Skocz do zawartości

Sport w zagranicznej telewizji


jupi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro początek MŚ elity w hokeju na lodzie, kanal Sport pokaże 3 spotkania :

16.15 Czechy - Białoruś

19.15 Finlandia - Niemcy

20.15 Szwecja - Szwajcaria (tylko ostatnia tercję zapewne)

Kanał Russia 2 pokaże 2 spotkania Finlandia - Niemcy i Czechy - Białoruś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek:

 

Football

17:00 Dnipro - Zorya (1+1 international) 13E FTA

 

Tennis

11:00 A. Dolgopolov (UKR) vs I. Dodig (CRO) (Supertennis) 13E FTA

13:30 F. Mayer (GER) vs T. Haas (GER) (Supertennis) 13E FTA

 

Hockey

16:15 Czechy - Białoruś (Sport 1) 19,2E FTA

19:15 Finlandia - Niemcy (Sport 1) 19,2E FTA

20:10 Szwecja - Szwajcaria (Sport 1) 19,2E FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK:

http://sportsat.cba.pl/

 

Zestawiłem na próbę sportowe transmisje kodowane i niekodowane z polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych na dzień 3 maja 2013 (piątek)

 

Tylko satelity HotBird i Astra

Szczerze powiem, że gdy zabierałem się do robienia tej tabelki to myślałem, że będzie tego 3 czy 4 razy mniej.

A jakby to wyglądało w sobotę...

 

Ciekawy jestem opinii takiego zestawienia. Docelowo miałoby być tego więcej. Np. magazyn ligi holenderskiej w sobotę i w niedzielę wieczorem na kanale BVN, mecze ligi portugalskiej na RTPi i Arriadia, koszykówka włoska i niemiecka (Rai Sport i Sport1), siatkówka włoska (Rai Sport), ręczna na Eurosport Germany, dużo tennisa live na SuperTennis HD itd itp - wszystko połączone z kodowanym sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś ma dostęp do słowackich kanałów nadawanych w DVB-T, to polecam kanały STV i STV 2, dziś transmisje 4 spotkań w ramach MŚ w hokeju na lodzie. Poza Sport1 i Russia 2 nie zapowiada się aby były gdzieś transmisje FTA MŚ w hokeju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie. Prosimy o podobne zestawienia na następne dni :)

 

Wrzuciłem tego linka do tematu "Sport w Polskiej TV" to moderator się chyba obraził że robię reklamę "konkurencji"

A to moja stronka robiona niecały dzień na darmowym serwerze na próbę w celu zasięgnięcia opinii.

 

Co do zestawień na dni kolejne to nie wiem jak będzie, bo to czasochłonne. Sam piątek zajął mi dużo czasu, a co dopiero sobota...

Tylko poddaje temat jakbym ja widział takie zestawienie. Nie sposób napisać że na Eurosporcie będzie tenis i snooker. Ktoś chciałby wiedzieć jakie dokładnie mecze będą. Sam na pewno nie dźwignę tematu, bo to niekomercyjna strona informacyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś ma dostęp do słowackich kanałów nadawanych w DVB-T, to polecam kanały STV i STV 2, dziś transmisje 4 spotkań w ramach MŚ w hokeju na lodzie. Poza Sport1 i Russia 2 nie zapowiada się aby były gdzieś transmisje FTA MŚ w hokeju.

CT Sport z czeskiego DVB-T również będzie transmitować MŚ w hokeju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kolega @DamPrz poleca zestawienie transmisji to ja również polecę rozpiski:

"Sport w TV" -> http://tele-sport.pl/sportowy-piatek-w- ... c30f000000

"Piłkarska ramówka" -> http://tele-sport.pl/pilkarski-piatek-w ... d378000000

 

W tych rozpiskach nie tylko Eutelsat HotBird 13E i Astra 19,2E, ale też inne pozycje orbitalne dostępne w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolegów zmobilizowałem do powiększenia ofert :)

Jeszcze wczoraj były tylko 13E i 19,2E a dzisiaj wskakują co chwilkę to Rossija 2, a to CT Sport (DVB-T), a to Sport.TVP.pl

Z tym, że wg mnie mały odsetek ludzi ma dostęp do Astry, a co dopiero obrotnice i inne satelity... No, ale można zachęcić ludzi do inwestowania w obrotnice skoro coraz więcej sportu FTA na niebie.

 

Zestawienie na tele-sport oceniam bardzo pozytywnie. Czy podział na dyscypliny sportowe jest dobry? Może i dobry.

Graficznie mogłoby to wyglądać lepiej. Wg mnie zestawienie tabelaryczne jest lepsze. Ale to kwesta gustu.

 

Chciałem zrobić serwis z wielką bazą danych gdzie internauta mógłby filtować sobie wszystkie rekordy np. wybrać tylko HB i Astra, wybrać tylko tenis, wybrać daną datę, wybrać daną porę, wybrać kodowanie/FTA, albo wybrać kanały Polsatu Cyfrowego lub nC+ itd.

No ale nie mam narzędzi darmowych do zrobienia czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK:

http://sportsat.cba.pl/

 

Zestawiłem na próbę sportowe transmisje kodowane i niekodowane z polskich i zagranicznych stacji telewizyjnych na dzień 3 maja 2013 (piątek)

 

Tylko satelity HotBird i Astra

Szczerze powiem, że gdy zabierałem się do robienia tej tabelki to myślałem, że będzie tego 3 czy 4 razy mniej.

A jakby to wyglądało w sobotę...

 

Ciekawy jestem opinii takiego zestawienia. Docelowo miałoby być tego więcej. Np. magazyn ligi holenderskiej w sobotę i w niedzielę wieczorem na kanale BVN, mecze ligi portugalskiej na RTPi i Arriadia, koszykówka włoska i niemiecka (Rai Sport i Sport1), siatkówka włoska (Rai Sport), ręczna na Eurosport Germany, dużo tennisa live na SuperTennis HD itd itp - wszystko połączone z kodowanym sportem.

Przydało by się poprawić logotypy niektórych stacji na nowsze, i transparentne (bez tła). Zamieszczam paczkę logotypów (nie wiem czy bez tła ale aktualne).

https://drive.google.com/folderview?id= ... sp=sharing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...