Skocz do zawartości

Music Only On Demand (MOOD) w Cyfrze+


Rigidigi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Początkiem grudnia startuje nowa usługa dostępna za pośrednictwem platformy Cyfra+, czyli MOOD.

Po podłączeniu dekodera do internetu, będzie można korzystać z tego serwisu m.in. na swoim PVR.

 

Opcja dodatkowo płatna ma się rozumieć. Dzięki tej usłudze zyskamy dostęp do tysięcy utworów z różnych kategorii.

Prezentacja wyglądała obiecująco. Dla fanów muzyki ciekawa pozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dyche miesięcznie pffff :) Och kogo stać na takie wygody w owych czasach, wolę kupić kilka mp3 za tą kasę niż posłuchać max kilka razy listy przebojów-do tego służy radio. Wg mnie serwis spóźniony 'sto lat za murzynami' jak powiadają-nie obrażając czarnoskórych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim napiszę jak niektórzy, że ta usługa to "rozczarowanie" to najpierw chcę zobaczyć jak to działa. Generalnie mnie zaciekawiła np. możliwość przygotowania listy utworów, a później jej odtworzenie ze swojego, lub nawet czyjegoś konta. Będzie sobie można przygotować playlistę np. na imprezkę ze znajomymi i nie trzeba zabierać, płyt, pendrivów etc. Odpalasz tylko internet w miejscu imprezy i wszystko działa. Do tego funkcja karaoke. To naprawdę może być ciekawe.

Jeśli pełna usługa będzie kosztowała do 10pln to moim zdaniem może to zrobić furorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zł za dostęp do całej biblioteki jaką dysponuje, tak to rozumiem. Więc cena niezła. Problem w tym o czym pisze keers, oficjalne kanały twórców na yt czy na ich własnych stronach udostępniają do pobrania niektóre utwory czy teledyski. Problem taki z yt, że czasem wywala "ten materiał nie jest dostępny w twoim kraju" choć i to może się zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając problem opłat itd. można wywnioskować że na początku grudnia powinien pokazac się nowy soft do dekoderów PVR.

 

kiepski żart najpierw niech zrobia soft dla Sagemcom DSI87 (HD),, wydaje mi sie ze zadnego softu nie bedzie to tylko kwestia przeciagnaia czasu sporo ludzi wstrzymalo sie z wyslaniem wypowiedzenia a oto wlasnie chodziło

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...