Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja zauważyłem dziwną rzecz i kolejny problem.

 

włączam sobie tvn7hd, teraz np leci film "góra dantego" i nie ma polskiego lektora mam tylko "oryginalny" ewentualnie polskie napisy mogę sobie włączyć, na tvn7 lektor jest, na nboxie u tesciow jest polski lektor w tvn7hd. czyli cos nie tak z dekoderem.

 

proszę to uwzglednic w aktualizacji, to nie pierwsza taka sytuacja, juz kiedys zauwazylem ale myslalem ze tak musi byc a teraz to sprawdzilem dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@dr.boczek, miałem o tym już wcześniej napisać, że gdy przełączy się na TVN 7 HD to wyświetla się tylko jedna ścieżka dźwiękowa - oryginalna AC3, gdzie tak naprawdę są 2 ścieżki na tym kanale - polska stereo i oryginalna AC3. Może to być jakiś błąd w rozpoznawaniu ścieżek dźwiękowych. Chociaż jeszcze na innym kanale (nie pamiętam jakim) też tak zauważyłem, że wyświetla się tylko jedna ścieżka, gdzie tak naprawdę są 2 ścieżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty tak wymyśliłeś ?

 

Po co siejesz ferment ? Po co piszesz wyssane z palca informacje ?

Witam,

 

Pracujemy nad tym, bedzie dostępny w przeciągu 1-2 tygodni.

 

 

 

Z poważaniem/ Best Regards,

 

Wsparcie techniczne / Technical support

 

www.globo.com.pl

Dzisiaj otrzymałem odpowiedź na moje pytanie, kiedy będzie nowy soft do tego dekodera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym tvp zmieniła nadawanie na rozdzielczość HD i jeżeli chodzi o program TVP 1HD to zmiana nastąpiła automatycznie i nie ma problemu. Natomiast program TVP2 mam nadal w starej wersji bez loga TVP 2HD, mam coś przestawić w dekoderze, skanować na nowo listę kanałów N ? Też tak macie, a może ktoś rozwiązał już ten temat ? Pozdrawiam. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyskoczył komunikat, że pojawiły się zmiany. Żeby przeskanować.

Przeskanuj sam! i szykuj się na roz[beep]e układanej przez nie mały czas listy programów :(

 

Doszły: TVP2 HD zamiast SD

i Wojna i Pokój HD do 18.00 a po 18.00 Soundace w HD (amerykański kanał filmowy) :brawo:

Wojna i Pokój SD na 101 kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej (niestety) nieobecności.

W poniedziałek udostępnione zostanie nowe oprogramowanie.

Poza wieloma drobnymi poprawkami i usprawnieniami ( np. brak polskiej ścieżki dźwiękowej na TVN7, niestabilna praca dekodera w trakcie używania funkcji timeshift itp. ) wprowadzona zostanie możliwość nagrania danych EPG na dysk tak by były dostępne zaraz po włączeniu dekodera ( po kilku sekundach potrzebnych na inicjalizację dysku ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrozumiałe że budzi to emocje :) Jest irytującym to że trzeba najpierw przeszukać hot birda , potem astre ... bo jak najpierw przeszuka się astre a potem hot birda to... kanałów z astry nie będzie :| Ale najgorsze jest to że jak już się przebrnie przez to skanowanie ... Odszuka co trzeba i poukłada sobie listę po swojemu to, to przychodzi taki dzień kiedy parametry jakiegoś kanału się zmieniają i... i nawet selektywne przeszukanie jednego transpondera powoduje usunięcie wszystkiego i przywrócenie listy kanałów do stanu pierwotnego ;/ Dla mnie jest to pozbawione logiki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomocy ! Po przeskanowaniu listy kanałów N nie mam wcale programu TVP2, AXN, WOJNA I POKÓJ a także kilku orgramów fta np. CZWÓRKA RADIO Z WIZJĄ, TV DISCO i wielu innych. Kasowanie kanałów i kilkukrotne przeszukanie całego HotBirda nic nie zmieniło. Zauważyłem tylko że podczas przeszukiwania satelity przy wielu transpoderach wyświetlał się napis "nieudane" Dajcie jakieś rady co mam z tym zrobić bo nie jestem do końca taki oblatany w tych sprawach, najlepiej krok po kroku, łopatologicznie jak mam szukać np. tvp2 ? Pomocy ! :(

 

P.S. Próbowałem wpisać ręcznie te parametry dla TVP2 HD tp. 78 (12,265 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK) ale na tp 78 nie mam takiej częstotliwości jak 12,265 a SR jest coś ponad 29000 po próbie zmiany tych parametrów i przeskanowaniu tp dekoder nadal nic nie znalazł :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...