Skocz do zawartości

TechniSat DiGYBOXX HD C+


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Część moich problemów rozwiązana. Mam Canal + Gol HD. I to jest wielki plus.

 

Teraz jeszcze taka sprawa. Kiedy wyszukam kanały z transpondera, na którym umieszczony ma być Eurosport HD, wtedy wyskakuje mi kilka kopii tego kanału, wszystkie są zablokowane (wyskakuje coś o Mediaguard, Viacess, itd), a na jednym z nich wyskakuje informacja "info 10 - karta nie ma uprawnień do tego programu". Czy to może być ten właściwy Eurosport HD ? I jest to wina samego dekodera czy Cyfry + ?

 

Z kolei po wyszukaniu kanałów z transpondera na którym ma być Eurosport 2 HD, kanał o nazwie "EUROSPORT 2 HD" pokazuje się na liście kanałów wyszukanych. Następnie klikam, by kanały te zostały dołączone do mojej listy kanałów TV. Po czym jak wchodzę w moją listę kanałów, wszystkie kanały z tego transpondera są dostępne... z wyjątkiem EUROSPORT 2 HD. Wiecie, o co może tu biegać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki, może ktoś wie jak albo już to robił.

Czy da się zdjąć osłonę wyświetlacza w celu wyczyszczenia? Niezbyt szczęśliwie jest spasowana od spodu (widoczna szczelina) i kurz się dostaje do środka. nie chciałbym czegoś połamać dlatego boje się podważyć na siłę. Mile widziane wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po włączeniu CNN international lub BBC ,dekoder blokuje się .Nie mogę przełączyć stacji,następuje restart i po ponownym uruchomieniu tylko natychmiastowa ucieczka z kanału ratuje sprawę.Nie mam zdublowanych tych stacji.Przed tym było OK! Czy to jest przypadłośc tylko mojego dekodera?

Sprawa dotyczyła tylko BBC WORLD NEWS. Wygląda na to,że dekoder nie toleruje kanałów z poza listy Cyfry.Po znalezieniu BBC na Astrze problem ustąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletne bzdury. Tuner sprawował się idealnie, żadnych problemów. U mnie chodził na przełączniku 4/1, wszystkie kanały idealnie, przełączanie super szybkie. Zero problemów. Jedynie ze względów na brak współpracy karty C+ z modułem CP pozbyłem się go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podczas użytkowania sprzętu zauważono pewien problem.

Jeśli przy programowaniu timera dojdzie do nakładania się zdarzeń, oczywiście tuner poinformuje nas o tym fakcie że taki układ nie może zostać poprawnie wykonany i dana pozycja zostanie zaznaczona na czerwono....

powoduje to następujące komplikacje :

 

1. Brak możliwości zapamiętania II pozycji na liście (nagranie czasowo oddalone od nagrania pierwszego)

2. Ręczne wykasowanie wszystkich pozycji powoduje że od tego momentu jesteśmy w stanie dodać tylko jedną pozycję na listę

3. Jeśli pierwsza pozycja z listy timera zostanie nagrana ( lista zostaje wyczyszczona) to później nie jesteśmy w stanie dodać żadnego zdarzenia na listę timera.

 

Pomoc na wszystkie problemy : powrót do ustawień fabrycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś w jaki sposób ustawić panoramiczny obraz w tym dekoderze? Wszystkie kanały mam rozciągnięte w pionie. W Menu --> Ustawienia --> Ustawienia Video wypróbowałem każdej opcji. Zmiana ustawień telewizora też nie pomogła. Wcześniej używałem Opticuma 9500 i wszystko było w porządku. Jeśli to nie wina dekodera to może w menu telewizora przeoczyłem coś istotnego. Telewizor to Sony KDL32-EX520. Może ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może zadam dość trywialne pytanie, bo planuje zakup tego dekodera i zależy mi na kilku praktycznych informacjach.

 

Chodzi o belkę informacyjną. Wiadomo, że standardowo ukazuje się przy przełączaniu kanałów. A czy można łatwo ją wywołać kiedy się chce pilotem? I czy aby przeczytać opis obecnej audycji można to zrobić jednym przyciskiem: najpierw belka, następnie opis tak jak w dekoderach CP? Czy jedynie uruchamiając EPG oddzielnie?

Czy wygląda to tak jak tutaj? :

 

A odnośnie funkcji Timesfift, to czy można to tak ustawić, aby zawsze można przewijać do tyłu (po zmianie kanału bufor by się się kasował i nagrywałby kolejny kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do timeshiftu to program jest dopiero buforowany po naciśnięciu pauzy, po przełączeniu na nowy kanał nie jest to robione automatycznie i nie da się tego zrobić aby tak było w ustawieniach, nie spotkałem w Technisatach takiejfunkcjonalności aby automatycznie się włanczało buforowanie audycji oglądanej - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...