Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

radzioksp.... proszę nie załamuj nas swoimi wypowiedziami, takimi jak ta ostatnia. Sportkluby były obecne w kablówkach na długo nim pojawiły się w N'ce, w chwili gdy ruszał pierwszy Sportklub był od samego pierwszego dnia emisji dostępny w kablówkach Toya. Wyłączność tyczy się jedynie platform cyfrowych, nie kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Amosie SK już jakiś czas nie ma. Było nawet z tym małe zamieszanie - gdy wyłączono dosył z 4W, to n nie korzystała jeszcze z dosyłu z Thora i podobno była przez kilka godzin była na Sportklubach ciemność. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Witam, być może nie ten temat ale czy są jakieś szanse by Spotrkluby pojawiły się w CP?? Nie wiem czy się dobrze orientuje ale od tego roku nie są na wyłączność w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam nadzieje, że jednak tak się stanie. Niby to jest jakaś konkurencja dla kanałów sportowych CP ale również spora zachęta aby dokupić pakiet sport. Dla mnie jako fana piłki nożnej taka oferta byłaby niezwykle atrakcyjna. Mimo jakości Sportklubów wydaje mi się, że warto by je mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportkluby dołączą do reszty, bo obecnie nie mają porządnego zasięgu. Inna sprawa, że ich jakość obrazu jest najzwyczajniej w świecie żałosna, a porównanie tego to materiałów z youtube to obraza dla video portalu Google - oni nadal się rozwijają i już dawno oferują bardzo dobrą jakość obrazu i dźwięku. Sportkulby co najwyżej ze słabymi video streamami (i to nie wszystkimi) mogą powalczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

1. W oryginale aż tak źle nie wyglądają. Po łbie dostają przez tą zmianę z MPEG-2 na MPEG-4 w n.

2. Cześć ich praw jest realizowana przez jakichś :censored: . Mówię głównie o lidze argentyńskiej, bo to co odwala tamtejsza publiczna telewizja nie mieści się w głowie.

@janusz91 popieram w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tak ważne będzie złamanie monopolu N na te kanały w sieciach satelitarnych - C+ i CP spowodują drastyczną poprawę zasięgu, a tym samym możliwe zmiany w kilku aspektach technicznych i w końcu poważniejsze wejście do kablówek, bo obecnie w kablu zasięg jest eufemistycznie to ujmując - cienki jak cztery litery węża.

Pojawia się jednak problem dla samej N i jej abonentów, bo wtedy po za ESPN America i LM (celowo nie używam nazwy Nsport, nie ma po co) za wiele ekskluzywnych kanałów sportowych brak.

PS: Ktoś wie, czy Motors Tv może wejść do większej liczby operatorów kablowych i satelitarnych? WRC na Eurosporcie nie ma i to wyraźnie czuć, a na MTV po za rajdami są całe tony sportów motorowych i programów motoryzacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Właśnie m.in ze względu na ciekawą ligę argentyńską fajnie by było mieć te kanały. Mam nadzieje, że tak jak mówicie zaistnieje te kilka czynników i Sportkluby wyjdą poza N, co mimo wszystko może okazać się dla N-ki sporym osłabieniem ale to już ich problem. Muszę się przyznać, że niestety nie miałem okazji oglądania tych kanałów. Sporo dobrego i złego o nich słyszałem, jakość niby zła ale czy na mniejszym 21'' tv da się jakoś oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...