Skocz do zawartości

Music Only On Demand (MOOD) w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie dobrze ze aktywowałeś w ten sposób. Nie dostaniesz promocji tylko standardowe ceny.

Aktywacja 50 PLN i mies. abonament 25 PLN z możliwością rezygnacji po 6 miesiącach licząc od kolejnego pełnego miesiąca czyli od czerwca.

Życzę miłego słuchania "mega" jakości MP3:)

 

pozdr,

 

P.S Just a joke:) don't worry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja [beep], kolego ale mnie wystraszyłeś.. dobrze że trochę znam angielski. Czy ktoś może powiedzieć czy będę musiał opłacić jeden miesiąc czy jak to jest, jak nic nie akceptowałem ?.

Szczerze mówiąc to nie wiem ale chyba nie skoro niczego nie zamawiałeś, sorry za zarcik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedź, ale w sumie 10zł to nie taka duża kwota jak za 1000 utworów.

Edit: A tutaj wiadomość do wszystkich, którzy natknęli się z tym problemem co ja :

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że usługa MOOD jest

bezpłatnie dostępna do 31 lipca 2012 roku.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Łączę wyrazy szacunku,

xxx

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro MOOD jest do 07/2012 bezpłatny to ile będę płacił za 06/2012 i 07/2012 ? 160 PLN czy 170 PLN ? Bo wykupiłem tę opcję .

Jest bezpłatna dla tych , co nie wykupili opcji dodatkowej MOOD . Ja wykupiłem 01/05/2012 , maj bezpłatny , czerwiec i lipiec po 10 zł miesięcznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodziło o ten..., który już przeminął. Czasem mam wrażenie, że Cyfra specjalnie wypuszcza takie kontrolowane przecieki aby...zostawić abonentów w ustawicznym oczekiwaniu. Ale coś może być na rzeczy bo dali okres promocyjny (za darmo) tej usługi... Byłoby fajnie aby MOOD znalazł się w dekoderach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfra online jest dostęp do MOOD bezpłatny, zakładka jest obok VOD. W dekoderach też jest za darmo, ale oczywiście są jakieś problemy, miła Pani przesłała mi uprawnienia ponowne, tylko tyle mogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć, że przetestowałem trochę tą usługę i muszę powiedzieć, że jest bardzo dobra! Znalazłem kilka starych piosenek, które strasznie mi się podobały, ale nie znałem tytułu ani wykonawcy (teraz już znam), do tego nowości, piosenki pogrupowane gatunkami, artystami, albumami etc. Widać, że ktoś profesjonalny to robił. Uważam jednak, że 10 zł ta usługa mimo wszystko nie jest warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...