Skocz do zawartości

Moduł CANAL+ HD


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W moim tv samsung 40f6400 mogę podłączyć CI adapter. Mam już kartę to wystarczy moduł. Możecie powiedzieć który dobrze pracuje z kartą Cyfra+?

 

Ten model nie ma tunera sat, więc albo masz inny TV, albo możesz ten adapter wykorzystać wyłącznie do dekodowanie DVB-T naziemnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wejścia SAT odpada mozliwość odbiory Cyfry+ przez moduł CAM w TV.

Dodam że do odbioru z satelity DVB-S, DVB-S2 (HD) TV bezwzględnie musi mieć wejście SAT (gniazdo z gwintem wielkości wejścia standardowego TV) .

Wejścia CI/CI+ na moduły CAM również posiadają wszytkie odbiorniki mające tuner TV naziemnnej DVB-T na kodowane naziemne programy (takie programy ma Polsat na MUX-4, ale nie oferuje do tego odbioru CAM z kartą , tylko dekodery z karta ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Astona i chodzi bardzo ładnie z telewizorem Samsung F6270. Pamiętaj, że oprócz wejścia na moduł Twój telewizor musi mieć również tuner satelitarny, żeby to działało. Jedyną wadą tego Astona jest cena, niestety modułów działających z Seca nie da się kupić taniej niż za 250 zł, podejrzewam, że chodzi o chodliwość towaru, bo wątpię, żeby wyprodukowanie modułu na Conax było dwa razy tańsze.

 

Edycja: post do usunięcia, nie przewinąłem strony :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobne problemy. Przedstawię moją sytuację: obecnie odbieram nc+ na cameleonie włozonym do zawodnego niestety sagema. Niedawno mam tv samsunga es6800, który umożliwia odbiór przez moduł cam. Z tyłu tv na pewno jest gniazdo ci+ oraz wejście na kabel od anteny sat. Moje pytanie co mi jeszcze potrzeba do odbioru nc+ tym sposobem? Tylko moduł? Karta cameleon będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston 2,26 działa najlepiej z c+, a swoją drogą nie macie instrukcji do swoich tv, by przeczytać czy mają tunery satelitarne? jeśli zginęły są do pobrania na stronie Samsunga :)

Warto sprawdzić: ja mam tunery sat/dvb-t/cable.

Żeby tunery działały jak należy trzeba używać jedynie swoich list kanałów i regularnie skanować satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebna jest instrukcja aby stwierdzić że TV ma tuner Satelitarny, wystarczy sprawdzić z tyłu wejście na złącze F (takie z gwintem).

 

Moduł CAM HD od C+ ale tylko z softem nr. 4 działa bardzo dobrze i co najważniejsze uprawnienia przechodzą.

Z TV Sony współpracuje bez zacięć i blokowania odbiornika, a tak zdarzało się w dekoderach z gniazdami CI.

Minusem tego CAM Cyfry + jest to że od czasu do czasu głównie na kanałach Polsatowskich prosi o podanie pinu zabezpieczającego (zazwyczaj jest to: 0000), oraz czas przełączania ok. 2-3 sek. (w TV dużo szybciej działa niż w dekoderze).

Odnośnie wspomnianych Astonów niech się wypowiedzą posiadacze tych CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich , mam TV Sony 47w805 z tunerem SAT i wejściem na moduł . Jestem starym abonentem Cyfry + mam kilka pytań:

 

1. Czy jakość obrazu jest lepsza niż przez dekoder obecnie mam SAGECOMdsi83

2. Na których modułach będzie chodzić bez problemu

3. Czy jest jaka możliwość uzyskania takiego modułu z NC+ oddając użyczony dekoder

4. Czy jesteście zadowoleni z modułu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje zdanie:

1. Może tak na 60-70% będzie lepszy, wszystko zależy od procesorów zastosowanych w torze video.

2. Na pewno na Astonie ( zakładając, że masz starą kartę cameleon) na modułach od C+ niektóre kanały są nieosiągalne

3. Przechodząc do nc+ jest szansa na moduł, lub zakup prepaida na wolnym rynku.

4. Ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , mam TV Sony 47w805 z tunerem SAT i wejściem na moduł . Jestem starym abonentem Cyfry + mam kilka pytań:

 

1. Czy jakość obrazu jest lepsza niż przez dekoder obecnie mam SAGECOMdsi83

2. Na których modułach będzie chodzić bez problemu

3. Czy jest jaka możliwość uzyskania takiego modułu z NC+ oddając użyczony dekoder

4. Czy jesteście zadowoleni z modułu?

Ad. 1 Tak, dodam jeszcze bardzo szybki czas startu wyłaczonego odbiornika TV Sony serii ..W.. z modułem CI (nawet z prądu) to ok 7 sek. do wyswietlenia kodowanego programu , przeciętnie dekodery od operatorów startują w ok 20 sek.

Ad. 2 U mnie działa bezproblemowo na module CI CAM Cyfry+, produkcji Smardtv z wersja oprogramowania 4.

Ad. 3 Nie, ale można kupić na wolnym rynku.

Ad. 4 Tak, jednym słowem rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...