Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w tym tygodniu duza dawka Premier League na kanale Russia 2

31.01.12 Everton - Man. City

01.02.12 Bolton - Arsenal

04.02.12 Man. City - Fulham

05.02.12 Chelsea - Man. Utd

06.02.12 Liverpool - Tottenham

a do tego NHL,KHL, Biatlon, bobsleje, skeleton, boks i towarzyskie mecze rosyjskich druzyn pilkarskich Spartak. CSKA,Dynamo, Anzii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję na jedną relację. Czyli bez kręcenia anteną się nie obejdzie? Bo trochę uciążliwe będzie to kręcenie, później po meczu spowrotem... :/

 

Możesz to zrobis na tyle mądrze żę zmierzysz linijką w zaznaczonych punktach odległośc anteny(zaznaczonego punktu na natenie) do elewacji(zaznaczonego punktu) i póżniej masz pewnośc że ustawisz antene poprawnie.

 

Jedyną wadą jest temperatura w -20st zimna nie wiem czy chciało by mi sie przestawiac antene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w20p0.jpg

Siatkówka 01.02.2012

17:00 Prostejov – Fenerbahce

20:30 Trefl Sopot – Rabita Baku

Piłka Nożna 03.02.2012

20:30 Nurnberg – Borussia Dortmund

Boks 04.02.2012

16:30 WSB seriyası. ”Baku Fires” (Azərbaycan) - “Paris United” (Fransa)

Piłka Nożna 04.02.2012

22:00 Barcelona – Real Sociedad

Piłka Nożna 05.02.2012

12:00 Gijon – Osasuna

17:00 Chelsea – Manchester United

NBA 05.02.2012

22:00 Boston - Memfis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś :

Koszykówka :

17.00 Unics Kazań - EA7 Mediolan Sport Italia 1

19.45 Olympiacos - Anadolu Efez NTV Spor

20.45 Real Madryt - Bilbao Al Jazeera Sport 1

Siatkówka :

20.30 Macerata - Cuneo Sport Italia 1

20.30 Villa Cortese - Dynamo Moskwa Sport Italia 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

à propos tematu ESPN Free Weekend to wygląda na to, że o FTA możemy pomarzyć. Oba kanały ESPN UK i HD oraz ESPN America będę niekodowane tylko dla posiadaczy pakietów angielskich telewizji cyfrowych. Obejdziemy się smakiem.

http://tv.espn.co.uk/oo/espl/espn-news- ... e-weekend/

PS. tak samo było wczoraj z Chelsea TV - było free view tylko dla posiadaczy Sky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja tradycyjnie o boks ;)

Otóż w sobotę 2 bardzo ciekaw gale. Pierwsza Niemiecka. Transmisja będzie na daserste ale nie wiem czy będzie aby walka wieczoru. czy wszystko ? Interesują mnie walki Live Cunninghama , Masternaka i Alekseeva.

 

Druga gala w nocy za oceanem więc pewnie marne szanse , że gdzieś obejrzy ale warto spytać. Chavez - Rubio i Donaire Vasquez. Jakby ktoś coś wiedział to dajcie znac ;) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja będzie na daserste ale nie wiem czy będzie aby walka wieczoru. czy wszystko ? Interesują mnie walki Live Cunninghama , Masternaka i Alekseeva.

 

Otóż na ARD będą 2 walki Yoan Pablo Hernandez - Steve Cunningham oraz Enad Licina - Alexander Alexeev Walki Masternaka na ARD nie będzie. Jednak jeśli dobrze kojarzę, a masz dostęp do Polsatu Sport to tam chyba cała gala z Frankfurtu.

 

Druga gala w nocy za oceanem więc pewnie marne szanse , że gdzieś obejrzy ale warto spytać. Chavez - Rubio i Donaire Vasquez.

 

Masz rację, ciężko będzie. Walka może by była na Box Nation z 28,2E ale już kodowane. Może trafi się transmisja na AJS ale z pozycji 7W

czy 26E. Kiedyś walkę Mayweather vs Ortiz pokazywał na żywo Eurosport DE z 19,2E, ale na tym kanale także transmisji brak.

W Polsce obejrzysz galę na Polsacie Sport Extra jeśli cię to interesuje.

 

Jak coś sprawdzaj jeszcze http://liveonsat.com/boxing.php może będą aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russia 2 bedzie transmitowala gale z Niemiec na zywo a przed gala mecz ligi angielskiej live Man.City - Fulham

a o 3 w nocy Marco Antonio Rubio (Meksyk) vs Julio Cesar Chavez (Meksyk). Walka o tytuł mistrza świata w wersji średniej WBC. Transmisja na żywo z USA

a po za tym na polsacie otwartym maja byc dwie walki. Walka o mistrzowski pas federacji IBF - waga junior ciężka: Yoan Pablo Hernandez - Steve Cunningham; waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Michael Simms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...