Skocz do zawartości

Aster


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W dniu wczorajszym monter odpalił u mnie HD. Kilka uwag:

Dekoder bardzo solidny o dużych możliwościach, producent na podzespołach nie oszczędzał. I jak to bywa w tunerach dedykowanych soft nie wykozystuje nawet w 20% możliwości dekodera. Z pocieszających informacji to taka, że Asterka planuje uaktywnienie USB. Natomiast gniazda ethernet na razie wydają im się zbędne. Z zagadkowych spraw związanych z tunerem nadmienię że są dwa gniazda RJ-45, ciekawe po co... może multiroom???

Co do jakości przekazu to obraz i dźwięk bez zastrzeżeń. Rewelka, szkoda że jeszcze tak ubogo w HD (wykupiłem HDPack), no i brak Polsatu Sport (dla uniknięcia nieporozumiem wyjaśnie że nikt go nie obiecywał tylko ja sobie po cichu liczyłem).

Na koniec jeszcze dodam że zastanawia mnie dlaczego w softach dekoderów od Astera po macoszemu traktowana jest kwestia proporcji obrazu. O ile na starych tv (4:3) jest ok, to w przypadku tv 16:9 to jest już jakaś masakra.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

w zg jest konkurencja w postaci CP/N/C+ i to na walce z nimi Aster skupić się musi. Myślisz, że 2 kablówki z 110tysięcznym mieście to dobry pomysł jeśli nawet ta jedna nie ma szans na pokrycie całego miasta? drugi operator nigdy tu nie wejdzie, bo nie ma gdzie. Gdzie nie ma astera, jest CP/N/C+ i vice versa. Zabrali Polsat Sport = przyszło więcej osób do Polsatu Cyfrowego. przykłądów można mnożyć, tylko sensu nie ma. Faktem jest, że mam max co mogę mieć w analogu (bez śmieci typu Hbo) i mimo że oferta wydaje się uboga, to każdy znajdzie coś dla siebie. platformy cyfrowe mają ofertę w 90-95% zbliżoną, a to, że wydaje się taniej, to tylko się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że w takim mieście nie ma miejsca dla dwóch kablówek.... Chodzi mi o to, że Aster robi co chce.... Dlaczego w Żarach można za niższą cenę dostać lepszą ofertę programową? Proste, jest jeden pakiet, a u nas porobili kilka i każdą nowość ładują do wyższego pakietu (basic plus), a w podstawowym jest już zupełna kaszana ... W jednym z miast, Aster zaniżył cenę bo była konkurencja - skończyło się niezłą zabawą z odpowiednim urzędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

posiadam sieć Aster z Krakowa. Ostatnio dostałem pismo, że moją sieć w Krakowie przejmuje Aster Warszawa, Tak jak się spodziewałem spowodowało to podniesienie kosztów użytkowania usług oferowanych przez Aster. Byłbym w stanie zgodzić się na te podwyżki gdyby nie fakt że w analogu w Warszawie jest dostępnych 80 kanałów a przynajmniej taka informacja jest na stronce aster, a w Krakowie 60 kanałów. Dlaczego mam płacić tyle co w Warszawie mimo że mam mniej o 20 kanałów? Czy wiecie coś na temat tego że oferta Aster w Krakowie wzbogaci się o nowe kanały i jesli tak to kiedy się można tego spodziewać i o jakie pozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...