Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe programy można tam zobaczyć, te co u nas np. na Discovery. Niestety dialogi są po włosku. Ale Rugby miło się ogląda ;)

 

I jeszcze mi powiedz, że pokazują tam piłkę nożną i że ów kanał jest nadawany FTA na Hot Birdzie to Cię normalnie ozłocę 8):idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13:15 Hearts - Inverness - BBC One Scotland (28E i większa antena)

15:30 Hertha - Nuremberg - Dubai Spots Bundesliga (26E)

17:00 Zenit - CSKA -towarzyski - Rossija 2 (11W)

17:30 Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt - Dubai Sports Bundesliga (26E)

18:00 Zulte Waregem - Lokeren - TV Net (42E)

20:00 Metalist Charków - Shakhtar Donieck - towarzyski - Rossija 2 (11W)

20:45 Juventus - Inter - Silemani TV (57E)

21:00 Athletic Bilbao - Real Madryt - Duhok TV (57E) i 1TV Afghanistan (53E)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest info: http://translate.google.pl/translate?hl ... 6bih%3D761

Mają pokazywać również podsumowanie lig europejskich w poniedziałek przypominam że pojawiła się tam tez liga portugalska kanał rozwija się to dobrze, swoją drogą na stronie jest program dnia ale brakuje mi jakieś wtyczki aby go wyświetlić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe programy można tam zobaczyć, te co u nas np. na Discovery. Niestety dialogi są po włosku. Ale Rugby miło się ogląda ;)

 

I jeszcze mi powiedz, że pokazują tam piłkę nożną i że ów kanał jest nadawany FTA na Hot Birdzie to Cię normalnie ozłocę 8):idea:

 

Pięknie by było. Ale niestety w swojej ofercie sportowej prawdopodobnie tylko Rugby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Duhok TV z 57E aktualnie: West Bromwich Albion vs. Liverpool

Żywcem ściągnięte z beIN 1 HD. Mam wrażenie, że audio i obraz. Jakość jak zwykle nie najgorsza.

 

@gringo jak możesz to podaj stronę z programem dla Saudi Sports. Ja tam nie potrafię tego rozszyfrować, a pod nieaktualnymi wtyczkami znalazłem linki do nieaktywnego konta na youtube oraz do WMP co raczej programem nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych na przekazie dla rosyjskiego NTV Sport (10E 11006 V 5000) pierwsze próby transmisyjne z Igrzysk Olimpijskich w Soczi w HD :) Pokazywali już m.in. sportowców na lotnisku i trenujących reprezentantów Rosji. Obecnie pasy kontrolne z widokiem na miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janusz_ & @skeleton

 

thx 8)

 

Panowie jak wyglada sytuacja z Italia 1 koduja dzisiaj Super Bowl czy nie,bo jak zakoduja to trzeba antene przekrecic na astre gdzie jest Sat 1.

Super Bowl na Italia Uno był niekodowany.

 

Na Saudi Sport 1 z HB leci właśnie River Plate - Penarol :)

To aby czasem nie był mecz w ramach Torneo de Verano, który kiedyś pokazywał Polsat Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Saudi Sport 1 z HB leci właśnie River Plate - Penarol :)

To aby czasem nie był mecz w ramach Torneo de Verano, który kiedyś pokazywał Polsat Sport?

To nie ten River Plate :) W lidze Urugwaju gra River Plate Montevideo, a w Argentynie gra River Plate Buenos Aires. W Torneo de Verano grają zespoły z Argentyny. Ten mecz to regularne rozgrywki Clausury w Urugwaju. Derby Montevideo. Czyli wybrali jeden z lepszych meczów weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt :oops: masz rację, ale dałem teraz plamę :lol2::wink:

 

Kilka czynników wpłynęło na moją pomyłkę:

a) Turniej de Verano, który niedawno się rozpoczął i który swego czasu transmitowany przez Arryiadię (więc pomyślałem, że może Saudyjczycy poszli tym samym tropem) ;

B) kompletnie zignorowałem rywala River Plate. Gdybym przeczytał najpierw Penarol zajarzyłbym od razu ;

c) W życiu bym się nie spodziewał ligi urugwajskiej na Hot Birdzie :shock:

 

No nic. Ważne, że będzie co oglądać :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 21 Puchar Ligi Francuskiej Nantes - PSG na France 2 (5W) i Puchar Anglii Fulham - Sheffield United na ITV4 (28E). O tej samej godzinie również półfinał Coppa Italia Udinese - Fiorentina na Rai2 (13E) i TV8 (42E), ale na obu stacjach nie wiadomo jak będzie z kodowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...