Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@skeleton Z tego co pamiętam to GP żużlowe muszą być nadawane w telewizji kodowanej.Ale najprawdopodobniej będzie przekaz FTA na 7 e lub 10 e ale pewnie kodowany w 4:2:2 bo od poprzedniego sezonu takie kodowanie obrazu stosują-odbiór takiego przekazu jedynie na kartach np TBS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie przekaz dla Ekstraklasy ze starych czasów: Eutelsat 12 West A (12.5°W) Frequency: 11042 - Pol: H - SR: 6666 - DVB-S. Cracovia Kraków vs. Górnik Zabrze. Mam nadzieję, że dziś złapię przekaz :?

Puchar Davisa - Polska vs. Chorwacja: Eutelsat 10A (10.0°E) Fréquence: 11522 - Pol: H - SR: 8444 - FEC: 3/4 - DVB-S2. Polski komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś już wszystko dobrze z sygnałem z 12,5W. Można jechać dalej, bo meczyk raczej dla koneserów ;)

Na kanale Boytsovskiy klub z m.in. 11W dziś w nocy gala Bellator 115. Niestety, nie mam pewności co do godziny rozpoczęcia gali. Rosjanie podają 5 nad ranem, ale czy czas jest konwertowany automatycznie dla naszego, czy moskiewskiego to nie wiem. Program stacji, może ktoś to rozszyfruje: http://www.bk-tv.ru/schedule

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dziwnie na 12,5W. Nie mogę na jednym ustawieniu złapać ekstraklasy i siatkówki z dosyłu polsatu. Z siatki muszę ze cztery kroczki udać się na zachód żeby mieć sygnał na kopance. I dziś na ekstraklasie jedna ścieżka dźwiękowa jest tylko ze stadionu, a druga to sam komentarz. Bywało ostatnio, że druga była stadion+komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program stacji, może ktoś to rozszyfruje: http://www.bk-tv.ru/schedule

Program na jutro, przetłumaczone na tłumaczu on-line

 

05:00

Mixed Martial Arts . Bellator . Witalij Minakov przeciwko Cheick Kongo. Transmisja na żywo z USA

07:03

Profesjonalny boks . Złota Kolekcja " Fight Club ". Oscar De La Hoya vs Javier Castillejo

07:57

Mixed Martial Arts . M -1 Challenge 47 . Jeff Monson przeciwko Shabana Ka Marat Gafurov przeciwko Lee Morrison

10:37

Boks . World Series . 1/4 finału. Ukraina vs Rosja .. Transmisja z Doniecka

12:46

Videoblogs RusFighters

12:51

Mixed Martial Arts . Bellator . Witalij Minakov przeciwko Cheick Kongo. USA na żywo

14:28

Profesjonalny boks . Guillermo Rigondeaux vs Joseph Agbeko Matvey Korobov vs Derek Edwards

16:41

Legendy ringu . Michael Karabahal przeciwko Humberto Gonzalez numer 9

18:07

Videoblogs RusFighters

18:12

Mixed Martial Arts . Bellator . Witalij Minakov przeciwko Cheick Kongo. USA na żywo

19:50

Profesjonalny boks . Jürgen Bremer przeciwko Enzo Maccarinelli . Walczyć o tytuł mistrza świata przez WBA . Transmisja na żywo z Niemiec

23:30

Mixed Martial Arts . Kickboxing . " Legenda ". Jabar Asker v. Martel Grenharta . Alexander vs Paul Daley Surzhko . Transmisja na żywo z Włoch

02:05

Videoblogs RusFighters

02:10

Mixed Martial Arts . Bellator . Witalij Minakov przeciwko Cheick Kongo. USA na żywo

03:47

Profesjonalny boks . Guillermo Rigondeaux vs Joseph Agbeko Matvey Korobov vs Derek Edwards

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15:30 - Augsburg vs. Bayern Monachium - Dubai Sports Bundesliga(2) - 26E

18:00 - Barcelona vs. Real Betis - 1TV AFG - 53E oraz DUHOK - 57E

18:00 - Cercle Brugge vs. KV Mechelen - TVNet - 42E

20:00 - Real Sociedad vs. Real Madryt - 1TV AFG - 53E oraz DUHOK - 57E

22:10 - Boks: Jürgen Brähmer vs. Enzo Maccarinelli - ARD(Das Erste) - 13E oraz 19,2E(HD), a także na BeIN Sports - 26E

0:15(Sob/Niedz) - Lanús vs. Colón Santa Fé - TVNet - 42E

1:00(Sob/Niedz) - NBA: Washington Wizards vs. Chicago Bulls - CNN Turk - 42E

 

Przekaz dla Speedway GP był FTA na 7E, ale... 4:2:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem sobie ten przekaz, ale w polskiej rzeczywistości jego rozmiar jest jak kiepski żart. Zajmuje 55 GB, tak więc niedługo odejdzie z mojego dysku w niebyt. Nawet mi się nie chce liczyć ile czasu bym go sobie backupował w internecie. Oj czekam niecierpliwie na te wielkogabarytowe płyty od 100GB wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...