Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba też zauważyć, że robi to dobrze. Piłkarze czują się swobodnie pomiędzy osobą, która jest w podobnych do nich wieku i raczej rozmawia z nimi jak kolega, a nie służbista. Na taki komentarz też liczę, bez irytujących statystyk, historii powtarzanych bez końca. Liga portugalska raczej ma target 18-35 więc mam nadzieję na słuchanie takiej rozmowy z widzem, a nie gadania do siebie i komentatorzy SK to robią, za co duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwie meczu Barclays Premier League na C+Sport2 przełączam sobie inne kanały sportowe by posprawdzać sobie wyniki no i trafiam na początek Liga NOS w SK. Około 5. minuty Rabij mówi coś w stylu, że lepiej będzie słuchać mecz z odgłosami trybunami, pożegnał się i poszedł. Ktoś wie czemu tak uczynił? Miał coś innego ważnego? Albo nie wspomniał, bo nie chciało mu się komentować? Czy może to miał być taki "test" w postaci meczu bez komentatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwie meczu Barclays Premier League na C+Sport2 przełączam sobie inne kanały sportowe by posprawdzać sobie wyniki no i trafiam na początek Liga NOS w SK. Około 5. minuty Rabij mówi coś w stylu, że lepiej będzie słuchać mecz z odgłosami trybunami, pożegnał się i poszedł. Ktoś wie czemu tak uczynił? Miał coś innego ważnego? Albo nie wspomniał, bo nie chciało mu się komentować? Czy może to miał być taki "test" w postaci meczu bez komentatora?

 

 

 

Rabij powiedział że mają poważne problemy techniczne a widz nie ma żadnej przyjemności słuchać opóźnionego komentarza.Przeprosił i zaprosił na dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji stacja chyba przestaje ogarniać profil na Facebooku gdyż ograniczają się jedynie do aktualności. Na dodatek wychodzą im kwiatki w postaci blokowania użytkowników czego niestety padłem ofiarą.

Brak komentowania ze strony stacji jest też na Twitterze - tam też dawno nie było od nich odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sportklub jesienią planuje też nadawać polskie programy dotyczące sportu. Prowadzimy w tej sprawie rozmowy, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów - mówi nam Dominika Rejmer-Machowska, specjalista ds. marketingu i PR nadawcy Sportklubu.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sp ... ub-na-boks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sportklub jesienią planuje też nadawać polskie programy dotyczące sportu. Prowadzimy w tej sprawie rozmowy, ale na razie nie mogę zdradzić szczegółów - mówi nam Dominika Rejmer-Machowska, specjalista ds. marketingu i PR nadawcy Sportklubu.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sp ... ub-na-boks

Mam tylko nadzieje że poziom technicznych tych programów nie będzie zbliżony do poprzedniego miejsca pracy tej pani czyli Polcastu :lol2:

Pewnie chcą sobie czymś zapewnić ramówkę po stracie Asa Wywiadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...