Skocz do zawartości

Music Only On Demand (MOOD) w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak z MOOD, ale za te same pieniadze (10zl) PC daje dostep do Muzo. Roznica jest taka, ze w MOOD jest do wyboru tysiace utworow, a w Muzo miliony. Jesli ktos ma jedno i drugie, niech zweryfikuje czy to prawda... stosunek tysiecy do milionow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Testowalem przez miesiac w necie, zanim pojawil sie serwis na dekoderze. Dla mnie to za malo. Jezeli jest sie "ambitnym" sluchaczem to te 1000 piosenek do odsluchania tez nie tak duzo. Ja w godzine przepstrykalem 100. :mrgreen: Jezeli jestescie fanami muzyki elektronicznej, to zasob jest naprawde znikomy a przez 3 miechy nie dodali nic nowego. Jest sporo kawalkow Tiesto i ATB, po za tym to kicha. Ja bardziej zainteresowany bylem albumami znanych wykonawcow typu "Best of", zobaczylem okladke U2 - pstryk a tu tylko dwa kawalki. Slaby serwis za marne pieniadze, mimo to wole te 10-15zl zainwestowac w pakiet Npremium na Cyfrze+. :jupi: Takie moje podsumowanie. Szkoda, ze w Polsce nie ma Napster'a no ale jest iTunes. A jak ktos dobrze zna tytuly, to surfing po youtube jest przeciez najlepszy a i na Smart TV jest i wideoklipy z lat 80ych tez sa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołączam się do powyższego pytania.

Ja też jakiś czas temu uaktywniłem sobie usługę MOOD w CYFRA+ ONLINE, bo jest dostępna w ramach promocji bezpłatnie właśnie do końca lipca br. i mnie również ciekawi jak to potem będzie, jak się ta promocja skończy. Czy po prostu ta usługa sama się zdeaktywuje, czy trzeba też jeszcze w lipcu zgłosić do CYFRY+ rezygnację z tej opcji? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...