Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

04:00(Sob/Niedz) UFC 167: Georges St. Pierre vs. Johny Hendricks - GSP TV - 16E

04:00(Sob/Niedz) Andre Ward vs. Edwin Rodriguez - JSC Sport 1 - 26E

 

Aktualnie tu: Eutelsat 7A (7.0°E) Fréquence: 11048 - Pol: V - SR: 14400 - DVB-S2 pojedynek wieczoru z Nowej Zelandii: David Tua vs. Alexander Ustinov

EDIT: Godz 11:00 - Zawodnicy wychodzą do ringu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@akoss22 jakbyś zajrzał na poprzednią stronę to byś wiedział, że mój post został poprawiony, pomylić się nie można czy jak :facepalm:

Dziś :

Piłka ręczna :

14.45 HSV Hamburg - SG Flensburg-Handewitt Eurosport Germany

17.00 RK Krim Mercator - HC Lipsk Sports TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzeć kwalifikacje do konkursu indywidualnego i drużynowego (FTA) :smile: ?

Kwalifikacje nie bedą transmitowane (chyba że zdarzy sie przerwa w kodowaniu eurosportu to tak) , Drużynowy pokaze na 100% ZDF/ARD i pewnie włoski RAI sport , tak samo będzie z MIXEM z Lillehammer 6 .12 ponieważ TVP 1 nie przewiduje transmisji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Senegal - Wybrzeże Kości Słoniowej powinien być na RTi 1.

 

Dzięki, a jeśli chodzi o pozostałe mecze afrykańskich eliminacji? Będzie coś może na 13E z HB?

 

Kiedyś pamiętam udało mi się obejrzeć coś na marokańskich, algierskich i tunezyjskich stacjach. Czy jest też teraz taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kanał PNTV jest tajemniczy. Nie dość, że puszczają mecze ze streamów to przed chwilą zakończyl się film smerfy nadawany po angielsku, który nie mial jeszcze premiery w polskiej telewizji niekodowanej (był w HBO). A za chwilę pewnie znów jakieś arabskie znaczki

 

wytłumaczy mi ktoś, po co powstają takie programy? Jaki jest ich cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyślałem^^

 

Może dlatego kodują, bo mecz jest rozgrywany na terenie neutralnym, a konkretnie na Craven Cottage? Z tego co się orientuje to Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana i właśnie Nigeria grywały już na Wyspach sparingi w ostatnich latach (m.in. w Milton Keynes, Watfordzie i Londynie). A propos pierwszy mecz za kadencji Prandellego Włosi zagrali właśnie w Anglii, a ich rywalem było... WKS.

 

Tylko czy ma to jakiś związek? Nie wiem. Może niech się wypowiedzą lepiej obeznani w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co mogę stwierdzić to zauważyłem, że mniej pozycji jest kodowane (głównie seriale). Jeśli chodzi o sport, to jedyne, co obczaiłem to mecz Dania - Włochy z października br (dawniej wszystkie spotkania wyjazdowe były kodowane). Jestem ciekaw, co zrobią z Coppa Italia i czy też będą kodować (we Włoszech te rozgrywki transmituje tylko Rai). :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję przekazu meczu Polska-Grecja który jest dziś o 17.30 . Przekaz powinien być dla Polsat Sport więc możliwa pozycja 12.5w ale może zdażyć się że będzie na innej lub w ogóle .

 

EDIT: Jest przekaz

Eutelsat 12 West A (12.5°W)

 

Frequency: 12614 - Pol: V - SR: 8570 - FEC: -

 

Category: Sport - Football

 

Transmitted in: MPEG-4

 

Comments: Poland-Greece U.21(s2,hdtv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...