Skocz do zawartości

Moduł CANAL+ HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym was prosić o pomoc, żebym później nie musiał się bujać jak z dekoderem SAGEMCOM DSI87 HD :/

 

Mam clone+ i sygnał rozdzielam na 3 dekodery: Ariva 120 Combo, Mediasat i PACE DSR 2221. Jak wiemy wszystkie te dekodery są

kompatybilne z clone+. Zakupiłem ostatnio nowy TV Samsung 40ES7000 z wbudowanym modułem CI+, chciałbym z tego skorzystać na rzecz dekodera Mediasat.

Jak zakupie u cyfry moduł CAM CI+ to clone+ nie będzie mi działał na w/w telewizorze? Co byście mi polecili tak żeby to wszystko śmigało razem?

 

Mam dwa pomysły tylko też nie wiem czy to zadziała. Pierwszy to zakupienie modułu CAM CI+ razem z multiroom'em w cyfrze+ i w samsungu używać multiroom

Drugi to kupno Moduł Aston Crypt v 2.26 i używać razem z karta clone+.

 

Proszę bardzo o poradę. Nie chce się znów naciąć...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Opticum 9600 HD - czy jest dostepny jakis aktualny modul CI od Cyfry+ ktory dobrze dziala w tym odbiorniku?

 

Niedlugo przedluzam umowe z C+ i zastanawiam sie nad dzierzawa modulu CI, ale nie wiem czy warto. W tej chwili uzywam oprogramowanie alternatywne, ale czasami karta sie zawiesza (cos z brakiem odpowiedniego zasilania w czytniku kart) i dlatego chcialbym modul CI.

Ja akurat kupiłem do Opticum 9600TS moduł Aston 2.26 i chodzi mi to w miarę dobrze. Czasami tylko nie wiem czemu moduł przechodzi jakby w uśpienie i czasami trzeba odczekać 5sek aby się uruchomił i dekodował kanały. Sprawdzałem na różnych oprogramowaniach, teraz mam 3.39

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając temat szukałem odpowiedzi czy model TV Samsunga z serii D6500 poprawnie obsługuje moduł CI , wiadomo ze seria ES jak najbardziej , czy ktos może sie wypowiedzieć , gdyż już kilka osób zadawało to pytanie na forum.

TV Samsung serii D6500 bez problemów współpracują z modułami nCAM i CI+ od Cyfry+. CZy działają z modułem Polsatu nie wiem - nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam moduł CI+ od Cyfry w TV LG570S. TV uruchamia się około 10 sek. bo za każdym razem weryfikuje moduł. Ale to nie tragedia bo w końcu uruchamiam telewizor raz dziennie skoro świt. Nigdy się nie zawiesił. Kanały przełączają się trochę długo jakieś 5 sek. EPG niby działa, ale często pokazuje nie to co w danym momencie leci a pozycję która przed chwilą była. Myślę jednak, że to zależy od telewizora. Jedyny plus to jeden pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...