Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Boże dobrze, że skończył się mecz i mam nadzieję, że Borusia nie przejdzie, bo jak tak dalej wszyscy komentatorzy będą się spuszczać na temat Borussi to dojdzie w TVP do zbiorowej akcji zbierania sp...my. Ja rozumiem, że w Borussi gra nasze trio, ale litości. Jak kiedyś Wojciechowski "grał" w Bayernie to tak się nie spuszczali. I żeby nie było nad Barceloną się tak nie spuszczają :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dokładnie "bober1" traktują Borussie jak by co najmniej to była nasza nowa drużyna narodowa :P

Michał Pol mówi, że Borussia to jest nasze dobro narodowe i reprezentacja Polski w Lidze Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej TVP 1 pokaże mecz Legii Warszawa z Lechią Gdańsk w ramach 25 kolejki T-Mobile Ekstraklasy, spotkanie miałoby być rozegrane w niedzielę 5 maja o 14.30 przy czym jeśli jednak w rywalizacji półfinałowej Pucharu Polski Legia-Ruch wygrają Chorzowianie to mecz zostanie przesunięty na sobotę o godzinie 18.

 

Źródło: http://legia.com/news,35194-z_lechia_wstepnie_w_niedziele.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pawel85" chciałbym mieć w Polsce taki "Teatr objazdowy" :P Nie wchodzę dalej w rozmowę bo nie ma sensu ...

Też nie wchodzę w dyskusje z "kibicem", który pewnie nawet ani razu na Camp Nou nie był.

 

Pozwolę się wtrącić tylko na chwilę. To Twoim tokiem myślenia Polacy nie mogą kibicować nikomu poza Polską, bo najprawdopodobniej nigdy się nie będzie na ich stadionie? Szalone rozumowanie. Kibicuje Barcelonie już z 15 lat. Nigdy nie byłem na ich meczu, ale się w ciągu 2-3 miesięcy wybieram w końcu, to co? Dopiero wtedy mogę się nazywać kibicem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej TVP 1 pokaże mecz Legii Warszawa z Lechią Gdańsk w ramach 25 kolejki T-Mobile Ekstraklasy, spotkanie miałoby być rozegrane w niedzielę 5 maja o 14.30 przy czym jeśli jednak w rywalizacji półfinałowej Pucharu Polski Legia-Ruch wygrają Chorzowianie to mecz zostanie przesunięty na sobotę o godzinie 18.

 

Źródło: http://legia.com/news,35194-z_lechia_wstepnie_w_niedziele.html

Zamiast pokazać mecz Lech - Wisła to pokazują Legię... Dobrze, że mam C+, bo ta TVP to nie myśli wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Co innego kibicowanie, a co innego sympatyzowanie z danym klubem/zawodnikiem. Dla mnie takie "kibicowanie" na odległość to właśnie sympatyzowanie.

Mylisz się i to bardzo. To, że się nie było na żadnym meczu wcale nie oznacza, że nie mogę się nazywać kibicem danego klubu. Oglądam każdy mecz, śledzę informację na temat tego klubu, czytam wywiady to za mało? Jeśli tak podchodzilibyśmy do wszystkiego to kibicami bylibyśmy tylko swoich okręgowych zespołów miejskich i nic więcej. Nie mówię tu o hejterach, którzy są kibicami wtedy kiedy dana drużyna odnosi sukcesy tylko na dobre i złe. Wiem, patetycznie zabrzmiało, ale tak miało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne TVP1 w ramach 27 kolejki T-Mobile Ekstraklasy pokaże mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 18 maja o 13.30.

 

Źródło: http://legia.com/news,35410-z_lechem_w_sobote_o_1330.html

 

Dla mnie nie było żadnej niespodzianki, Legia z Lechem będą prawdopodobnie w tym meczu walczyć bezpośrednio o tytuł mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne TVP1 w ramach 27 kolejki T-Mobile Ekstraklasy pokaże mecz Legii Warszawa z Lechem Poznań. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 18 maja o 13.30.

 

Źródło: http://legia.com/news,35410-z_lechem_w_sobote_o_1330.html

 

Dla mnie nie było żadnej niespodzianki, Legia z Lechem będą prawdopodobnie w tym meczu walczyć bezpośrednio o tytuł mistrza.

To jest komedia, mecz o mistrzostwo Polski w samo południe. W tej TVP to już wszyscy powariowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie decyzje są podejmowane z różnych powodów, do których należą zyski związane z oglądalnością. Osobiście uważam, że mecz Ekstraklasy będzie miał większą oglądalność w pasmie popołudniowym niż wieczornym, ponieważ wieczorem musiałby konkurować z "The Voice of Poland", oraz "X-Factor". Poza tym ta decyzja raczej nie została podjęta wyłącznie przez TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...