Skocz do zawartości

RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz kolejny powtórzę że nawet gdyby któraś z platform dołączała jakieś Tv Brydź, Tv Snooker czy Tv Przedwojenne Kino Akcji to i tak byłoby wiele szumu i krótkotrwałej radości. A po tygodniu już tylko pies z kulawą nogą ogląda takie kanały...

 

 

Ogląda bo przez tę nogę nie ma siły ruszyć się sprzed telewizora po pilota :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

być może czas pokaze ale jak dla mnie mogą go nie włączać szkoda miejsca na tp i tyle poprostu polak potrafi kodować jak z innego jest fta:( to samo TV TRAVEL i polska fonia oczywiscie kodowana z hot birda:( na astrze angielska zdaje sie fta :( ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego czekacie tak na ten kanał :?::?: Nie lepiej jechał do Zakopca na jakieś góralskie weselicho. Tam to dopiero są emocje :wink: na jednym byłem a drugiego już bym chyba nie przeżył :wink:

 

Edycja 06.03.2006

 

Od kwietnia 2007 roku na rosyjskim rynku pojawi się kanał Wedding TV. Do tej pory kanał, który rozpoczął nadawanie w grudniu minionego roku dostępny jest na rynku brytyjskim w ramach platformy Sky Digital. Trwają przygotowania do uruchomienia wersji polskiej (kanał nadaje kodowany przekaz z satelity Hot Bird (13°E) i znajduje się na 302 pozycji Cyfrowego Polsatu).

 

 

Za dystrybucję kanału na rynku rosyjskim odpowiada firma Telko Media, która dystrybuuje także kanały National Geographic Channel, EuroNews i Jetix.

 

Wedding TV to kanał poświęcony tematyce ślubów, i prezentujący młode pary podczas przygotowań do najważniejszego dnia w ich życiu oraz emitowane są reality shows i teleturnieje. Docelową grupą odbiorczą są kobiety w wieku 12-50 lat.

 

Wedding TV będzie w Rosji docierał do około 1,5 mln odbiorców sieci kablowych. skysunsat.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego czekacie tak na ten kanał :?::?: Nie lepiej jechał do Zakopca na jakieś góralskie weselicho. Tam to dopiero są emocje :wink: na jednym byłem a drugiego już bym chyba nie przeżył :wink:

Trefiłeś w "10" nie ma to jak góralskie weseliska :) a nie miałkie "amerykańskie" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...