Skocz do zawartości

nc+ - fuzja Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision


Bartek
 Udostępnij

Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?  

697 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa. Jak nazwać nową platformę powstałą z połączenia Cyfry+ i Telewizji N?

    • Pozostawić markę Cyfra+
      404
    • Pozostawić markę N
      24
    • N + Cyfra+ = N+
      92
    • Stworzyć coś nowego
      100
    • A czy to ważne?
      87


Rekomendowane odpowiedzi

... tego niestety na dzien dzisiejszy czy nawet za pol roku nikt nie stwierdzi , nadal wiele pytan jest zwiazanych z cyfra i n , mysle ze POWINNISMY taka liste pytan wrzucic TU co nas trapi zastanawia byloby troche przejzysciej w pewnym momencie czytania tego zawiklanego watku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie multiroomu w Cyfrze to najważniejsze, aby Ci co podpisali umowe z dwiema kartami, w razie zmian kart mogli utrzymać to do końca podstawowego umowy. Ja osobiście uwazam, że zmiana możliwości odbioru z obecnego stanu na instalowanie kabla LAN jest niezgodna z umową. Podpisując umowę miałem jasną informację, że dostanę 2 niezależne karty. Planowana wymiana kart w tym roku nie powinna mieć na to wpływu. Nowy multiroom powinien być sprzedawany dla nowych abonentów w nowym systemie i dla osób, którym kończy się umowa. Wtedy będzie to ok w stosunku do tych co brali z dwiema kartami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... generalnie jestem za tym BY platformy ogladac na dedykowanych sprzetach ale DOBRYCH a nie takich złomach jakie oferuje cyfra , ale poki co cieszymy sie niezaleznymi dekoderami sat i korzystajmy poko mozemy bo w tym roku bedzie naprawde wesolo , ale CIIIIIII :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://media2.pl/media/88804-TVN-o-fuzj ... praca.html

 

Niby nic ale warto wrzucić.

 

Powiem szczerze, sprzęty, multiroomy to dla mnie sprawa marginalna nieistotna wręcz.

I tak w nowej ofercie dekodery będą inne.

 

Mnie najbardziej interesują prawa filmowe i LM.

Mam nadzieję że trafią do C+ co będzie najprostszym rozwiązaniem i korzystnym dla klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekają nas zmiany, raczej na gorsze, ale to było do przewidzenia, mimo że wielu z "nas" głośno obstawiało że cena się nie zmieni, że utrzymanie dwóch pakietów premium jest nie możliwe, że filmy i sport przejdą do C+, jednak jest inaczej, wychodzi na to że nowa platforma zaoferuje nam dwa pakiety premium C+ i nPREMIUM za wyższą cenę :(

 

http://media2.pl/media/88957-Fuzja-n-i- ... nazwa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby się to wszystko potoczyło gdyby w 2006 TVN dalej rozwijał portfolio swoich kanałów i uruchomił tylko TVN na kartę z dodatkowo płatnymi dwoma kanałami TVN Premium z LM i filmami.Mògłby je też sprzedawać platformom.Dziś pewnie nie mieliby takich długów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe; za wytwórnie które stracił Canal+, powstało Npremium a teraz każą sobie dodatkowo płacić? Oj wydaje mi się że się na tym przejadą. A CP no cóż ma słabą ofertę 10 kanałów filmowych mniej niż na Cyfrze a swój flagowy kanał Polsat Film w sd i bitrate 1,96 mbits/s to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam szef TVN, który ma klientów za [beep]i ?

Jego cytaty:

"Ale to nielogiczne. Załóżmy, że klient Cyfry+ płaci dziś Cyfrze+ 60 zł miesięcznie za dostęp do transmisji z meczów Premier League, ich pakiety filmowe i autorskie kanały. W tym samym czasie ma „n", czyli Champions League, Ligę Europejską, filmy z wytwórni 20th Century Fox. Naprawdę Pani uważa, że sprzedamy mu te obie rzeczy za to samo 60 zł?"...

 

oraz

 

"Gdyby zapytać widza o 10 filmów, które chciałby zobaczyć, nie wymieniłby pięciu" - chodziło o pytanie dotyczące wprowadzenia serwisu na miarę Netflix w USA.

Dlatego już dzisiaj żal mi tego kolesia bo i tak sam nie wierzy w to co mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium za 60 zł to mało? Chyba ich pogrzało. Doliczmy to tego jakieś średni pakiet + multiroom to wyjdzie gdzieś ze 150 zł, a jak jeszcze będę chciał HBO? Klapa... Jeśli tak to będzie wyglądało, to nieźle się na tym przejadą i z tych 500 tyś nowych abonentów nici będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie nakręcajcie się. :)

Jeśli Tellenberg mówi o 60 PLN płaconych przez abonentów Cyfry+ to pasuje to do Canal+KompaktHD a nie samego Canal+

Do tego zapewne trzeba będzie dodać 20-25 PLN, żeby dostać możliwość oglądania filmów i sportu, do którego prawa ma N-premium

No chyba nie myśleliście na serio, że po fuzji filmy i LM bez żadnych dopłat pojawią się w Canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czytając Wasze wypowiedzi, można by odnieść wrażenie, że to od Was zależy, ile będzie kosztował wspólny produkt C+ i n. :)

 

A będzie tak jak będzie, nie inaczej, cobyście tu nie nawypisywali. ;)

 

Rozważmy jednak, że będzie drogo, to co zrobicie, uciekniecie do siermiężnego CP, czy może do jakiejś zagranicznej platformy?

 

Nie ma jakiegoś specjalnego wyboru, przyjdzie więc zaakceptować nowe ceny, albo odkurzyć karty biblioteczne, co wyszłoby mam wrażenie z pożytkiem dla wielu telewizjo-maniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...