Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja próbowałem, wszystko idzie zgodnie z instrukcją, na końcu wgrywa listy z pena i w efekcie... no właśnie, brak efektu. Może zrobiłem coś źle, ale mi nie przywróciło list ulubionych.

Ktoś pytał o porównanie z Pace'em - nawet dysk 500GB nie przekona mnie do zamiany. Długo trzeba się przyzwyczajać do powolnego przełączania kanałów a tu mamy błyskawicznie czy to SD czy HD. Różnic na korzyść digyboxxa jest oczywiście więcej: kanały nie tylko z hot birda i astry, własne listy itd.

 

Mnie najbardziej w tym dekoderze denerwuje (o czym już pisałem) aktualizacja EPG. Albo się resetuje albo policzy do 7P i od nowa. W końcu wyłączyłem tę opcję. Prawie zawsze jest opis aktualnej i następnej audycji a żeby było na kilka dni trzeba parę minut zatrzymać się na danym kanale. Mam nadzieję, że to w końcu naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG to faktycznie jedna ze słabszych stron tego sprzętu - w zasadzie normalnie korzystać można tylko z paska informującego o obecnej i następnej audycji. Nie rozumiem dlaczego dekoder, który poświęca w nocy tyle czasu w celu aktualizacji EPG i tak musi doczytywać podczas wejścia w tą funkcję. Aktualizacja oprogramowania? ...może zwlekają z jej wydaniem bo wiedzą, że po wejściu oferty nc+ i tak to będą musieli zrobić? Ciekawe jakie daje możliwości ten dekoder w kwestii zmiany oprogramowania a dokładniej na ile będzie go można przystosować do warunków nowej oferty... parowanie, multiroom itp. Ciekawi mnie też czy Technisat pozostawi obecną nazwę produktu czy też w nowo produkowanych zmieni C+ na nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że jak będą dalej zwlekać z wydaniem nowego softu to nie będzie dla kogo go wydawać. To już tak długo trwa że sam się zastanawiam czy się go nie pozbyć bo coraz bardziej mi działa na nerwy. Wstyd żeby od października, czyli daty wydania poprzedniego nic nie poprawiającego softu, do tej pory nie wydać poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powinieneś czekać aczkolwiek możesz spróbować przyspieszyć proces i zadzwonić na infolinie z prośbą o przesłanie uprawnień. Można też zalogować się na swoje konto w Cyfrze i tam odnowić uprawnienia. Ogólnie pierwsze uruchomienie zdaje się trudne ale jak już ruszy to będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam takie samo zdanie. Choć był to wybór świadomy, ale i stosunkowo łatwy wśród tunerów w tej klasie cenowej.

 

Skróceniu uległ u mnie nawet włączenia TV - pilotem od dekodera - już nie pokazuje przez 10 sekund planszy z logiem firmy :)

Jeśli chodzi o odbiór CYFRY+ na razie nie widzę wad.

 

Mam pytanko, jak ustawialiście własną listę? Ja na podstawie listy kompletnej i jest to średnio wygodne, znacie jakiś lepszy sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie najlepiej usunąć wszystko z listy wstępnie poukładanej (nie ta od Cyfry+), przygotować sobie na kartce listę kanałów które chcielibyśmy mieć uwzględniając już ich właściwą kolejność a następnie "podróżować" po liście głównej wyszukując kolejno potrzebne kanały. Dzięki tej metodzie nie trzeba tracić czasu na układanie listy ulubionej poprzez przenoszenie kanałów a także mamy pewność, że wszystkie wybrane przez nas pozycje "działają". Zapisanie listy na kartce ułatwi nam też w wyjątkowych sytuacjach ponowne ułożenie kanałów w tej samej kolejności. Brak możliwości zrzucenia własnych list na pena to wg mnie jedna z wad tego dekodera - ciekawe czy można by to było poprawić nowym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszz rozumniem że w menu - ustawienia - specjalne funkcje - hdmi technilink opcję automat. wyłączanie masz na włączoną.

U mnie na philipsie 42PFL3207 działa to bardzo dobrze.

Mniejmy nadzieję że te tunerki zostaną dopuszczone do nowej oferty nc+ bo nie wyobrażam sobie życia z odbiornikiem operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...