Skocz do zawartości

RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale czy wraz ze wzrostem liczby abonentów pakietu Familijnego bądź wyższego Cyfrowy Polsat tym samym musi wnosić większe opłaty do Wedding TV za udostępnianie ich kanału? A czy nie jest tak, że umowę w tej sprawie podpisuje się z góry i już na samym początku operator (Cyfrowy Polsat) płaci za udostępnienie kanału (Wedding TV) w ramach swojej oferty?
Powinienem był na wstępie dodać, że podaję na przykładzie kablówek, gdzie płaci się nadawcom od gniazdka - mój błąd. W przypadku platform może jest tak jak piszesz i zgodzę się z Tobą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat podmienił na swojej liście kanałów parametry stacji o tematyce ślubnej – Wedding TV. Kanał można znaleźć niezmiennie na pozycji nr 96, ale zgłasza się on już z nowej częstotliwości. Przekaz realizowany jest z transpondera Arqiva, nr 111 satelity Hot Bird 8 – 13E o częstotliwości 10,723 GHz, pol. H, SR=29900, FEC=3/4, aktualnie FTA. Z kolei Wedding TV z dotychczasowych parametrów (tp. GlobeCast, nr 130 satelity Hot Bird 6 – 13E o częstotliwości 11,117 GHz, pol. V, SR=27500, FEC=3/4) przesunięto na pozycję nr 314, a jego identyfikację na liście zmieniono na Testww.

 

źródło: :arrow: dvbnews.pl

 

Wnioskuję, iż to tylko chwilowa przerwa w kodowaniu Wedding TV ze względu na jego przenosi na nowy transporder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy logotyp już funkcjonował, gdy polski Wedding TV w tureckim tłumaczeniu pojawił się FTA na satelicie 7E. Ostatnio odświeżonego znaku graficznego doczekały się niekodowane wersje UK i Asia z satelity 28,5E. ;)

Wnioskuję, iż to tylko chwilowa przerwa w kodowaniu Wedding TV ze względu na jego przenosi na nowy transporder.
Na stronie 7. pisałem dlaczego Wedding TV jest FTA... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Swoją drogą, taka "niespodziewana" promocja tego kanału trwa już dłuższy czas... więc nie dziwota, jeśli normalnie kodowany kanał zostałby jutro "zamknięty" dla zwykłych widzów...

Ale z drugiej strony, takie długie okno... no nie wiem. Ja tam mało tego oglądam, więc nie jestem zżyty jakoś z tym kanałem, ale wiadomo... mógłby zostać FTA... - chociażby dla poprawienia statystyk :lol2: - ale to chyba science-fiction z przewagą na fiction. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra często go ogląda, od momentu, jak przeszedł na FTA i myślę, że jak jeszcze tydzień, może dwa będą tak nadawali, to zyskaja przynajmniej jedną stałą widzkę. Puki co jest niekodowany i nie wiadomo, kiedy to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
1 marca zbliża się coraz większymi krokami... Ciekawe, czy wraz z początkiem nowego miesiąca i tygodnia nie dojdzie do zakończenia otwartej transmisji na satelicie Hot Bird...

Żeby czasem na 3 lata po podpisaniu umowy komuś w Cyfrowym Polsacie nie strzeliło coś do łba i nie wykopali kanału z oferty. :lol2: W wielu kablówkach ten kanał jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu kablówkach ten kanał jest?
Strona internetowa podaje takie informacje:
Dostępność Wedding TV:

 

* Cyfrowy Polsat - kanał nr 96

* Aster - kanał nr 60

* UPC - kanał nr 122

* Multimedia Polska - kanał nr 22

* Tesat - kanał nr 114

* Toya - kanał nr 49

* Elwico - kanał nr 43

* Spray - kanał nr 40

* Tele-Kab - kanał nr 57

:arrow:http://www.weddingtv.pl/o-nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal się płaci, kodowanie prawdopodobnie wróci.

:lol2::lol2::lol2:

 

Jeśli ktoś daje złamany grosz na ten kanał naprawdę nie ma co z pieniędzmi robić. Tak jak fatany obraz, dźwięk Wedding TV pozycje programowe również od tego nie odstają. Ostatnio przerzucając kanały trafiłem na program gdzie Gej szukał sobie partnera życiowego.... ŻENUJĄCE!!! Oglądałem ten kanał 3minuty odkąd jest FTA i proszę o jego ponowne zakodowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dobiega końca niekodowane okienko kanału Wedding TV, które trwa od lutego, czyli od momentu przeniesienia się stacji na nowy transponder. Kanał zostanie zakodowany po Wielkanocy. Wtedy, aby nadal odbierać Wedding TV z satelity Hot Bird, trzeba będzie ponownie posiadać minimum pakiet Familijny Cyfrowego Polsatu.

 

Mirosław Grabiec z Wedding TV poinformował nas, że przekaz FTA ma charakter przejściowy, a kodowanie zostanie wznowione po zbliżających się świętach.

 

Przypomnijmy, że Wedding TV można znaleźć na transponderze Arqiva, nr 111 satelity Hot Bird 8 – 13E o częstotliwości 10,723 GHz, pol. H, SR=29900, FEC=3/4. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu kanał dostępny jest na pozycji nr 96 na liście.

 

Czyli wszystko wraca do normy, a kolejny kanał FTA (choć przejściowo) zakończy swój żywot i zakoduje swój sygnał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...