' z lat 80-tych?, bądź programy dnia czytane przez spikerów?

W czasie zakupów VHSów pod kątem muzyki nabyłem ich naprawdę wiele, więc na pewno coś takiego się mogło zachować. Ale też nie spisywałem zawartości "niemuzycznych" kaset. Wszystkie leżą w kilku pudłach w garażu. Co mogę więcej dodać? Jak zjadę trochę czasu, to posprawdzam pod tym kątem i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojętnie szukałem i go nie znalazłem. Lektor polski.

 

poszukuje dwóch filmów jeden on kradnie samochód z garażu są przygody na koniec cofa licznik i samochód wylatuje z garażu i się rozbija 2 kolegów czy jakoś tk bardzo dawno go oglądałem.

2 film o córce która musiała zaopiekować się rodzeństwem po wyjeździe rodziców nie była pełnoletnia musiała sfabrykować swój dowód tożsamości by iść do pracy na w pracy w której sukces dzieci kupiły telewizor i zestaw hi fi taka obyczajowa komedia swego czasu leciała na TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...